Witches of East End (Čarodějky z East Endu) Nové postavy ve druhé sérii

Nové postavy ve druhé sérii

Nové postavy ve druhé sérii

Britský krasavec, seriálová stálice a Spike z Buffy. Ti všichni se objeví ve druhé sérii seriálu Witches of East End, kterou americká stanice Lifetime nasadila už na tuhle neděli. V tomto článku se můžete seznámit nejen s novými herci, ale také s jejich postavami.


2 0
2.7.2014

Christian Cooke jako Frederick Beauchamp

Na rozdíl od ostatních nováčků toho o Frederickovi víme už docela hodně. Je synem Joanny a Victora, mladším bratrem Ingrid a dvojčetem Freyi. Během první sezóny jsme se dozvěděli, že Joanna musela nechat Fredericka v Asgardu, protože se obrátil proti ní. S největší pravděpodobností to byl právě Frederick, kdo na konci posledního dílu prošel portálem do našeho světa.


Do role Fredericka byl obsazen šestadvacetiletý herec Christian Cooke, který je původem z Velké Británie. Právě tam započal svoji hereckou kariéru, hostoval například v seriálech Robin Hood nebo Doctor Who. V minulých letech o sobě dal vědět i v USA, kde ztvárnil jednu z hlavních rolí v seriálu Magic City stanice Starz. Objevil se také na filmovém plátně, loni si zahrál postavu Mercutia v novém zpracování klasiky Romeo a Julie.

Bianca Lawson jako Eva

Pokud sledujete americké seriály, herečku Biancu Lawson Vám snad ani nemusím představovat. Už od devadesátých let totiž hostuje ve velké spoustě slavných, ale i méně známých seriálů. V posledních letech mezi ně patří třeba The Vampire Diaries, Pretty Little Liars nebo Teen Wolf.

O její postavě, která dostala jméno Eva, toho zatím moc známo není. Údajně by se mělo jednat o tajemnou ženu, se kterou se v minulosti znal Killian, ale nejspíš si budeme muset počkat.

James Marsters jako Tarkoff

Jamese Marsterse nejspíš bude většina z Vás znát – byl to právě on, kdo ztvárnil blonďatého upíra Spikea v legendární Buffy, přemožitelce upírů a jejím následném spin-offu pod názvem Angel. Dále si zahrál třeba v seriálech Smallville, Beze stopy nebo Hawai Five-O. Kromě herecké kariéry se věnuje také muzice.

Postava Tarkoffa je (stejně jako postava Evy) prozatím velkou neznámou. Na veřejnost uniklo pouze to, že se jedná o Joannina starého kamaráda.

Diskuze /1

alexis

Spike! Mám radost:-)

30.7.2014 | 20:00:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E13: For Whom the Spell Tolls

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá seekinangel.

Pokud se vám epizoda líbila, nezapomeňte ji ohodnotit.

Reklama

Finále druhé série

Líbilo se vám finále druhé série?

58%
29%
13%
118 hlasů

Soundtrack 2. série

1×01 Ghost in the Machine:
(v baru, když Ingrid pije Freyin lektvar)

1×02 The World Is Ours
(Wendy a Joanna připravují piknik)

1×02 I Wanna Love You
(Frederick vrací Wendy náušnici)