Wicked City
80/100 - 11×

Wicked City

Detektivové, novináři a drogoví dealeři se snaží odhalit sériového vraha, který terorizuje smetánku v Los Angeles roku 1982.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 45 minut


Zbylé epizody Wicked City jsou dostupné na internetu

Zbylé epizody Wicked City jsou dostupné na internetu

Seriál byl zrušena poté, co propadl u diváků, kdy se zrovna natáčela osmá epizoda. Producent pořadu Jon Cassar brzy potvrdil, že zbylé epizody bude možné zhlédnout skrze streaming. Nyní jsou čtyři z pěti zbývajících dílů dostupné na internetu a poslední je má brzy následovat.


3 0
26.12.2015

Ke konci listopadu producenti postupně zveřejňovali informace o dokončování natáčení poslední epizody, kterou dokázali na poslední chvíli upravit. Brzy totiž dostali informaci, že pro druhou řadu se seriál určitě nevrátí.

Laurie Zacks (producent) napsala 18. listopadu na Twitter, že osmá a poslední epizoda je dokončena a bude k dispozici pro streaming. Údajně má příběh skvělý konec a scenáristé byli schopni dát mu na poslední chvíli nějaké rozuzlení. Je otázka pro koho bude konec uspokojivý při tak rychlých scenáristických změnách. Nejdříve bylo možné zbývající díly zhlédnout na Novém Zélandu. V USA si diváci museli ještě chvíli počkat. Zatím byly zveřejněni čtyři z pěti zbývajících dílů. Ten poslední je má brzy následovat.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!