Wu Assassins (Zabijáci Wu)
65/100 - 32×

Wu Assassins(Zabijáci Wu)

Seriál Wu Assassins se zaměřuje na kriminální složku San Francisca spojenou s bojovým uměním a nadpřirozenými prvky. Hlavní postava Kai Jin se stává vůbec posledním zabijákem Wu, který má za úkol shromáždit moc prastaré trojice, aby znovunastolil rovnováhu.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 45 minut
žánr
Akční, Fantasy, Nadpřirozený
hrají
Iko Uwais (Kai Jin), Byron Mann (Strýček Six), Li Jun Li (Jenny Wah), Celia Au (Ying Ying), Lewis Tan (Lu Xin Lee), Lawrence Kao (Tommy Wah), Katheryn Winnick (Christine Gavin), Tommy Flanagan (Alec McCullough), Tzi Ma (pan Young), Juju Chan (Zan), Cranston Johnson (Frank Fletcher), Mark Dacascos (Kun Zi), Robin McLeavy (Maggie McCullough), Summer Glau (slečna Jonesová), Travis Caldwell (Gideon)


Zan

Zan

Elitní bojovník a poručík Triády, která je bodyguardem a důvěrnicí Strýčka Six

Sezóny 1
2019 - 2019

(Foto: Netflix)

Zan je elitním bojovníkem a poručíkem Triády. Pracuje jako bodyguard a důvěrnice Strýčka Six.


Když jí bylo třináct let, přidala se k Triádě v Číně. Z dosud neznámých důvodů se dostala do vězení, ze kterého uprchla do San Francisca, když jí bylo dvacet. Strýček Six jí našel a dal ji cíl, takže k němu Zan má velkou loajalitu. Brzy se vypracovala a stala se jeho pravou rukou.

Drunken Watermelon, Misspent Youth

Zan je často viděna, jak doprovází Strýčka Six. Vyzvedne Kai Jina, aby si se Strýčkem promluvil. Taky byla viděna, když Strýček Six mučil pana Younga, aby zjistil, kdo zaútočil na triádu. Poprvé tak slyší pojem zabiják Wu.

Fire Chicken:

Strýček Six přikáže Zan, aby sebrala všechny plešaté kuchaře v čínské čtvrti a přivezla je do Nikki Steakhouse. Zan dotlačí Tommyho Waha, aby pro ni dělal řidiče a poté unese Jimmyho, plešatého kuchaře z Jennyny restaurace. Jenny to zjistí a začne s ní bojovat, ale Zan jí díky svým schopnostem a síle porazí. Unese také Kai Jina, který má na sobě podobu mnicha Kun Zina. Nechá pak Strýčka Six, aby s Kun Zinem/Kai Jinem bojoval.

A Twisting Snake:

Zan odveze Strýčka Six den poté, co bojoval se zabijákem Wu. Zan chce, aby se Alec McCullough, rivalský skotský boss, postaral o zabijáka Wu, ale Strýček Six ji řekne, aby si s tím nedělala starosti – že ho když tak zabije sám. Zan odveze Strýčka Six do domu Aleca a poté na Strýčka čeká venku.

Codladh Sámh:

Jenny Wah vstoupí do bojového turnaje v podsvětí a podplatí rozhodčího, aby mohla bojovat se Zan.

Gu Assassins:

Zan ještě jednou porazí Jenny Wah v boji a zanechá ji krvácejí na podlaze. O několik dní později Zan odváží Strýčka Six za Kaiem, aby se zbavil Wu Xingu. Během jízdy se ho zeptá, proč to pro Kaie dělá. Strýček Six ji urazí a řekne jí, že to nemůže vědět, protože nemá rodinu. A až zemře, tak se nestane dalším vůdcem triády, což ji hluboce zraní.

Další ráno jde Zan za Alecem McCulloughem a řekne mu, že Kai Jin je zabiják Wu a vyjmul ohnivý Wu Xing ze Strýčka Six. Alec se jí zeptá, proč zrazuje Strýčka Six a Zan mu odpoví: „kvůli síle“.

Ladies' Night:

Zan se setká s Gideonem, ocelovým Wu, který zrovna obývá tělo ženy jménem Natalie. Alec McCullough vymyslí plán, jak ukrást ohnivý Wu Xing. Zan zjistí, že ho má policejní detektivka Christine Gavin a jde na policejní stanici, kde zrovna Christine, Jenny Wah, Tommy a Frank Fletcher jsou. Gideon ukradne tělo detektivky Rileyové a během toho co Zan svede inspektora Boylea a zabije ho, vypne elektřinu v celé budově.

Během výpadku přijíždí triáda a začne na místě střílet. Zan se snaží získat ohnivý Wu Xing a zaútočí na Christine. Když to vypadá, že Christine prohraje, přidá se do boje Jenny. Společně Zan porazí a pošlou ji do bezvědomí.

Poté co se Zan probudí, přidá se k McCulloughovi, který drží Tommyho v zajetí. Christine a Jenny se setkají s McCulloughem a jsou šokovány, že je Zan vzhůru. McCullough řekne Jenny, aby dala ohnivý Wu Xing Zan, ale Jan místo toho absorbuje jeho síly. Nicméně McCullough vyléčí Zaniny zranění a přikáže Gideonovi (který obývá tělo Franka Fletchera), aby si vklouzl do těla Christine.

Paths Pt. 1

Kai Jin, Lu Xin Lee a Strýček Six přijíždí z Oregonu, poté co zabili zemního bojovníka Wu, Jamese Baxtera a zjišťují, že McCullough drží Tommyho, Jenny a Christine jako rukojmí. Zan se setká se Strýčkem Six a vyjedná s ním podmínky výměny rukojmích za zemní Wu Xing. Strýček Six souhlasí, ale varuje ji, aby si uvědomila, že je jí triáda poslušná, protože slouží Alecovi. Před odjezdem Zan řekne Strýčkovi Six, že až ho uvidí příště, zabije ho.

Strýček Six se s ní sejde v noci a chce s ní bojovat. Zan ho ale střelí do nohy. Poté bojuje s Kai Jinem a Lu Xin Leem a další členové triády mezitím střelí Strýčka Six do hlavy.

Paths Pt. 2:

Poté co Kai Jin uvidí, jak Zan zabije Strýčka Six, rozhněvá se. O šest měsíců později co Kai zabije Aleca v Cestě, dá Lu Xin Lee Kaiovi fotku Zan, na které rekrutuje nové členy v Macau.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama