Why Women Kill
96/100 - 42×

Why Women Kill

Seriál popisuje životy tří žen, které žijí v různých dekádách. Ženu starající se o domácnost z šedesátých let, socialistku z osmdesátých let a právničku z roku 2018. Všechny tři řeší nevěru v manželství. Seriál poukazuje na to, jak se změnila role žen, ale jak se nezměnila jejich reakce na zradu.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
2 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
Ginnifer Goodwin (Beth Ann Stanton), Lucy Liu (Simone Grove), Sam Jaeger (Rob Stanton), Jack Davenport (Karl Grove), Sadie Calvano (April),
redaktoři
BarbZ


Beth Ann Stanton

Beth Ann Stanton

Žena v domácnosti v šedesátých letech.

Sezóny 1
2019 - 2019

Beth Ann je manželkou Roba (Sam Jaeger) a jako tomu bylo u mnoha párů té doby, Rob vydělává na rodinu, zatímco jeho manželka se stará o dům a každý večer očekává manžela s teplou večeří.

Beth Ann Stanton


Poprvé se s Beth Ann setkáváme, když se s Robem nastěhuje do nového domu. Nový dům je obrovský, více než vhodný pro několikačlennou rodinu. Ale Beth Ann a Rob jsou sami. Žádné děti, žádní příbuzní, pouze manžel a manželka, kteří se rozhodli začít od znova v novém domě.

Později zjišťujeme, že manželský pár skutečně měl kdysi dítě a do nového domu se přestěhoval právě po tragické události, která jim jejich malé vzala. Se vším, čím si spolu s Robem prošli, Beth Ann pevně věří, že je nic nedokáže rozeštvat a proto, když odhalí manželovu nevěru, dělá vše pro to, aby Rob milenku opustil a plně se vrátil do pohodlí domova.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MnM007

Největší hvězda seriálu!

26.6.2020 | 23:11:44

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama