Wynonna Earp
85/100 - 54×

Wynonna Earp

Seriál sleduje příběh pra-pravnučky Wyatta Earpa, která bojuje s démony a dalšími podobnými nestvůrami. S jejími výjimečnými schopnosti a spojenci je jedinou ženou, která dokáže přivést spravedlnost.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Fantasy, Western
hrají
Melanie Scrofano (Wynonna Earpová), Dominique Provost-Chalkley (Waverly Earpová), Tim Rozon (Doc Holliday), Shamier Anderson (Xavier Dolls), Katherine Barrell (Nicole Haughtová)


Kdo je autorem úvodní písně Wynonny Earp?

Kdo je autorem úvodní písně Wynonny Earp?

Na začátku každé epizody slyšíme chytlavou píseň vystihující téma seriálu. Kdo je autorem této písně? Zde je něco málo o zpěvačce Jill Andrews, která propůjčila songu s názvem Tell That Devil svůj hlas. V článku se dozvíte i jména lidí, kteří dávají dohromady seriálový soundtrack.

4 0
13.6.2016

Před zahájením sólové kariéry v roce 2009, byla Jill Andrews známá jako co-frontmanka kapely The Everybodyfields. Hudební skupina z Tennessee strávila více než polovinu dekády na turné a propagováním svých tří alb, které obsahovaly hudební styly jako folk, alt-country, bluegrass a roots rock. Jill a druhý frontman Sam Quinn chtěli oba jít svou vlastní cestou a dát se na sólovou dráhu.

The Everybodyfields oznámili rozpad v červnu roku 2009. V tom samém roce Andrews už vydala nové EP. Stala se něco jako lokální celebritou východního Tennessee. Dala dohromady členy různých bývalých místních kapel, se kterými koncertovala v roce 2010. V polovině roku 2011 vydala své první sólové album s názvem The Mirror.


Nejen úvodní píseň je ale na seriálu poutavá. Hudbu k Wynonně Earp dává dohromady supervizorka Arpix Media, Andrea Higgins, které spolupracovala například ještě na Heartland nebo Killjoys. Instrumentální hudbu pro seriál skládají Robert Carli a Peter Chapman, který má zatím zkušenosti spíše z videoher.

Zdroj: tv-eh.com, allmusic.com

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E12: Old Souls

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Filtr seriálů
Reklama