Wolf Pack
90/100 - 8×

Wolf Pack

Dvěma teenagerům se navždy změní jejich životy, když lesní požár v Kalifornii probudí strašlivou nadpřirozenou stvůru, která zaútočí na lidi v dopravní zácpě. Při tom jsou zraněni onen mladík a dívka a táhne je to k sobě čím dál víc a stejně tak i k dalším dvěma teenagerům, kteří byli před 16 lety po dalším podivném požáru adoptováni strážcem parku. Jak vychází úplněk, všichni čtyři se sejdou, aby odhalili tajemství, které je spojuje – kousnutí a krev vlkodlaka. Založeno na stejnojmenné knižní sérii od Eda Van Belkoma.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Paramount+ | 45 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Nadpřirozený
hrají
Sarah Michelle Gellar (Kristin Ramsey), Rodrigo Santoro (Garrett Briggs),

S01E02: Two Bitten, Two Born

S01E02: Two Bitten, Two Born

Úplněk dosahuje svého vrcholu a naše čtveřice vlkodlaků má spoustu otázek, proč je to tak moc táhne k sobě. Kristin se na jejich skupinu zaměřuje jako na podezřelé. Teenageři začínají prožívat zlověstné sny, které zahalují jejich realitu.

2.2.2023
51 minut

Foto: ParamountHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Samuel-El

Pokiaľ je seriál dobre písaní a príbeh vie zaujať, cgi nemusí byť dokonalé. Okrem toho Jeff Davis, ktorý to má na svedomí, je gay. Je úplne prirodzené, že tam pridá niečo, čo mu je blízke. Mne osobne to neprekáža.
Dávam 80%. Má to atmosféru, príbeh sa zatiaľ pomaly rozbieha, ale zároveň núti diváka chcieť viac. Páči sa herecké obsadenie, neokukané a sympatické tváre. Dúfam, že to nepokazia.

6.2.2023 | 15:26:19
witcherrr

Pořád nevím čím to chce být, kromě toho že tahle epizoda ukázala že bude perfektně plnit kvóty, zas dva chlapce.. další love story vedle toho, kdyby místo těhle bizárů ivestovali do tristního cgi vlka..

2.2.2023 | 21:25:25
Ann Taylor

Pořád se tomu nepovedlo mě nijak zaujmout.

redaktor
2.2.2023 | 11:38:41

Filtr seriálů
Reklama