X-Men
90/100 - 46×

X-Men

X-Meni jsou jedním z posledních komiksů tzv. Stříbrné éry komiksu. Jednu z nejznámějších týmovek světa vytvořil tehdy editor a spisovatel Stan Lee a kreslíř Jack Kirby. Na filmovém plátně se objevili v roce 2000 pod režisérským vedením Bryana Singera.

USA | | Ukončeno
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Ed Skrein (Ajax), Ben Foster (Angel), Zoë Kravitz (Angel Salvadore), Oscar Isaac (Apocalypse), Jason Flemyng (Azazel), Terry Crews (Bedlam), Nicholas Hoult (Beast), Kevin Durand (Blob), Peter Dinklage (Bolivar Trask), Dominic Monaghan (Bolt), Josh Brolin (Cable), Stephen Merchant (Caliban), Dania Ramirez (Callisto), Daniel Cudmore (Colossus), James Marsden (Cyclops)

Chronologie X-Men filmů

Chronologie X-Men filmů

Aktuálně sedm filmů popisuje historii X-Menů v rozpětí skoro dvě stě let. Jak za sebou šly jednotlivé události? Pojďme se podívat na časovou souslednost všech událostí zachycených ve filmech.

9 0
28.5.2014

Klasická časová linie

 • 1845 – U malého Logana se poprvé objevuje mutace. Svými drápy zabíjí svého pravého otce a společně se svým nevlastním bratrem Victorem utíká z domova. (Origins: Wolverine)
 • 1861 – Logan a Victor společně bojují v občanské válce v USA. (Origins: Wolverine)
 • 1917 – Logan a Victor společně bojují v první světové válce. (Origins: Wolverine)
 • 1944 – Logan a Victor společně bojují v druhé světová válce. (Origins: Wolverine) Erik je coby malý chlapec oddělen od svých rodičů v koncentračním táboře Osvětim, poprvé se u něj projevuje schopnost ovládat kov. Sebastian Shaw zabíjí jeho matku, aby u něj dále pozoroval, jak dokáže hýbat kovem. V Anglii se mladý Charles poprvé potkává s mladou Raven a společně bydlí u Charlese doma. (First Class)
 • 1945 – Logan je uvězněn v zajateckém táboře v Japonsku, kde pomůže jednomu z místních vojáků jménem Yashida přežít atomový výbuch v Nagasaki. (The Wolverine)
 • 1962 – CIA buduje speciální divizi postavenou na mutantech, kteří mají pomoci dopadnout Sebastiana Shawa. Ten se snaží rozpoutat válku mezi USA a SSSR. Do divize je rekrutován čerstvě promovaný Charles, dále Raven a také Erik, který je po Shawovi z vlastních pohnutek. Tým, kam posléze ještě budou patři třeba Hank McCoy nebo Alex Summers (kdežto Logan odmítne), sice zabrání Shawovi rozpoutat během kubánské krize válku, ale tým se rozpadá. Zatímco Erik odchází s Raven a dalšími, čerstvě paralyzovaný Charles se vrací domů, aby zde založil školu pro mutanty. (First Class)
 • 1963 – Magneto je obviněn z atentátu na JFK, ačkoliv ve skutečnosti se snažil letící kulce zabránit. Je chycen a následně uvězněn. V následné honbě za mutanty jsou zabiti Emma, Azazel nebo Banshee. (Budoucí minulost)
 • 1973 – Xavierova škola pro nadané je už několik let zavřená, žijí v ní pouze Beast a Profesor X (díky Beastově léku schopný chodit, ale bez superschopností). Bolivar Trask se snaží iniciovat u vlády výrobu Sentinelů, bojových strojů schopných vyhledávat a likvidovat mutanty. Mystique ho na mírové konferenci o vietnamské válce zabije, ale paradoxně tím program Sentinelů jen urychlí, navíc je sama dopadena. (Budoucí minulost)
 • 1975 – Logan a Viktor spolu bojují ve vietnamské válce, kde je objeví William Stryker. Ten zrovna vytváří speciální tým mutantů na zvláštní vojenské akce. (Origins: Wolverine)
 • 1979 – Logan opouští Strykerův tým a odjíždí do Kanady, kde žije s Kaylou poklidný život. (Origins: Wolverine)
 • 1981 – Charles a Eric společně rekrutují malou Jean-Grey, aby vstoupila do Charlesovy školy. (Poslední vzdor)
 • 1987 – Aby se Logan vrátil do Strykerova týmu, zabije Stryker Kaylu, ale svede to na Viktora. Logan poté dobrovolně podstoupí náročný zákrok, kde je mu do těla vpraveno adamantium. Logan utíká, je pronásledován Strykerem a Victorem. Na ostrově Three Mile posléze Stryker dokončuje svůj experiment s dalšími mutanty. Logan osvobodí většinu mutantů (včetně Emmy Frost nebo Scotta Summerse, které přiletí zachránit Charles), s Viktorem se dobrovolně každý vydávají vlastní cestou. Stryker postřelí Logana tak, že Logan ztratí pamět. (Origins: Wolverine)
 • 2005 – Zvyšující se počet mutantů vyvolává v USA paniku. Senátor Kelly chce zavést povinnou registraci. Zatímco Charles a jeho X-Men se skrývají a bojují slovy. Eric přehází do protiútoku a hodlá pomocí nové mutantky v Charlesově týmu, Marie, přeměnit většinu světových lídrů v mutanty. Zabrání mu v tom Charles a jeho tým, který má novou posilu – Logana. (X-Men)
 • 2006 – Stryker zorganizuje útok na amerického prezidenta, ale maskuje za útok mutantů, aby je mohl napadnout. Podaří se mu zajmout Charlese a Scotta, Charlese chce využít tak, aby mu pomohl myslí zabít ostatní mutanty. Z vězení naopak uprchne Eric a společně s Charlesovým týmem se mu podaří Strykera na poslední chvíli zastavit. Vítězství ovšem není bez ztrát – umírá Jean Grey. (United)
 • 2007 – Je vynalezen nový lék na mutanty. Magneto to chápe jako poslední šanci zaútočit na lidstvo a naverbuje mnoho mutantů. Naopak tým Profesora utrpí, do podoby Dark Pheonix znovuzrozená Jean Grey zabije Cyclopse a poté i Profesora X a připojuje se k Magnetovi. K týmu Charlese se připojuje Beast nebo Angel. Na ostrově Alcatraz dojde k finální bitvě. Wolverine zabije Jean, Magneto je zbaven svých superschopností (stejně jako o něco dříve Mystique). Na poslední chvíli se ukazuje, že Profesor X zřejmě stále žije. (Poslední vzdor)
 • 2013 – Wolverine po letech stranění se společností, kde si vyčítá zabití Jean, přijímá nabídku umírajícího starého Yashidy, aby se s ním přijel rozloučit do Japonska. Tam se stane předmětem mocenského boje o dědictví Yashidova impéria a zároveň obětí spiknutí, které má za cíl ho připravit o jeho superschopnost uzdravování se. Wolverinovi se podaří nepřátelům uniknout, přichází však o své adamantiové drápy. (The Wolverine)
 • 2015 – Wolverine je při návratu do USA zachycen Magnetem (opět schopného ovládat kov) a Profesorem X (opět živým), aby se připojil do bitvy o další budoucnost mutantů. (The Wolverine)
 • 2023 – Zemský povrch je zpustošen, mutanti téměř vyhlazeni, lidé pronásledováni. Může za to program Sentinelů, kteří se vymkli kontrole Zbytek mutantů se snaží zvrátit minulost (události z roku 1973), Kitty Pryde přenese Wolverina v mysli o padesát let nazpět. (Budoucí minulost)

Alternativní časová osa

Změněná díky událostem z Budoucí minulosti

 • 1973 – Wolverine, do jehož mysli bylo přeneseno jeho budoucí vědomí, s pomocí Profesora X, Magneta a dalších zabrání Mystique, aby zabila Traska. Trask je pouze uvězněn a program Sentinelů zrušen. Osvobozený Magneto prchá, Profesor X a Beast obnovují školu pro nadané. Wolverine je Mystique (převlečené za Strykera) zachráněný od utopení a (zřejmě) převezen do programu Weapon X. (Budoucí minulost)
 • 80.léta – očekávaná časová linie pro X-Men: Apocalypse
 • 2023 – Díky zrušení programu Sentinel došlo k jinému vývoji událostí od roku 1973. Lidstvo žije dál svobodně, Xavierova škola pro nadané vzkvétá. Vedle Wolverina a Profesora x jsou ve škole lidé jako Beast, Storm, Iceman, Kitty Pryde, Rogue, ale také Jean Grey nebo Cyclops. Osud Magneta či Mystique je neznámý. (Budoucí minulost)

Diskuze /32

tom99

Skvělý článek, na něco takového jsem už dlouho čekal. Jen taková menší připomínka – v roce 1987 Logan skutečně zachrání ze Strykerova vězení většinu mutantů včetně Cyclopse a Emmy, ale nejedná se o Emmu Frost. Tvůrci oficiálně potvrdili, že pravá Emma Frost se objevila pouze v 60. letech v „První třídě“, ta z „Origins: Wolverine“ je prý pouze dívka, která se jmenuje také Emma, ale jedná se o někoho jiného (aneb jak zaplácat a opravit chyby, které tvůrci napáchali) :-)

webmaster
28.5.2014 | 9:10:38
Hurley

Moc pěknej článek. Skoro to z něj i vypadá, že filmovej svět X-Menů snad i dává smysl. :)

čestný člen redakce
28.5.2014 | 9:23:21
Teofan

Dobrý článek, díky

28.5.2014 | 9:25:58
Kloboucnik

Taky se mi článek moc libí, hned v tom má člověk větší přehled :) chtěl jsem se ale zeptat, jak to bylo s Mystique, neměla být náhodou chycená a rozpitvaná (potom co zabila Traska), tak jak je možné, že se pak vesele objevuje ve všech třech dílech Xmenů? :D a to s tou Emmou Frost je hodně úsměvné :D

28.5.2014 | 9:47:57
Tommaso69

Tohle je super článek, ale může mi někdo vysvětlit jak to, když Wolverine v The Wolverine přišel o drápy a v budoucí minulosti je zase má.

28.5.2014 | 9:48:36
Chochi

V roku 2015 má už Wolverine zase adamantium v sebe ?

28.5.2014 | 9:54:57
Tommaso69

Adamantium měl celou dobu, akorát přišel o adamantiové drá­py.

28.5.2014 | 10:05:28
stanleyk

Na netu psali, že režisér říkal, že mu drápy zřejmě „přikreslil“ zpátky Magneto pomocí jeho schopnosti manipulovat s kovem, tak jak to bylo vidět v předchozích dílech. Když se k nim přidal, tak mu klidně takhle mohl pomoci. BTW je to pouze film, není třeba řešit každou drobnost. Jsem rád, že měl drápy z adamantia a ne pouze z kostí. Spíš by mě zajímalo, jak to bude v dalším díle, když se teoreticky vyhne projektu x.

28.5.2014 | 10:12:12
tom99

Tommaso69: Tvůrci se k tomu vyjádřili tak, že Wolverine od roku 2015 spolupracuje s Magnetem – mutantem, který ovládá kov a zbytek si prý máme domyslet. Lidově řečeno Wolverine přišel o adamantiové drápy, ale adamantium stále v sobě má (Yashida ho nevysál celé), Magneto zřejmě díky své schopnosti byl schopen vytvarovat Wolverinovo adamantium v těle v původní drápy. Teda aspoň tak jsem si to domyslel já :-)

webmaster
28.5.2014 | 10:13:04
Tommaso69

To jsem si taky myslel, ale přišlo mi to jako blbost, ale když to psali tvůrci tak jim to budu věřit :D

28.5.2014 | 10:18:15
Tommaso69

stanleyk: Já si myslím, že se do projektu x zapojí protože, v roce 73 opět ztratil paměť takže jede od znova válka ve vietnamu atd. viz tento článek

28.5.2014 | 10:22:22
Zdenny7

Na konci Origins: Wolverine je Xavier chodící, přitom by měl být ale na vozíku … nebo si prostě jen na tu chvili pichnul serum aby mohl běhat :D

28.5.2014 | 11:56:00
Zdenny7

A co třeba takova Raven (Mystique), je stará cca jak Charles a Erik, ale v poslednim vzdoru když ji pichnou lék tak je proti niim tak o 40 let mladší … nebo má nějakou schopnost o které nevím, jako např. zpomalené stáří?

#26 DEBRAY
28.5.2014 | 11:57:26
stanleyk

V článku je napsané zřejmě, film jsem viděl a nebylo úplně jasné, co s ním Mystique udělá. Mohla být „převlečená“ za vojáka jenom proto, aby se jí ho podařilo dostat pryč. Na druhou stranu s jeho vědomím bych klidně ten zákrok podstoupil dobrovolně, protože sám si musí být vědomý toho, že adamantium je lepší než kosti.

28.5.2014 | 12:05:28
Zdenny7

Jakto že je ve First Class Havoc (Alex Summers), mladší bratr Cyclopa (Scotta Summrse) který je poprvé vidět v Origins: Woverine ve škole odkud ho unese Viktor. Dle tohoto přehledu o cca 26 let (1962 – vznik teamu mutantů ve First Class, 1978 – Stykerovi pokusy s mutanty a vytvoření zbraně X a XI)

28.5.2014 | 12:18:08
Zdenny7

Další nesrovnalostí je podle mě Nightcrawler (Kurt Wagner) z X- men 2, dle comiksů je to potomek Mystique a Azazela (ktery je v době budoucí minulosti už nejspíše mrtvý, dle fotek v Truskovi kanceláři a dle vyjádření Erica)

28.5.2014 | 12:21:52
stanleyk

I v komiksech to ne vždycky dává smysl nebo navazuje na sebe, může se ukázat, že ho přenesla do alternativní reality nebo něco takového, že došlo k roztržení vesmírů a teď jsme v jiném, než ve kterém se odehrávaly první tři filmy. Taky mi není úplně jasné, kde je Scarlet Witch, když je sestra Pietra, který ve filmu byl.

28.5.2014 | 12:24:50
Big_Boss

Stejně jako jsem to psal nedávno na Youtube v komentáři na recenzi Days of Future Past, tak to napíšu ve zkratce i zde – chronologie X-Men filmů dává daleko větší smysl, když z existence vyškrtnete film X-Men Origins Wolverine. Postavy jako Emma, Cyclops, chodící Patrick X Stewart, Victor, Stryker, Gambit nebo nedej bože Deadpool byli neskutečně zpraseni a nelogicky a násilně do příběhu vsunuti (kromě toho Strykera, který byl ale také oproti Brianu Coxivi hrozný). Pak bych měl taky problém s chronologií ve filmu The Wolverine (oproti ostatním se mi film líbil, i když daleko daleko zaostává za Chrisovou a Frankovou komiksovou inspirací) – jak je možné, že si Wolverine pamatuje Yashidu z 2 Sv. když si od Projectu Weapon X nepamtuje nic předtím? to je asi moje jediná výtka.

#25 Dragon94
28.5.2014 | 12:30:46
Tommaso69

Big_Boss: podle mě si ho pamatuje ze snu jako Strikera v X2 a pak když ho vydí tak si vzpomene.

28.5.2014 | 13:08:53
Big_Boss

Takže to spíš vypadá že má potlačené vzpomínky, ke kterým má pořád přístup než to že má vymazanou paměť. Díky

28.5.2014 | 13:12:45
PecaCZE

1987 – Když je Wolverine v Kanadě, tak Stryker Kaylu nezabije ta ( asi ) podlehne postřelení až na ostrově.

28.5.2014 | 16:02:23
bushka

Super článek na něco takového jsem čekal. A je pravda, že Origins: Wolverine má nějaké chronologické nesrovnatelnosti. Ale celkově to docela dává smysl :)

28.5.2014 | 16:58:54
papaya

Taky děkuju za článek, jen mě mrzí, že se studio nedohodlo na nějakém ději, který pak musí všichni pokračující scénáristi, režiséři atd. respektovat, aby v tom nebyl takovej maglajz jako je teď, aby pak neprohlašovali „zapomeňte na film X-men Origins“ atd. Je to opravdu smutné, že si to každý upravuje podle sebe, místo aby respektovali něco, co natočil někdo před nimi.

28.5.2014 | 17:31:06
BloodyBaby

Ďalšou nezrovnalosťou je podľa mňa Rogue, kedže podľa komiksov ju Mystique brala ako dcéru a s Nightcrawlerom teda boli ako súrodenci. Okrem toho Rogue sa svojich schopností nevzdala, ešte ich rozšírila a prisvojila si super silu a lietanie od Ms. Marvel. Do toho ešte jej dlhoročný, komplikovaný vzťah s Gambitom… Mne osobne by sa takáto dejová línia páčila. :)

28.5.2014 | 18:04:15
Dragon94

#18 Big_Boss: On Xavier chodil i ,v X3, když šel naverbovat Rogue … někteří říkají, že by bylo nejlepší z celé chronologie vyškrtnout Origins a X3 … což mi přijde jako prasárna neboť ty filmy docela sedí do celého universa … a Universum nabourává až první třída… Kdyby to jak bylo původně myšleno nepropojovali a udělali z toho „jinou trilogii“ tak by se nic takového řešit nemuselo. Ale tak co jsem rád, že Days of Future Past odkazoval na všechny předcházející filmy (i na origins a X3) … Mimochodem i the Wolverine odkazuje na Origins jednou scénou ;)

29.5.2014 | 13:07:46
DEBRAY

#13 Zdenny7: Mystique je stará cca ako Charles a Erik. V X3 ked jej pichnu ten liek tak vyzera tak mlado lebo ona starne 3× pomalšie. Bolo to spomenuté v Prvej triede.

30.5.2014 | 18:44:30
Darrian222

film the wolferine byl podle me velkou chybou hlavne jeji konec podle komixu wolverine nikdy o drapy nepřišel tímhle udelaly ve svete x-men pekný bordel

8.6.2014 | 11:07:54
Venous4

Nevite nahpdpu nekdo kdo to byl v post titulkove sceve ve filmu Budouci minulost ?? Nejaky mutant tam stavi pyramidu a tehdejsi lidi v te dobe se mu klaneli a uctivali ho a v pozadi byli nejaci ctyri jezdci na konich. Diky za odpoved

#30 inkassso
22.12.2014 | 19:54:05
Venous4

No je to fajn el nikde neni napsane jak Magneto ziskal zpet sve schopnosti a jak vlastne prezil Profesor X, kdyz ho Fenix roztrhala na cucky.

#30 inkassso
13.1.2015 | 0:09:11
inkassso

#28 Venous4: Pokud jsi ještě neviděl Apocalypse, tak tam se to vysvětluje. Resp. celý ten díl je o tom.

#29 Venous4: To by mě taky zajímalo, nikde se o tom ani nezmiňují, v Budoucí minulosti prostě Magneto má sílu a Charles žije. Napadlo mě, že by to mohla být úplně jiná časová osa, což si odůvodňuju následujícím:

 • Pokud by ta budoucnost, ze které se v Budoucí minulosti Wolverine vrací zpět, byla ta časová linie, ve které se doposud odehrávali X-Meni, museli by o sentinelech vědět už dřív, nebo? Protože pak Trask měl prototypy už v roce 1973 a vyvíjel je, dokud nezačali pustošit svět. A po dobu od roku 1973 až do 2023 je hodně malá pravděpodobnost, že by se o tom Charles ani Magneto nedozvěděli.
 • Pokud by ta časová linie všech předešlých X-Menů byla ta, která byla vytvořena, když Wolverine v Budoucí minulosti změnil minulost (tedy že by Budoucí minulost vyprávěla příběh z cizí linie, jak vlastně vznikla „ta správná“), nemohla by na konci Budoucí minulosti v novém roce 2023 být živá Jean, protože ta v Posledním vzdoru zemřela.

Každopádně kdyby se někomu dokázalo vyvrátit druhé tvrzení, pak žádné pokračování linie Posledního vzdoru ještě nebylo natočeno a nebyl by zde konflikt ohledně Magnetovy síly a Charlesova života. Pak ale hodně mate potitulková scéna s Charlesem na lůžku a Moirou.

Je ale stejně dobře možné, že se vše odehrává v jedné linii, Dark Phoenix v Posledním vzdoru nezabila Charlese, jen ho rozložila na bázi molekul a někdo našel způsob, jak ho znovu „postavit“. A Magneto si časem znovu pomocí tréninku osvojil svou sílu. Přesto mi tu nesedí ti Traskovi sentinelové…

14.6.2016 | 23:26:30
CoRnDuCK

Konečně jsem to pochopil. Děkuju moc :D

21.1.2017 | 19:04:52
Holahey

Bohužel ani článek co je zde napsaný nedává smysl. I když velmi oceňuji čas, který s ním někdo musel strávit. Detailů je sice hodně, ale ty nejsou zase tak podstatné. Je tu ale jedna velmi důležitá skutečnost, která chronologii filmů opět bourá. A to je postava Mystique. Článek zde uvádí 2 časové linie. První kde Mystique zabijí Truska a druhou kde ne. Do první linie jsou ale zahrnuty i díly X-men 1,2,3 kde Mystique opět vystupuje. To by ovšem nebylo možné, kdyby byla po zabití Truska dopadena zkoumána a pitvána. Takže bohužel žádné logické vysvětlení všech X-men filmů prostě neexistuje. A po dodání 9 dílu LOGAN už vůbec ne. Dle mě se filmy dají rozřadit do 3 funkčních sérii, jejichž návaznost dává smysl, Ale jednotlivé 3 celky bych nepropojoval a nedával do stejného universa/ do stejné reality.

