Witches of East End (Čarodějky z East Endu) Druhou řadu zakončí dvouhodinové finále

Druhou řadu zakončí dvouhodinové finále

Druhou řadu zakončí dvouhodinové finále

Druhá řada Witches of East End se skládá ze třinácti epizod, takže by nás měly čekat ještě čtyři neděle, kdy se bude seriál vysílat. Dnes však bylo oznámeno, že poslední dva díly, tedy Box to the Future a For Whom the Spell Tolls, budou odvysílány společně v jeden večer, konkrétně 5. října. Druhá sezóna tak skončí o týden dříve, než jsme předpokládali.

0 0
19.9.2014

Pro oba díly byl vydán společný popis, který zní následovně: Dvouhodinové finále druhé série Witches of East End zavede členky rodiny Beauchampových do 40. let 19. století. Freya se setká s Edgarem Allanem Poem a Joannu chytí do pasti nebezpečný obdivovatel. Killian učiní nemožné a kvůli své pravé lásce riskuje život. Celá sezóna pak vyvrcholí šokujícím a tragickým koncem, během kterého Beauchampovi přijdou o někoho ze svých řad.

Co na to říkáte? Jste rádi, že nás čekají hned dva díly najednou?

Diskuze /5

Nika

Není to tak úplně spoiler, ale je tam zmíněno, to co je v popisu finálových epizod – jen se chci zeptat na vaše typy, co si myslíte, ale objeví se tam dost velké spoilery z knihy tak pozor pro čtenářské fanoušky!

O koho si myslíte, že přídou Beauchampovi? Podle mě, by to mohla být Freya která uvízne v minulosti (pokuď by se řídili podle knihy – né že by se předchozí dvě série úplně schodovali ale jisté věci jsou tam dost podobné – ztracený syn který see znovu objevil v druhé serii/knize, ale zase v knize nezemřel Victor- v knize Norman, a Wendy je v knize Helda a je zlá ale v knize se nevyskytuje, jen je zmiňovaná), jelikož tam nepíšou, že doslova někdo zemře, jen že o něho přídou tak si myslím že by se to shodovat mohlo s tou Freyou. A pokud opravdu budou někoho chtít tvůrci zabít, tak vsázím na Freddiho :( bohužel. Doufám, že to tak nedopadne. Co si myslíte vy?

19.9.2014 | 22:52:02
Sorbon105

Veľmi dobrý seriál! Verím, že bude aj tretia rada. Ďakujem za titulky k epizódam! Veľmi oceňujem!

20.9.2014 | 7:12:02
Lucianna4

také se připojuji s přáním, aby byla třetí řada – nikdo ještě asi nic neví že? jsem ráda, že mi tento seriál vyplnil mezeru po Čarodějkách :-)

#4 Mass #5 seekinangel
21.9.2014 | 19:19:48
Mass

#3 Lucianna4: Já si myslím, že 3. série bude na 90%! Taky mi chybí Charmed.

redaktor
21.9.2014 | 19:41:15
seekinangel

#3 Lucianna4: Těžko říct, jak to bude. Sledovanost je nižší, než tomu bylo u první série, ale snad to bude stačit. Musíme doufat :) Bohužel taky nelze zaručit, že se nějaké informace o třetí sérii objeví, třeba na obnovení nebo zrušení Devious Maids už marně čekám od července. Ale dáme vědět hned, jak se Lifetime vyjádří :)

webmaster
21.9.2014 | 21:14:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Stav překladu

Epizoda S02E13: For Whom the Spell Tolls

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá seekinangel.

Pokud se vám epizoda líbila, nezapomeňte ji ohodnotit.

Reklama

Soundtrack 2. série

1×01 Ghost in the Machine:
(v baru, když Ingrid pije Freyin lektvar)

1×02 The World Is Ours
(Wendy a Joanna připravují piknik)

1×02 I Wanna Love You
(Frederick vrací Wendy náušnici)

Reklama