Wynonna Earp
84/100 - 51×

Wynonna Earp

Seriál sleduje příběh pra-pravnučky Wyatta Earpa, která bojuje s démony a dalšími podobnými nestvůrami. S jejími výjimečnými schopnosti a spojenci je jedinou ženou, která dokáže přivést spravedlnost.

USA | 2016 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Fantasy, Western
hrají
Melanie Scrofano (Wynonna Earpová), Dominique Provost-Chalkley (Waverly Earpová), Tim Rozon (Doc Holliday), Shamier Anderson (Xavier Dolls), Katherine Barrell (Nicole Haughtová)


Potvrzena další Earpová na scéně

Potvrzena další Earpová na scéně

Na konci druhé řady jsme byli svědky odhalení jedné tajemné postavy, která by mohla hrát důležitou roli v dalším vývoji příběhu o prolomení kletby rodiny Earpů. Jistě si pamatujete na scénu, kde se Wynonna setkala s osobou, u které nám záměrně nebyla odhalena její tvář. O koho se tedy jedná?

10 0
7.2.2018

Nejspíše už tušíte, že novou postavou, která se objeví v následující řadě, je matka Earpová. Ta opustila rodinu, ještě když byly Willa, Wynonna a Waverly malé, a nebylo tak z příběhu úplně jasné, jaký byl její další osud. Právě díky událostem z dílu I Hope You Dance víme, že je Michelle Earpová naživu, a teď si konečně k této postavě můžeme přiřadit také obličej.

(Wynonna se svou matkou Michelle Earpovou. Foto: Syfy)


Dlouho se polemizovalo nad tím, kdo bude do role Michelle obsazen. Nyní je již potvrzené, že tou vyvolenou je kanadská herečka Megan Follows, kterou můžete znát například ze seriálu Reign jako královnu Catherine de Medici.

Co říkáte na Megan Follows jako Michelle Earpovou? Budeme rádi, pokud nám dáte vědět svůj názor do komentáře.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E06: Holy War: Part 2

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Filtr seriálů
Reklama