White Collar (Ve službách FBI)
96/100 - 90×

White Collar(Ve službách FBI)

Neal Caffrey je mladý charismatický milovník umění, historických artefaktů a drahého vína, který má dar to všechno získávat tak nějak svépomocně (čti nelegálně). Je natolik šikovný, že dopadnout ho FBI trvá několik let a podaří se jí to jen díky agentu Burkeovi. Talentů, jaké má Neil, by ale byla na moc dlouho škoda, že? Když se tak vyzná, proč to nevyužít tentokrát ve prospěch FBI? K řešení nejsložitějších případů si najměte nejchytřejšího kriminálníka!

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | USA Network | 42 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Matt Bomer (Neal Caffrey), Tim DeKay (Peter Burke), Willie Garson (Mozzie), Marsha Thomason (Diana Berrigan), Hilarie Burton (Sara Ellis)

Na co se můžete těšit v 1. díle nové série?

Na co se můžete těšit v 1. díle nové série?

POZOR obsahuje SPOILERY! White Collar se vrátí na televizní obrazovky za méně než měsíc, premiérový díl má velmi vypovídající název „Wanted“ a my vám přinášíme několik zajímavostí, na které se v tomto díle můžete těšit.

0 0
17.6.2012

Kdo se v prvním díle všechno objeví?

Mimo již známé složení herců, se v premiérovém díle objeví Judith Ivey, která se již v seriálu jednou objevila, když ztvárnila postavu Ellen Parker. Můžeme se také těšit na úplně novou postavu agenta Kyla Collinse, kterého ztvárnil herec Mekhi Phifer. Collinse, jak jsme vás již informovali, pracuje jako agent FBI pro Úřad pro mezinárodní záležitost, který dostal za úkol Neala chytit. Dalším příchozím hercem je Gregg Henry, který ztvární postavu Henryho Dobbse, člověka, u kterého si nemůžeme být jistí naprosto ničím.

Seriál změní místo působení

Neal s Mozziem jak všichni jistě víte, uprchli do exotického ráje. To, kam se přesně dostali, se zatím ještě přesně neví, ale můžete si být jistí, že se to v průběhu zajisté dozvíme.

Lokalita, kam se Neal s Mozziem dostali, nabízí spoustu nových příležitostí. Nemluvě o tom, že se jedná o neskutečně romantické místo. O tom se Neal přesvědčí na vlastní kůži s majitelkou místního obchodu, o kterou Neal usiluje.

Peter s Nealem budou mít jeden ze svých „chlapských“ momentů během telefonního rozhovoru.

Elizabeth se nedostane do akce. Což je jistě pro mnohé z vás zklamání, protože jak si všichni dobře pamatujeme, na konci 3. série byla Elizabeth jednou z ústředních postav. Snad se to v průběhu série nové změní.

A nakonec, pokud si všichni myslíte, že si Neal bude ve svém vysněném ráji užívat pokladu, zamyslete se ještě jednou…

Zdroj:http://blog.zap2it.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama