X-Men Channing Tatum potvrzen jako Gambit

Channing Tatum potvrzen jako Gambit

Channing Tatum potvrzen jako Gambit

Postava Gambita se sice objevila už v prvním Wolverinovi, tenkrát ho hrál Taylor Kitsch, ale pro další účinkování se producenti rozhodli postavu přeobsadit. A bude to favorit posledních měsíců, Channing Tatum, známý například z 21 Jump Street nebo G.I.Joe.

1 1
13.5.2014

Postava se každopádně neobjeví v aktuálních X-Menech, ale nejdříve až v těch připravovaných, tedy X-Men: Apocalypse a nebo dalších filmech. Zajímavé, že o Tatumovi se uvažovalo už před lety, ale tenkrát nevyhrál. Tenkrát ještě nebyl ani taková hvězda jako dnes, producenti tak mohou počítat s nemalou základnou fanoušků (a fanynek), kterého si za poslední roky oblíbili.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuální film

X-Men: Dark Phoenix

Název: Dark Phoenix
Premiéra: 6. 6. 2019
Režie: Simon Kinberg
Hudba: Hans Zimmer
Scénář: Simon Kinberg
Žánr: Akční
Stopáž: 114 minut

Hrají: Sophie Turner, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Jessica Chastain, Nicholas Hoult, Evan Peters, Tye Sheridan, Olivia Munn, Alexandra Shipp, Kodi Smit-McPhee, Andrew Stehlin, Ato Essandoh, Scott Shepherd, Summer Fontana, Kota Eberhardt, Lamar Johnson, Julian Bailey a další 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy

Zajímavosti

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Studio Fox se sice musí se svými komiksovými filmy rozloučit, ale alespoň může být pyšné na Deadpoola, který se tak povedl, že ho chce zachovat i studio Disney. Existuje tedy malá šance, že se dočkáme i týmovky X-Force. A nyní s novou dohodou se šance ještě zvětšují.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Filmy

 

Nejlepší postavy

Narozeniny herců