Witches of East End (Čarodějky z East Endu)
86/100 - 68×

Witches of East End(Čarodějky z East Endu)

Seriál inspirovaný zatím čtyřdílnou ságu The Beuchamp Family autorky Melissy de la Cruz, kterou uvádí kniha s názvem Čarodějky z East Endu. Dostaneme se tak do domu tří žen – matky a jejích dvou dcer, které skrývají velké tajemství. Jsou to čarodějky. V hlavní roli se představí Julia Ormond (Mad Men, Law & Order).

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Lifetime | 40 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Romantický
hrají
Jenna Dewan (Freya Beauchamp), Julia Ormond (Joanna Beauchamp), Mädchen Amick (Wendy Beauchamp)

Maggie Friedman o finále druhé série

Maggie Friedman o finále druhé série

Finále druhé řady je už nějakou dobu za námi a o osudu seriálu stále nebylo rozhodnuto. Výkonná producentka Maggie Friedman poskytla po odvysílání posledních dílů rozhovor sereveru TV Line, ve kterém objasňuje všechny šokující momenty a naznačuje, kam by se děj seriálu posunul, kdyby došlo k jeho obnovení pro třetí sérii.

1 0
18.10.2014

TV Line: Začneme s Ingrid. Sakra, to nás vážně čeká dějová linka, kde se bude řešit, jestli je otcem Mandragora nebo Dash?

Ano, přesně tak. Sama si není jistá, takže to bude hlavní záhadou, až (doufám) začneme s přípravou třetí série. Ingrid bude muset zjistit, kdo je otcem jejího miminka.

TV Line: Ví její rodina o tom, že měla s Dashem sex?

Rozhodně ne. A to je další věc. Mezi ní a Freyou to vřelo už tehdy, když měla jít s Dashem na rande. Nikdo zatím neví, že spolu spali. Bude zajímavé, až na to přijdou.

TV Line: To, že Ingrid otěhotní, jste plánovali už od začátku série?

Ano, už od samotného začátku jsme věděli, že chceme, aby Ingrid otěhotněla. Trochu jsme váhali nad tím, do jakého stádia těhotenství v téhle sérii dojde, ale nakonec jsme si odhalení jejího stavu nechali až do posledního dílu. Ale ano, věděli jsme, že k tomu dojde. Vzhledem k tomu, čím vším si letos prošla, nám tahle komplikace přišla přirozená.

TV Line: Přejdeme k potenciálnímu otci Dashovi, který je mimochodem strašný. Jak to dopadne s ním?

Během třetí série se to všechno rozvine. Je to zajímavé, protože byl na Freyu dost ostrý, ale na druhou stranu ho nechala a on ji miloval. Takže bude mít dobrou možnost, jak si s ní pohrát, dokud ještě neví, kdo ve skutečnosti je.

TV Line: A co Král, je vážně mrtvý? Nebo je prozatím pryč?

U tohohle seriálu se to nedá říct s jistotou, ale jeho duch byl poražen. Můžeme s touhle linkou udělat spoustu věcí, v čemž je krása magie. Řekněme, že prozatím je mrtvý. Máme spoustu dalších záporáků, se kterými se čarodějnice budou muset v budoucnu vyrovnat, a přijde několik dalších hrůzu nahánějících nepřátel.

TV Line: A jedním z nich je ta žena, která zabila Fredericka. Je šílené předpokládat, že to byla Raven?

Mám zakázáno to prozradit, ale je pravda, že někdo Fredericka zabil a jeho krví napsal „Smrt čarodějnicím“. Takže řekněme, že do města přišla lovkyně čarodějnic, která naší rodině způsobí řadu problémů. Uvažování nad tím, čí boty to byly, nechám na vás.

TV Line: Ať už to Raven byla nebo nebyla, rád bych ji v budoucnu viděl znovu. Scény mezi ní a Dashem byly šílené a skvěle se na ně dívalo.

Já vím! Eric Winter a Sarah Lancaster se v reálném životě už nějakou dobu znají, takže jim to celé bylo příjemné. Oba dva si to moc užili a bylo skvělé vidět další Dashovu stránku. Je to prostě hřebec, co jiného na to mám říct? A ona je pořádná drsňačka! Raven zbožňuju.

TV Line: Dobře, teď si promluvíme o posledním záběru s Wendy.

Celé jsme to točili venku asi ve dvě hodiny ráno. Postavili nám obrovský bazén, který byl obklopen hořícími mřížemi. Sledovat celou tu sekvenci bylo neuvěřitelné a Mädchen samozřejmě vypadala nádherně.

TV Line: A konečně se seznámíme s tou druhou sestrou.

Ano, jmenuje se Helena a žije v pekle, pokud jste to nepoznali. Málem jsme ten díl nazvali Highway to Helena, ale nakonec jsme to neudělali. To ona je Sběratelkou. Celá věc začala ve druhém díle druhé série, kdy Ingrid našla knihu, ve které byly členky její rodiny – Ingrid je Klíč, Freya je Cestovatelka, Joanna je Dýka, Wendy je Most – a podivně zastřená tvář, která byla nazvána Sběratelkou. Tehdy nevěděla, kdo to je, ale je to Helena. Žije v podsvětí a sbírá duše. Je to sestra Joanny a Wendy.

TV Line: Řekněme, že třetí série bude. Už víte, koho do role Heleny obsadíte?

Ano, je tady jedna herečka, která nám vždycky přijde na mysl, když se se scénáristy bavíme o téhle postavě a taky o tom, kým ta postava bude. Měli bychom hrozné štěstí, kdyby se nám ji do třetí série povedlo obsadit. Nejsme si jistí, jestli ji získáme, ale je skvělé, že mezi vrstevnicemi Julii a Mädchen je spousta skvělých hereček, které by se na tu roli hodili. Bude to zábavná postava, takže doufám, že ji budeme moct napsat!

TV Line: Jak si představujete shledání Heleny a Wendy?

Wendy tam dole projde pořádnou zkouškou. Bude to pro ní těžké, když se budou se sestrou snažit vyřešit několik věcí. Ale myslím si, že to bude zábava. Máme spoustu skvělých nápadů, jak to bude s naší rodinou pokračovat a co budou dál dělat.

Diskuze /2

akrittzu

dufala som ze frederic neumrel…skoda :/

#2 Stolid
19.10.2014 | 0:16:47
Stolid

#1 akrittzu: Och, ještě nesmutni. Oni si nejsou jistí, že ani král není definitivně mrtvý, proč by nemohl vstát z mrtvých i Frederick. Jinak to vidím tak, že konec druhé série i děj třetí série musí být prostě… amazing!

19.10.2014 | 22:01:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S02E13: For Whom the Spell Tolls

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá seekinangel.

Pokud se vám epizoda líbila, nezapomeňte ji ohodnotit.

Reklama

Soundtrack 2. série

1×01 Ghost in the Machine:
(v baru, když Ingrid pije Freyin lektvar)

1×02 The World Is Ours
(Wendy a Joanna připravují piknik)

1×02 I Wanna Love You
(Frederick vrací Wendy náušnici)

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama