Wu Assassins (Zabijáci Wu)
65/100 - 32×

Wu Assassins(Zabijáci Wu)

Seriál Wu Assassins se zaměřuje na kriminální složku San Francisca spojenou s bojovým uměním a nadpřirozenými prvky. Hlavní postava Kai Jin se stává vůbec posledním zabijákem Wu, který má za úkol shromáždit moc prastaré trojice, aby znovunastolil rovnováhu.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 45 minut
žánr
Akční, Fantasy, Nadpřirozený
hrají
Iko Uwais (Kai Jin), Byron Mann (Strýček Six), Li Jun Li (Jenny Wah), Celia Au (Ying Ying), Lewis Tan (Lu Xin Lee), Lawrence Kao (Tommy Wah), Katheryn Winnick (Christine Gavin), Tommy Flanagan (Alec McCullough), Tzi Ma (pan Young), Juju Chan (Zan), Cranston Johnson (Frank Fletcher), Mark Dacascos (Kun Zi), Robin McLeavy (Maggie McCullough), Summer Glau (slečna Jonesová), Travis Caldwell (Gideon)


Alec McCullough

Alec McCullough

Skotský zločinecký šéf, který se začal zajímat o San Francisco a také dřevěný Wu

Sezóny 1
2019 - 2019

Alasdair „Alec“ McCullough je mezinárodní zločinecký boss, který se začal zajímat o čínskou čtvrť v San Franciscu.

Alasdair se narodil v 16. století v Skotsku, kde byl nájemným žoldákem. Jednoho dne při lovu srny se setkal s Ying Ying, která ho po krátkém boji porazila. Prohlásila ho hodným získat schopnosti zabijáka Wu a dala mu střep mnichů. Po získání schopností mu řekla, aby zabil zbytek mistrů Wu a začal s dřevěným Wu. Alasdair měl námitky, ale Ying Ying se vrátila do Dao a nechala ho samotného. O několik dní později má noční můru, jak je jeho rodina utopena a opustí místo.


Alasdair se právě chystal říct své manželce o Yin Ying, když ho v tu chvíli napadl vodní Wu a zabil jeho manželku a syna. Alasdair se naštval a chtěl se pomstít. Po setkání s Ying Ying ji prosil, aby oživila jeho rodinu nebo ho zabila. Ying Ying ho odmítne a řekne, že nemůže oživit mrtvé a že má zabít dřevěného Wu. Po zabití dřevěného Wu se vzdá střepu mnichů díky sebevraždě. Přitom drží dřevěného Wu, aby mohl získat jeho léčivé síly a mohl tak oživit síly. Sice obživne a získá síly dřevěného Wu, ale nepodaří se mu oživit jeho rodinu. Díky léčící síle žije už přes 500 let. Během té doby změnil své jméno na Aleca a stal se šéfem skotského zločineckého gangu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama