X-Men Angelina Jolie v X-Menech? Zřejmě ne

Angelina Jolie v X-Menech? Zřejmě ne

Angelina Jolie v X-Menech? Zřejmě ne

I studio Fox chce pro své budoucí projekty získat zvučná jména z Hollywoodu, aby nezůstalo pozadu po MCU a DCU. Proto oslovili Angelinu Jolie, zda by si nechtěla v nových X-Menech zahrát. Tam bohužel Fox nepochodil, a tak to zkouší jinde. Přidáváme další informace o obsazení filmu New Mutants.


12 2
21.6.2017

Studio Fox hledá novou lásku pro Charlese Xaviera. Zatímco to vypadá, že dny Moiry MacTaggert jsou finálně sečteny, tvůrci aktuálně našli zalíbení v Lilandře, což je císařovna shi’arského impéria. Už dříve se spekulovalo, že se ve filmu Dark Phoenix vydáme do vesmíru, nyní je to oficálně potvrzené. Liliandry bychom se měli určitě dočkat, jen jí nebude hrát Angelina Jolie.

Té byla role nabídnuta, ale údajně jí odmítla. Studio tak za ní hledá náhradu a v hledáčku akutálně má Jessicu Chastain (Interstellar). Wil Traval nedávno na svém Twitteru krátce vyjádřil o své natěšenosti na film Dark Phoenix, že bude v sedmém nebi. Hned se začalo spekulovat, zda se hvězda seriálu Jessica Jones ve filmu objeví. O pár hodin později Traval své fanoušky uklidnil, že ve filmu nebude, pouze se na něj těší.


Obsazení filmu New Mutants se začíná pěkně rýsovat. Nyní už víme složení prakticky celého týmu. Ženské obsazení je úplně jasné. Hvězda Game of Thrones Maisie Williams si zahraje Wolfsbane, Anya Taylor-Joy zase Illyanu Rasputin, lépe známou pod názvem Magik, což je v komiksech mladší sestra Colossuse. Doktorku Cecillii Reyes ztvární herečka Rosario Dawson, která je známá především z komiksových seriálů stanice Netflix.

I pánské obsazení nezůstává pozadu. I když se Charles Xavier ve filmu neobjeví, rozhodně se můžeme těšit na Sunspota, kterého si střihne Henry Zaga (Sunspota mimochodem uvidíme i v Deadpoolovi 2, kde ho ovšem bude hrát jiný herec). Hvězda seriálu Stranger Things Charlie Heaton si zahraje Cannonballa. A nejčerstvějším přírustkem do mutantní rodiny je Blu Hunt (The Originals), která si zahraje Moonstar.

Na závěr tu máme video, jak Josh Brolin tvrdě maká na své postavě. Cable prostě musí být svalnatý.

Quietly, the „Team“ is killing it. It takes a small village: @justindlovato at @iambuilt, Jonathon Phillips @hbmaxmuscle, @goldsgym and some discipline. Just saw @davebautista at the gym and he said: „What the f*ck happened to you?!“ Haha. Best compliment ever. Totally clean: no sugar, no breads, no pastas, no drugs, none of it. Fish, rice, eggs, veggies, water, one @bulletproof or @cavemancoffeeco in the morning. I'm almost 50. It's a different time: our access along with some big picture discipline results in always surprising milestones. Get on the train. #wedontfuckaround. #itaintthathard #startslowandlight @weprevail #ryanreynoldsis­mybitch

Příspěvek sdílený Josh Brolin (@joshbrolin), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2017–06–11T23:54:13+0­0:00“>Čen 11, 2017 v 4:54 PDT</time>

Co říkáte na obsazení obou filmů? Zatím to vypadá, že Fox má vše dopředu promyšelné, máte z toho taky dobrý pocit jako my?

Diskuze /7

Kafka Tamura

Nechtěla se navléct do nějakého příšerného kostýmu, jaké Fox v xmenech předvádí :)

21.6.2017 | 19:30:01
Ratemus

ještě tuhle tak do XCU…:-D dobře že tam nebude

21.6.2017 | 22:16:20
Lex Luthor

Angelinu mám rád jako Jane Smithovou a Laru Croft

#4 JK
22.6.2017 | 9:00:49
JK

#3 Lex Luthor: v Maleficent byla dobrá a docela se mi líbila ve sběrateli kostí ! ;)

#5 Ratemus
22.6.2017 | 11:35:21
Ratemus

#4 JK: Sběratel kostí a Záměna jsou asi jediný filmy, ve kterém se mi líbí…jinak fakt nic moc.....j

#7 JK
22.6.2017 | 18:09:43
komja

tak by tak mohla hrát nějakýho kostitřase :D už dávno není taková jaká bývala ;)

22.6.2017 | 19:12:06
JK

#5 Ratemus: ještě v Narušení byla dobrá :D

22.6.2017 | 21:37:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Logan

Název snímku: Logan
Premiéra: 2. 3. 2017
Režie: James Mangold
Hudba: Marco Beltrami
Scénář: Michael Green, Scott Frank, James Mangold
Žánr: Akční

Hrají: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Dafne Keen, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez, Doris Morgado, Reynaldo Gallegos, Dave Davis, Lauren Gros, Mark Ashworth, James Moses Black, Han Soto, David Kallaway.
Stopáž: 137 minut 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Filmy