Wynonna Earp
78/100 - 33×

Wynonna Earp

Seriál sleduje příběh pra-pravnučky Wyatta Earpa, která bojuje s démony a dalšími podobnými nestvůrami. S jejími výjimečnými schopnosti a spojenci je jedinou ženou, která dokáže přivést spravedlnost.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Syfy | 42 minut
hrají
Melanie Scrofano (Wynonna Earpová), Dominique Provost-Chalkley (Waverly Earpová), Tim Rozon (Doc Holliday), Shamier Anderson (Xavier Dolls), Katherine Barrell (Nicole Haughtová)


Fanoušci čekají na oznámení prodloužení seriálu

Fanoušci čekají na oznámení prodloužení seriálu

První sezóna Wynonny Earp nedávno skončila. Diváci mohli odhalit několik hlavních smrtí a zvratů. Nyní se těší na to, až se Melanie vrátí zpět jako Wynonna. Producentka Emily Andras promluvila o tom, co se bude dít v druhé sérii. Článek obsahuje spoilery!


7 0
18.7.2016

Waverly bude hnaná motivací definovat sama sebe a toho, jestli je nebo není Earp.

Willa a Bobo možná nemusí být mrtví a mohli by hrát významnou roli v druhé sérii. Je nutné si ale připomenout, že Willa byla střelena do hlavy. Pak ale nebylo ukázáno, co se stalo s jejím tělem. Také Bobo byl střelen mezi oči a poslán zpět do pekla. Následující sezóna finálně odhalí, jestli jsou živí nebo mrtví.


Při zpovídání, co se dá očekávat od druhé řady, Emily Andras říká, že to je: ,,slibný ještě neupečený muffin, který by se mohl stát velice chutným.“ Také mluví o milostném trojúhelníku mezi Dollsem, Wynonnou a Henrym. Wynonna si není jistá, kterého z nich dvou si vybrat, bude nadále zmatená i v další sezóně.

Mezitím bude Waverly pokračovat v objevování své sexuality, jelikož je zmatená nad otázkou, jestli je nebo není heterosexuální. LGBT reprezentace se zdá být jedno z důležitých témat seriálu.

Podle The Workprint, fanoušci urgují Syfy, aby obnovila Wynonnu Earp pro druhou sérii. Postavy ze seriálu budou stavět silnou dějovou linii, která udrží diváky zaujaté až do konce.

Zdroj: Movienewsguide­.com

Diskuze /1

Verrry

Těším se na to …serial me baví :)

18.7.2016 | 23:44:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama