Wizards (Kouzelníci: Příběhy z Arkádie) S01E06: Killahead, Part One

S01E06: Killahead, Part One

S01E06: Killahead, Part One

Král Artuš se snaží přesvědčit trolly o svých dobrých úmyslech, aby mu pomohli v bitvě proti Gunmarovi. Merlin s Douxiem pracují na vyhotovení amuletu, který zvolí mezi trolly šampiona, jenž je do této bitvy povede. Steve trénuje trolly a Blinky se stará o AAARRRGGHHa!!!.

cz sk
7.8.2020
24 minut

Základní info:

Režie: Franciso Ruiz Velasco
Scénář: Andie Bolt, Ian Rickett, Lila Scott
Hrají: Colin O'Donoghue (Douxie), David Bradley (Merlin), James Faulkner (král Artuš), Kelsey Grammer (Blinky), Lena Headey (Morgana), Emile Hirsch (Jim Lake ml.), Lexi Medrano (Claire Nuñez), Alfred Molina (Archie), Steven Yeun (Steve Palchuk), Stephanie Beatriz (Callista), Kay Bess (Bellroc), Clancy Brown (Gunmar), Mark Hamill (Dictatious Galadrigal), Angel Lin (Nari), Piotr Michael (Bellroc, Skrael), Rupert Penry-Jones (Lancelot), John Rhys-Davies (Galahad), Victor Raider-Wexler (Vendel), Fred Tatasciore (AAARRRGGHH!!!), Matthew Waterson (Draal), …

Foto: DreamWorksHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Série Tales of Arcadia

Série Tales of Arcadia se skládá celkem ze tří seriálů. Prvním je Trollhunters, následuje 3 Below a na ně navazuje Wizards. Na všech webech najdete také postavy, které se v sérii objevily, a proto je nezapomeňte ohodnotit. Série bude zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který bude odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás