Wynonna Earp
85/100 - 54×

Wynonna Earp

Seriál sleduje příběh pra-pravnučky Wyatta Earpa, která bojuje s démony a dalšími podobnými nestvůrami. S jejími výjimečnými schopnosti a spojenci je jedinou ženou, která dokáže přivést spravedlnost.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Syfy | 42 minut
žánr
Akční, Fantasy, Western
hrají
Melanie Scrofano (Wynonna Earpová), Dominique Provost-Chalkley (Waverly Earpová), Tim Rozon (Doc Holliday), Shamier Anderson (Xavier Dolls), Katherine Barrell (Nicole Haughtová)


Představitelka Eve, Natalie Krill, o minulé epizodě

Představitelka Eve, Natalie Krill, o minulé epizodě

Pokud jste stále v šoku z velkého odhalení minulé epizody Wynonny Earp, pak nejste sami. Ne moc fanoušků očekávalo zjištění o mladé ženě pomáhající Wynonně k útěku v lese. Natalie Krill poskytla rozhovor pro server The TV Junkies a zde je jeho stručný výtah.

4 0
9.6.2016

Pozor! Článek obsahuje odhalující informace z epizody She Wouldn't Be Gone.

Podle Natalie Krill ono zjištění, že Eve je ve skutečnosti ztracená sestra Willa, tvůrci seriálu zvládli velice dobře právě proto, že to do poslední chvíle není poznat. Herečka už se objevila v The Next Step, Riftworld Chronicles, Orphan Black a The Listener. Přijít s postavou Willy a tak velkým tajemstvím ke konci sezony bylo podle jejích slov velice náročné, zároveň ale i zábavné a docela vzrušující, hořkosladké. Když získala roli Eve, ještě ani nevěděla, že se z ní stane Willa. Nejprve nepadlo o Wille ani slovo, jen dostala informaci, že bude mít více materiálu.


A co čeká Wynonnu a její společníky teď? Krill připomněla, že stále musí být nejprve prokázáno, že Eve je skutečně Willa. Dívka byla unesena a nucena žít v kultu. Určitě trpí posttraumatickou poruchou. Měla náročný život. Pak je tu důležitý fakt, že Eve neví, kdo je Willa. Krill vysvětluje, že si Eve nic nepamatuje. Její návrat nicméně změní spojení Waverly s Wynonnou. Waverly se začne cítit trochu ohrožená, protože Wynonna a Willa si byly vždy blízké, když byly malé. Takže to přinese určité napětí do sesterského vztahu.

O přidání se k ostatním hercům Krill řekla: ,,Bylo to prostě úžasné. Každý mě přijal s otevřenou náručí.'' Pak ještě dodala: ,,byla to tak milá parta a obsazení, přátelská a starající se. Každý byl na sto procent pro všechno. Mezi herci nepanovalo napětí a bylo to prostě velice příjemné prostředí pro práci.''

Ještě se uvidí, jestli je Eve opravdu Willa, a pokud získá své vzpomínky zpět, jedna věc je jistá. Herečka slíbila: ,,je to zábavná jízda.''

Zdroj: Bridget Liszewski, 9. 6. 2016, The TV Junkies

Diskuze /3

Atenecka

Hmm to s Willou je zajímavé, nějak sem si myslela, že Dědička může být jen jedna (něco jako Přemožitelka). Takže Waverlly by také mohla střílet nemrtvé Peacemakerem a oni by se propadli do pekla?

#2 MN7
10.6.2016 | 8:10:33
MN7

#1 Atenecka: Nad tím jsem taky uvažovala, možná si ta zbraň nějak vybírá a když byla Willa dlouho pryč, přešla na Wynonnu. Možná to prostě tvůrci zatím nedomysleli, to je taky možnost :D.

10.6.2016 | 10:28:07
Liss93

Správně by Wynonna neměla vůbec umět vystřelit, když „pravá“ dědička žije a měla by plnit svou povinnost. Jsem rozhodně zvědavá na vývoj vztahů mezi sestrami.

10.6.2016 | 15:57:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E12: Old Souls

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Filtr seriálů
Reklama