Wir Kinder vom Bahnhof Zoo (My děti ze stanice Zoo)
86/100 - 7×

Wir Kinder vom Bahnhof Zoo(My děti ze stanice Zoo)(We Children from Bahnhof Zoo)

Toto provokativní drama vypráví příběh šesti teenagerů, kteří hledají své místo ve světě a toulají se po nadčasovém Berlíně. Středobodem skupiny je mladá Christiane, jejíž život se po rozvodu rodičů zhroutil.

Německo | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Amazon | 50 minut
žánr
Drama, Psychologický
hrají
Jana McKinnon (Christiane), Lena Urzendowsky (Stella), Lea Drinda (Babsi), Jeremias Meyer (Axel), Michelangelo Fortuzzi (Benno), Bruno Alexander (Michi)


S01E06: Der letzte Druck

S01E06: Der letzte Druck

Po trýznivém vysazení drog jsou Christiane a Benno čistí. Když se ale setkají s ostatními, aby je přemluvili, ať udělají to stejné, rozhodnou se všichni společně naposledy sjet, což vyústí v kouzelnou noc v Axelově bytě. Ráno se ale dozví strašlivou tragédii, která je všechny naprosto rozruší. Christiane a Benno se rozhodnou odjet z Berlína.

cz sk
19.2.2021
54 minut

Základní info:

Režie: Philipp Kadelbach
Scénář: Annette Hess & Linda Brieda & Christiane Kalss

Hrají: Jana McKinnon (Christiane), Lena Urzendowsky (Stella), Lea Drinda (Babsi), Jeremias Meyer (Axel), Michelangelo Fortuzzi (Benno), Bruno Alexander (Michi), Angelina Häntsch (Karin), Sebastian Urzendowsky (Robert), Bernd Hölscher (Günther Breitweg), Gerhard Liebmann (Schlosserei), Hildegard Schmahl (Anni), Dimitrij Schaad (Milos), Sebastian Rudolph (Stottermax), Mai Duong Kieu (Lamai), Heiner Hardt (Horst Teske), Hendrik Heutmann (Magnus), Thomas Niehaus (Karinin šéf), Hanna Hilsdorf (Andrea), Julius Nitschkoff (Arne), Jan Budař (policajt),…

Foto: AmazonHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama