Witches of East End (Čarodějky z East Endu)
86/100 - 68×

Witches of East End(Čarodějky z East Endu)

Seriál inspirovaný zatím čtyřdílnou ságu The Beuchamp Family autorky Melissy de la Cruz, kterou uvádí kniha s názvem Čarodějky z East Endu. Dostaneme se tak do domu tří žen – matky a jejích dvou dcer, které skrývají velké tajemství. Jsou to čarodějky. V hlavní roli se představí Julia Ormond (Mad Men, Law & Order).

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Lifetime | 40 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Romantický
hrají
Jenna Dewan (Freya Beauchamp), Julia Ormond (Joanna Beauchamp), Mädchen Amick (Wendy Beauchamp)

S02E12: Box to The Future

S02E12: Box to The Future

Joanna se pokouší znovu získat to, pro co si přišla, ale netuší, že Nikolaus za ní do minulosti poslal Tarkoffa, aby ji zastavil. Frederick se v současnosti začíná stavět podezřívavě vůči Ingridiným úmyslům a bojí se, že je do všeho zapletený Dash. Nikolaus si pamatuje Dashe z jednoho z jeho minulých životů, kdy se jmenoval Bastian, a rozhodne se ho navštívit. Wendy a Freya zatím zjišťují, že ztratily klíč, který by jim umožnil návrat do současnosti, a tak se zoufale vrací ve svých stopách. Když je portál odemčen, zůstává otevřený jen dvanáct hodin a pak mizí. Ti, kteří jím nestačí projít, jsou uvězněni a čeká je bolestivá smrt.

cz sk
5.10.2014
1 137 000
40 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak se Joanně a spol v minulosti moc nedařilo a měli tam menši problemy a jsem zvědav jak si Wendy a Freya poradi když dveře zustali vzavřene a jsem zvědav jak planuje Tarkofff Joannu využit a taky jsem zvědav co bude s Ingrid když ji Nikolaus chytil při lži a jsem zvědav jak to bude mit Dash protože Raven se bliži k odhaleni pravdy v East Endu.

redaktor
1.3.2022 | 16:45:03
Steroline

Takový konec bych fakt nečekala, zvlášť ta smrt Frederika myslím, že ho zabila Raven, ale to se nedozvíme pokud nebude 3. série.. :) A Wendy mi tam bude chybět nejvíc hlavně se svým humorem ;). Už jsem podepsala petici :) ..

12.2.2015 | 21:09:38
dm66

Tesim sa na finale.

10.10.2014 | 17:10:02

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S02E13: For Whom the Spell Tolls

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá seekinangel.

Pokud se vám epizoda líbila, nezapomeňte ji ohodnotit.

Reklama

Soundtrack 2. série

1×01 Ghost in the Machine:
(v baru, když Ingrid pije Freyin lektvar)

1×02 The World Is Ours
(Wendy a Joanna připravují piknik)

1×02 I Wanna Love You
(Frederick vrací Wendy náušnici)

Filtr seriálů
Reklama