Witches of East End (Čarodějky z East Endu) Novinky

Novinky

 • Rachel Boston objasňuje smrt Ingrid a Freyi

  Epizoda S02E09 Smells Like King Spirit za sebou zanechala obrovské množství otázek. Všichni si ptají, jak se z tohoto Beachampovi dostanou? Naštěstí Rachel Boston nenechala zvědavé fanoušky na holičkách a poskytla rozhovor TVLine, kde se vyjádřila ke smrti sester Ingrid a Freyi Beauchamp. Článek obsahuje spoilery.

  0 0
  21.9.2014 | 19:34MassDiskuze (4)
 • Druhou řadu zakončí dvouhodinové finále

  Druhá řada Witches of East End se skládá ze třinácti epizod, takže by nás měly čekat ještě čtyři neděle, kdy se bude seriál vysílat. Dnes však bylo oznámeno, že poslední dva díly, tedy Box to the Future a For Whom the Spell Tolls, budou odvysílány společně v jeden večer, konkrétně 5. října. Druhá sezóna tak skončí o týden dříve, než jsme předpokládali.

  0 0
  19.9.2014 | 21:50seekinangelDiskuze (5)
 • Titulky k devátému dílu druhé řady jsou hotové

  Devátý díl, který sliboval šokující konec, byl již odvysílán a vy nyní můžete stahovat i české titulky. Čeká nás rozuzlení Evina příběhu a Dashovo zjištění, že Ingrid měla v minulosti vztah s jeho blízkým příbuzným. A pokud jste si už nezjistili, jak že to všechno dopadne, určitě budete překvapení. Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se s námi o svůj názor.

  0 0
  16.9.2014 | 14:30seekinangelDiskuze (9)
 • Titulky k osmému dílu druhé řady jsou hotové

  Pro ty, kteří čekali na český překlad osmého dílu, mám dobrou zprávu. Titulky jsou již ke stažení. Epizoda nazvaná Sex, Lies, and Birthday Cake nás zavede na oslavu Freyiných narozenin a také se dozvíme něco nového o Evě. Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit a podělit se s námi o svoje názory.

  1 0
  11.9.2014 | 13:58seekinangelDiskuze (2)
 • Rozhovor s Rachel Boston o jejím kouzlu hodném milostném životě

  Naše nová redaktorka Lenča si pro vás připravila rozhovor s Rachel Boston, představitelkou Ingrid. Zkraťte si čekání na titulky k nové epizodě S02E08 Sex, Lies, and Birthday Cake a zjistěte více informací o postavě Ingrid.

  0 0
 • Titulky k sedmému dílu druhé řady jsou hotové

  Je tu pondělí a s ním i nový díl Witches of East End, ke kterému si už teď můžete stáhnout české titulky. V epizodě Art of Darkness se poprvé objeví James Marsters, který si střihnul roli Tarkoffa. Seznámíme se s Frederickovou přítelkyní a zjistíme trochu víc o Wendy a její minulosti. Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

  1 0
  25.8.2014 | 20:06seekinangelDiskuze (1)
 • Titulky k šestému dílu druhé řady jsou hotové

  V noci z neděle na pondělí byl odvysílán nový díl Witches of East End a vy teď už můžete stahovat jeho český překlad. Uvidíme, jak na tom bude Dash po napadení Mandragorou, a bude nám poodhaleno, jaké má Eva vlastně úmysly. Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se s ostatními o svoje dojmy. Do budoucna bych Vás poprosila, abyste o aktuálním dílu diskutovali pouze pod článekem oznamujícím titulky, aby si někdo omylem nepřečetl něco, co zatím nechce vědět. Děkuju za pochopení.

  0 0
  19.8.2014 | 21:38seekinangelDiskuze (6)
 • Titulky k pátému dílu druhé řady jsou hotové

  Jak jste si jistě všimli, titulky k pátému dílu, který nese název Boogie Knights, jsou ke stažení. Hotové sice byly už včera před osmou, ale díky mému technickému nadání a zdejšímu připojení k internetu se mi je sem prostě nepovedlo nahrát tak, aby to fungovalo. Problém jsem už vyřešila a vy tak můžete titulky stahovat přímo z téhle stránky. Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit a v komentářích pod tímhle článkem se s námi podělit o svoje dojmy.

  0 0
  14.8.2014 | 9:33seekinangelDiskuze (1)
 • Informace k překladu následujících dílů

  Jistě si pamatujete, že jsem Vás minulý týden informovala o tom, že odjíždím na dovolenou a nebudu moct překládat. Měla se toho ujmout Lenča SMG Lover, ale bohužel má závažné rodinné problémy, takže překládat budu já. Poprosila bych Vás o trpělivost, jelikož jsem v zahraničí a připojení k internetu je trochu nejisté, takže to nebude tak rychle jako obvykle. Doporučuju pravidelně sledovat boxík Stav překladu, protože na začátku překladu píšu jen hrubý odhad a je velká šance, že se to změní a titulky nahraju dřív. Tahle provizorní situace platí pro tenhle i následující týden. Děkuju za pochopení :)

  1 0
  12.8.2014 | 21:35seekinangelDiskuze (6)
 • Witches of East End na Comic-Conu

  Vzhledem k tomu, že seriál odstartoval teprve loni na podzim, zúčastnili se herci (Jenna Dewan-Tatum, Rachel Boston, Julia Ormond, Mädchen Amick, Eric Winter a Daniel Di Tomasso) a výkonní producenti (Maggie Friedman a Richard Hatem) společně vůbec prvního Comic-Conu. Tam samozřejmě nemohl chybět ani panel WOEE, během kterého bylo prozrazeno několik informací o tom, co nás ve druhé sérii ještě čeká.

  0 0
  2.8.2014 | 19:00seekinangelDiskuze (1)

Stav překladu

Epizoda S02E13: For Whom the Spell Tolls

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá seekinangel.

Pokud se vám epizoda líbila, nezapomeňte ji ohodnotit.

Soundtrack 2. série

1×01 Ghost in the Machine:
(v baru, když Ingrid pije Freyin lektvar)

1×02 The World Is Ours
(Wendy a Joanna připravují piknik)

1×02 I Wanna Love You
(Frederick vrací Wendy náušnici)

Reklama

Reklama