1 celek – X-men origins wolverine, X-men 1, X-men 2, X-men 3 – Děj jde logicky po sobě a díl o počátcích wolverina se s ničím nekříží a dává smysl. Logan prožije život s Viktorem, zachrání Kyklopa, ztrácí pamět, setká se poprvé s Profesorem a jeho X-meny včetně Kyklopa na kterého si nevzpomíná. Bez jediné nesrovnalosti.

2 celek – První třída, Budoucí minulost, Apokalypsa – Děj jde opět po sobě a po změně minulosti dává i alternativní děj Apokalypsy smysl (seznámení ze Storm, Jean osvobozuje Logana – narozdíl od Origins Wolverine, kde uteče sám, profesor přijde o vlasy a je již na vozíku – nikoli jako u origins wolverine, kde vlasy nemá, ale stále chodí. Stejně tak i postava Emmy Frost dává bez spojení s Origins Wolverine smysl. Alternativní linka sice mění jisté události, ale v tomto spojení filmů vše dává smysl.

3 celek – Wolverine, Logan – Může se sice říct, že Wolverine přímo navazuje na smrt Jean ve třetím díle, ale. Díl nedává smysl z důvodu, že se Profesor samovolně vzkřísí a Magneto má z ničeho nic své schopnosti na plno zpět. ( I když se ve 3 díle ukázalo, že mu nezmizeli úplně, stále profesorovo zmrtvýchvstání nedává vůbec smysl) A další fakt proč z těchto 2 filmů udělat samostatný celek je ten, že by konečně vysvětlilo i Wolverinovo stárnutí ve filmu Logan. Vzhledem k událostem, které se stali v Japonsku Wolverine přišel o část své schopnosti a proto už stárne a nakonec i zemře. Navíc dává to smysl i z hlediska, že ve filmu Wolverine je Profesor naživu a to je i v Loganovi i když starý a psychicky nevyrovnaný. Přestože Wolverine má mít přímou návaznost na film Budoucí minulost, nepropojoval bych je protože budoucí minulost má zase přímou návaznost na Apokalypsu a už je tu opět ten kolotoč nesmyslů a nesrovnalostí.

Mě osobně se zdá toto rozdělení nejlepší a i když nedává tak hezký pohled, že všechny filmy jsou propojené, je určitě nejlogičtější. Opět jsou zde nějáké nesrovnalosti viz (3 celek – Logan přijde ve Wolverinovi o kovové drápy, ale v Loganovi je opět má.) Ale bohužel lepší propojení snad už nelze dát do hromady. Divákům, kteří mají čas a chuť bych určitě doporučil se na filmy podívat v těchto 3 celcích nezávisle na sobě v pořádí které jsem napsal. Určitě je to lepší než na filmy koukat podle dat natočení a opět se zamotat do všech těch nesrovnalostí. Hezký den fanoušci

11.8.2017 | 0:16:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

New Mutants

Název: New Mutants
Premiéra: 26. 8. 2020
Režie: Josh Boone
Hudba: Mark Snow
Scénář: Josh Boone
Žánr: Horor
Kamera: Peter Deming
Hrají: Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton, Blu Hunt, Alice Braga, Henry Zaga, Colbi Gannett, Happy Anderson a další 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU – Již brzy
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy

Zajímavosti

Tvůrci vysvětlují, proč u New Mutants nevyšel crossover a jedno malé cameo z Deadpoola

Tvůrci vysvětlují, proč u New Mutants nevyšel crossover a jedno malé cameo z Deadpoola

Již za pár dní bychom měli mít možnost vidět film New Mutants. Těsně před premiérou se dozvídáme ještě o potenciálních plánech studia, kde se samozřejmě nezapomínalo na velký crossover. A malého pomrknutí jsme se mohli dočkat hned v prvním filmu, proč k němu nakonec nedošlo?

Reklama

Momentka

Momentka

Filmy

 

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama