Witches of East End (Čarodějky z East Endu) Rachel Boston objasňuje smrt Ingrid a Freyi

Rachel Boston objasňuje smrt Ingrid a Freyi

Rachel Boston objasňuje smrt Ingrid a Freyi

Epizoda S02E09 Smells Like King Spirit za sebou zanechala obrovské množství otázek. Všichni si ptají, jak se z tohoto Beachampovi dostanou? Naštěstí Rachel Boston nenechala zvědavé fanoušky na holičkách a poskytla rozhovor TVLine, kde se vyjádřila ke smrti sester Ingrid a Freyi Beauchamp. Článek obsahuje spoilery.

0 0
21.9.2014

TVLine: Jaká byla vaše první reakce, když jste zjistila, že Ingrid bude zabita?

Naši producenti pořád říkali, že Ingrid a Freyu čeká obrovský cliffhanger ve druhé sérii. První nás nechali hádat, a když nám to pak oznámili, obě jsme začaly křičet „Co?! Ne! Nechceme umřít!“. Neuvědomovaly jsme si ale, že tak velký cliffhanger bude zahrnovat i skutečné oběšení.


Jak vám oznámili tuto novinku?

Řekli nám to už na začátku série. Když jsem ale přečetla scénář, byla jsem naprosto šokovaná. Bylo srdcervoucí představit si naši matku a tetu, jak nás nacházejí na zahradě oběšené. Když se natáčela tato scéna, nemohla jsem přestat plakat. Tohle byl nejdelší život, který kdy Ingrid a Freya žily. A Joanna udělala vše pro to, aby nás udržela v bezpečí v tomto životě.

Jak se prováděl snímek vás dvou oběšených na stromě?

Byly jsme v postrojích, které byly připojeny k jeřábu přímo nad stromem. Náš koordinátor Paul Wu zajistil, abychom se cítily v bezpečí po celou dobu.

Jste fanoušek romantického vztahu Dashe & Ingrid? 

[Smích] Jsem velký fanoušek romantických vztahů obecně. Naprosto miluji vývoj mezi Dashem a Ingrid. Věci jsou bohužel trošku složitější, když chodíte s ex snoubencem vaší sestry.

Samozřejmě nemůžete vyzradit tajemství, ale jaká bude cena za přivedení Ingrid a Freyi zpět k životu?

Možná se někdo bude muset obětovat? To zjistíte tuto neděli. Wendy a Frederick půjdou fakt do extrémů, aby přivedli zpět někoho z naší minulosti.

Upoutávka k příští epizodě odhaluje příchod Krále. Jaké potíže může přinést do East Endu?

Král po celém East Endu rozvíří všechny druhy problémů. Ingrid ve skutečnosti přitahuje cesta s Králem, když zjistí více o svém životě v Asgardu. Je tu hodně rozhodnutí, která mají být provedena.

Byli jste taky šokováni ze smrti sester? Podělte se s námi o váš názor.

Diskuze /4

Marketka

Já jsem šokovaná a trochu mě to i mrzí. To, že je oživí je mohlo přece napadnout už tolikrát v minulosti… proč to Joanna neudělala dříve?

#2 Nika #3 Mass
webmaster
21.9.2014 | 21:23:56
Nika

#1 Marketka: Třeba budou muset zaplatit něčím co tehdy neměli, nebo nebyli ochotné to dát :) uvidí me zítra :)

21.9.2014 | 21:40:19
Mass

#1 Marketka:

Četl jsem obří spoiler o tom kdo je oživí.. Má to být jejich nepřítel. Takže z toho vyplývá Král. A taky soudě podle poslední otázky v rozhovoru, kdy Rachel říká „Je tu hodně rozhodnutí, které mají být provedeny“, si myslím že je Král oživí a nabídne jim aby s ním odešli do Asgardu. Tuto informaci může potvrzovat i fotografie z 2×10 – Ingrid a Freya jsou znovu na živu a Joanna s Wendy je objímají a v zadu stojí plešatý muž – Král.

Souhlasí někdo s touto mojí konspirační teorií? :D

redaktor
21.9.2014 | 22:14:55
MJ

Třeba může být cena taková, že se holky už nikdy znovu nenarodí… Joanna si furt stěžuje, jak je zakletá, ale přitom kdyby nebyla, tak by holky už taky dávno nebyly. To by byla docela adekvátní cena za oživení, né? :)

Jinak to rozuzlení bych viděla stejně jako Mass

Král nikdy předtím Joanně pomoct nemohl, protože to on ji zaklel při odchodu z Asgardu, teď ho ale Frederck nosí s sebou, takže není problém :D

22.9.2014 | 7:22:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E13: For Whom the Spell Tolls

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá seekinangel.

Pokud se vám epizoda líbila, nezapomeňte ji ohodnotit.

Soundtrack 2. série

1×01 Ghost in the Machine:
(v baru, když Ingrid pije Freyin lektvar)

1×02 The World Is Ours
(Wendy a Joanna připravují piknik)

1×02 I Wanna Love You
(Frederick vrací Wendy náušnici)

Reklama

Reklama