White Collar (Ve službách FBI) Na co se můžete těšit v 1. díle nové série?

Na co se můžete těšit v 1. díle nové série?

Na co se můžete těšit v 1. díle nové série?

POZOR obsahuje SPOILERY! White Collar se vrátí na televizní obrazovky za méně než měsíc, premiérový díl má velmi vypovídající název „Wanted“ a my vám přinášíme několik zajímavostí, na které se v tomto díle můžete těšit.

0 0
17.6.2012

Kdo se v prvním díle všechno objeví?

Mimo již známé složení herců, se v premiérovém díle objeví Judith Ivey, která se již v seriálu jednou objevila, když ztvárnila postavu Ellen Parker. Můžeme se také těšit na úplně novou postavu agenta Kyla Collinse, kterého ztvárnil herec Mekhi Phifer. Collinse, jak jsme vás již informovali, pracuje jako agent FBI pro Úřad pro mezinárodní záležitost, který dostal za úkol Neala chytit. Dalším příchozím hercem je Gregg Henry, který ztvární postavu Henryho Dobbse, člověka, u kterého si nemůžeme být jistí naprosto ničím.


Seriál změní místo působení

Neal s Mozziem jak všichni jistě víte, uprchli do exotického ráje. To, kam se přesně dostali, se zatím ještě přesně neví, ale můžete si být jistí, že se to v průběhu zajisté dozvíme.

Lokalita, kam se Neal s Mozziem dostali, nabízí spoustu nových příležitostí. Nemluvě o tom, že se jedná o neskutečně romantické místo. O tom se Neal přesvědčí na vlastní kůži s majitelkou místního obchodu, o kterou Neal usiluje.

Peter s Nealem budou mít jeden ze svých „chlapských“ momentů během telefonního rozhovoru.

Elizabeth se nedostane do akce. Což je jistě pro mnohé z vás zklamání, protože jak si všichni dobře pamatujeme, na konci 3. série byla Elizabeth jednou z ústředních postav. Snad se to v průběhu série nové změní.

A nakonec, pokud si všichni myslíte, že si Neal bude ve svém vysněném ráji užívat pokladu, zamyslete se ještě jednou…

Zdroj:http://blog.zap2it.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás