The X-Files (Akta X)
89/100 - 113×

The X-Files(Akta X)

Zvláštní agenti FBI Fox Mulder a Dana Scullyová se zaměřují na nevysvětlitelné případy, které jsou velmi často spjaté s paranormálními jevy a s možnou existencí mimozemského života na Zemi – tedy na takzvaná akta X. Mulder je o existenci mimozemšťanů neochvějně přesvědčen, Scullyová je zase neochvějný skeptik a spolu tvoří dvojici, která odkrývá pravdu skrývající se tam někde venku…

USA | 1993 | Pauza
vysílání
10 sezón | FOX | 43 minut
hrají
Gillian Anderson (Dana Scully), David Duchovny (Fox Mulder)


James Wong mluví o Founder’s Mutation

James Wong mluví o Founder’s Mutation

Krátce po odvysílání prvních dvou epizod mají fanoušci seriálu Akta X možnost nahlédnout do zákulisí příběhu Muldera a Scullyové. Pozadím natáčení druhé epizody nás provede James Wong.


12 0
28.1.2016

James Wong je scenárista, režisér a producent, který se účastnil natáčení seriálu Akta X už v 90. letech a je autorem mnoha kultovních epizod. Má na svědomí i epizodu Founder's Muta­tion, o které se rozmluvil. V krátkém videu se můžeme podívat na to, jak Mulder a Scullyová prožívají opuštění svého syna Williama a co stojí za jejich představami.

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

slecnamarplova

Nemůžu si pomoci, ale nová Scully je jako když se každou minutu rozsype, má takový uštvaný a rezignovaný výraz. Že by jí jeden dal korunu…Stará Dana byla taková akční, tvrdá, sevevědomá a arogantní. A Fox cestou ztratil koule… možná je to schválně asi :-(

#2 cocumis
1.2.2016 | 12:52:18
cocumis

#1 slecnamarplova: Naprosto s tebou souhlasím.. Dana má na obličej výraz metastázovýho utrpení, všimnul jsem si že na chlup stejnej výraz používala v seriálu Hannibal, tak jí to asi zůstalo..

2.2.2016 | 18:26:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!