Witches of East End (Čarodějky z East Endu) Dva nováčci v East Endu

Dva nováčci v East Endu

Dva nováčci v East Endu

O tom, že se má ve druhé řadě Witches of East End objevit hned několik nových herců, jsem Vás informovala už v tomhle článku. S většinou nových postav už jsme se seznámili, chybí jen Tarkoff, kterého hraje James Marsters, ten by se měl totiž objevit až v sedmé epizodě. Minulý týden bylo oznámeno, že do East Endu v blízké době zavítají dvě nové ženské postavy, které pěkně zamotají celý příběh.


1 0
30.7.2014

Michelle Hurd jako Alex

Stejně jako Bianca Lawson, která ve druhé sérii hraje postavu Evy, je Michelle seriálovou stálicí. Hostovala ve spoustě amerických seriálů, mezi než patří třeba Gossip Girl, 90210 nebo Pretty Little Liars. Větší roli pak měla v The Glades.


Ve Witches of East End si Michelle zahraje postavu Alex, která je dávnou kamarádkou Joanny. Je to právě ona, na koho se Joanna obrátí po smrti Victora a kdo bude její rodině pomáhat s bojem proti Mandragoře. Také to vypadá, že Alex byla v minulosti svědkem jednoho ze vztahů Freyi a Killiana. Objevit by se měla už v příštím díle.

Sarah Lancaster jako Raven Moreau

Raven je popisována jako tajemná žena, která do East Endu přijíždí kvůli své celoživotní misi. Je inteligentní, sebevědomá a ráda má situaci pod kontrolou. Podle všeho bude mezi ní a Dashem panovat velká fyzická přitažlivost, což by mohlo narušit její plány. Ještě není jasné, v jakém díle se Raven objeví poprvé.

Roli krásné Raven ztvární americká herečka Sarah Lancaster. Ta bude jistě známá fanouškům seriálu Chuck, kde hrála důležitou roli. Kromě Chucka jsme ji mohli vidět i v několika dílech Scrubs nebo v Everwoodu. V posledních letech se pak věnuje hlavně natáčení televizních filmů, takže WOEE pro ni budou návratem k seriálům.

Co na naše nováčky říkáte? Těšíte se na jejich postavy? A nemáte strach, že Raven naruší rozvíjející se vztah mezi Ingrid a Dashem?

Diskuze /5

Lenča SMG Lover

Já se nejvíce těším na Jamese Marsterse. kterého miluji už z Buffy. Postava Alex se mi zatím nelíbí, kvůli ukázce, kde naznačuje, Freye, že ona a Killian to nikdy nekončí dobře a nevím prostě nějak mi nesedí. To s Raven to snad ne, nechci nic, co by narušilo dvojici Dingrid. Jinak nesnáším Evu. :D

#2 ThereSSa7
redaktor
30.7.2014 | 21:22:55
ThereSSa7

#1 Lenča SMG Lover: Asi tak. Dingrid prostě nesmí nic zkazit. :D A Eva je děsná.. :D

30.7.2014 | 21:54:29
seekinangel

Vidím, že Evu milujeme všichni :D

webmaster
30.7.2014 | 21:58:28
Nymfa

Eva je nádherná jakožto herečka, ale ta její postava mi přijde taková vtíravá a hlavně si nemyslím že byla náhoda že Killiana našla na té pláži…no je mi prostě podezřelá…z nováčků se těším na Ellie teda Raven, spojení s Dashem by mi ale moc připomínalo Chucka, takže doufám že se nakonec zaměří se zájmem někam jinam…:)

31.7.2014 | 7:44:29
veronika1804

Ja si tiez myslim že Eva je daka taka vychcaná že niejej s Killianom len tak a ešte aj čarodejnica zatým niečo bude! :D A na nove postavy som zvedavá a si myslim že aj keby nieco Dash a Raven niečo mali bude to len krátke skončí s Ingrid :)

31.7.2014 | 8:53:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E13: For Whom the Spell Tolls

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá seekinangel.

Pokud se vám epizoda líbila, nezapomeňte ji ohodnotit.

Reklama

Finále druhé série

Líbilo se vám finále druhé série?

58%
29%
13%
118 hlasů

Soundtrack 2. série

1×01 Ghost in the Machine:
(v baru, když Ingrid pije Freyin lektvar)

1×02 The World Is Ours
(Wendy a Joanna připravují piknik)

1×02 I Wanna Love You
(Frederick vrací Wendy náušnici)