Witches of East End (Čarodějky z East Endu) Prodloužené popisy posledních dílů druhé série

Prodloužené popisy posledních dílů druhé série

Prodloužené popisy posledních dílů druhé série

Desátý díl je už za námi a ze druhé série tak zbývají už jen tři epizody. Jak jsme již informovali, příští týden nás čeká díl jedenáctý, díl dvanáctý a třináctý budou odvysílány společně již 5. října. Nejdříve se k nim objevil společný popis finálových epizod, teď ale vyšly i popisy pro jednotlivé díly. Koho zajímá, co naše postavy čeká, dozví se to uvnitř tohoto článku.

0 0
23.9.2014

Oficiální popis epizody 2×11 – Poe Way Out

Joanna, Freya a Wendy cestují zpět v čase, aby navštívily jeden ze svých minulých životů. Chtějí totiž znovu získat mocnou, ale také nebezpečnou zbraň, jež by mohla být jedinou možností, jak nadobro zničit Nikolause. Nikolaus se v East Endu připravuje na bitvu a na své straně má nic netušící Ingrid. Dash zatím zjišťuje pravou identitu svého románku na jednu noc a Killian se pokouší prolomit svůj a Freyin kruh plný tragédie.


Oficiální popis epizody 2×12 – Box to the Future

Joanna se pokouší znovu získat to, pro co si přišla, ale netuší, že Nikolaus za ní do minulosti poslal Tarkoffa, aby ji zastavil. Frederick se v současnosti začíná stavět podezřívavě vůči Ingridiným úmyslům a bojí se, že je do všeho zapletený Dash. Nikolaus si pamatuje Dashe z jednoho z jeho minulých životů, kdy se jmenoval Bastian, a rozhodne se ho navštívit. Wendy a Freya zatím zjišťují, že ztratily klíč, který by jim umožnil návrat do současnosti, a tak se zoufale vrací ve svých stopách. Když je portál odemčen, zůstává otevřený jen dvanáct hodin a pak mizí. Ti, kteří jím nestačí projít, jsou uvězněni a čeká je bolestivá smrt.

Oficiální popis epizody 2×13 – For Whom the Spell Tolls

Joanna je pod vlivem Tarkoffova kouzla, takže je na Wendy a Freye, aby ji zachránily a našly cestu z minulosti, když je teď portál uzavřený. Nikolaus stále drží Ingrid jako rukojmí a ona je zděšena, když se dozví pravý důvod toho, proč chce její dědeček dát svou rodinu znovu dohromady. Jedinou její nadějí je Frederick, ale stále si nemůže být jistá, na čí straně vlastně stojí. Je jisté, že budou muset spolupracovat a využít všech možných prostředků včetně Dashe, aby zachránili Joannu, pomohli ostatním k návratu domů a jednou provždy zabili Nikolause. Dash má ale svoje problémy, jelikož se Raven blíží ke zjištění, kdo vlastně zabil Kylea Huttona.

Co na to říkáte? Nějaké nápady, jak tohle všechno dopadne?

Diskuze /3

Nika

Pane bože!!! Doufám, že bude 3.série :) hrozně moc se těším na zbývající díly a doufám, že nebudou poslední :D

23.9.2014 | 14:26:21
Mass

tak to zní lákavě !! :) nemůžu se dočkat

redaktor
23.9.2014 | 18:17:45
Lenča SMG Lover

Já se tak těším až to vše uvidím.

redaktor
23.9.2014 | 19:13:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E13: For Whom the Spell Tolls

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá seekinangel.

Pokud se vám epizoda líbila, nezapomeňte ji ohodnotit.

Soundtrack 2. série

1×01 Ghost in the Machine:
(v baru, když Ingrid pije Freyin lektvar)

1×02 The World Is Ours
(Wendy a Joanna připravují piknik)

1×02 I Wanna Love You
(Frederick vrací Wendy náušnici)

Reklama

Reklama