Witches of East End (Čarodějky z East Endu)
86/100 - 68×

Witches of East End(Čarodějky z East Endu)

Seriál inspirovaný zatím čtyřdílnou ságu The Beuchamp Family autorky Melissy de la Cruz, kterou uvádí kniha s názvem Čarodějky z East Endu. Dostaneme se tak do domu tří žen – matky a jejích dvou dcer, které skrývají velké tajemství. Jsou to čarodějky. V hlavní roli se představí Julia Ormond (Mad Men, Law & Order).

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Lifetime | 40 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Romantický
hrají
Jenna Dewan (Freya Beauchamp), Julia Ormond (Joanna Beauchamp), Mädchen Amick (Wendy Beauchamp)

Líbilo se vám finále druhé série?

Líbilo se vám finále druhé série?

Protože většina fanoušků seriálu Witches of East End již viděla dvouhodinové finále S02E12 Box to The Future & S02E13 For Whom the Spell Tolls, ptáme se vás: Jak finále druhé série hodnotíte? Hlasujte v anketě uvnitř článku.

0 0
12.10.2014

Líbilo se vám finále druhé série?

58%
29%
13%
118 hlasů

Diskuze /7

Nika

Mám hrozný dilema, co dát… jestli nebude 3. serie a tímhle to zkončilo, tak bych dala:„Hůř to skončit nemohlo“ ale jestli bude 3. serie a Wendy a hlavně Frederick se nějak vrátí (když se vrátili Ingrit a Frea – ikdyž díky dědečkovi- tak snad nějak vymyslí i návrat těch dvou) tak bych hlasovala pro „nad mé očekávání“. Jelikož ještě nevím jak, či jestli to bude pokračovat, tak volím zlatou střední cestu :)

12.10.2014 | 22:22:30
papaya

No ja osobne jsem hrozne sokovana, smrt Wendy bych ani za nic necekala

12.10.2014 | 23:07:24
ChelseaMitchell

Nevím co říct, tolik neštěstí v takovým krátkým okamžiku. Ale jinak smrt Wendy mě napřed zaskočila, ale pak jsem o tom přemýšlela když už 8× zemřela bylo jasný, že jednou i ten devatý život skončí a tím, že ho dala Thomassovi tak skončil nejlíp jak mohl oproti tomu jak umřela minule…

13.10.2014 | 5:56:26
ketfl

Přesně, jak tu píše Nika. Kdyby seriál nebyl prodloužen o další sérii – tak to pro mě bude jedno z nejhorších ukončení série. Doufala jsem, že se rodina dá nějak do kupy – né že zemře Frederick i Wendy. Navíc mě totálně rozčílil Dash. Jako věděla jsem, že je to šmejd, ale že až takovej? Takže nějak nevím, pro co mám v anketě hlasovat :D

13.10.2014 | 9:32:44
azazel

finále mě odrovnalo a jestli nebude pokračování tak mě vážně naštvou…tolik otevřených věcí které by mohly třetí sérii dát grády-Dash jako pěkný zmetek-už jn kvůli Ingrit jsem doufala,že to zvládne,ale to né,musí se ukázat jako největší zmetek!!! Frederikova smrt mě rozbrečela a Wendy mě úplně dorazila…chudák Joanna-tolik neštěstí v jeden večer… :-( Takže Hůř to skončit nemohlo-kor jestli nebude pokračování!!!

13.10.2014 | 21:14:01
Stolid

O čem to mluvíte? Poprvé s Vámi nesdílím názor. V životě lidé umírají, proč by to tak nemělo být i v seriálu? A když jeden umře, už by měl zůstat mrtvý. Smrt Wendy ukazuje, že za něco stojí obětovat život. Frederik rovněž umřel v pravou chvíli – konečně si uvědomil, že jeho místo náleží vedle jeho rodiny. Dash… jednou je ten špatný, tak jím i zůstane napořád, to se nemění a vás to překvapilo? Mě ne, nikdy jsem ho neměla ráda. Podle mě je to úplně úžasný konec nehledě na pokračování

#7 stuffin
15.10.2014 | 14:46:35
stuffin

#6 Stolid: Jedinej rozumnej názor, taky si myslim, že konec byl skvělej a je úplně jedno, jestli bude další série nebo ne. Co si budeme nalhávat, to že umře Wendy bylo jasný od chvíle, kdy jí zbyl poslední život, že se Frederick obrátí na stranu matky bylo taky celkem logický. Akorát by mě zajímalo, kdo je lovec čarodejnic… Že by agentka Raven? A co se Dashe týče, už když mu Freya zrušila svatbu, choval se jako blb, takže to, že je ten zlej brácha, bylo celkem očekávatelný. Akorát bych teda nečekala, že se až tak zažere do tý černý magie… Každopádně hustej seriál :)

17.10.2014 | 0:10:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S02E13: For Whom the Spell Tolls

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá seekinangel.

Pokud se vám epizoda líbila, nezapomeňte ji ohodnotit.

Reklama

Soundtrack 2. série

1×01 Ghost in the Machine:
(v baru, když Ingrid pije Freyin lektvar)

1×02 The World Is Ours
(Wendy a Joanna připravují piknik)

1×02 I Wanna Love You
(Frederick vrací Wendy náušnici)

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama