X-Men Další testovací projekce X-Menů byla neúspěšná. Čeká nás propadák?

Další testovací projekce X-Menů byla neúspěšná. Čeká nás propadák?

Další testovací projekce X-Menů byla neúspěšná. Čeká nás propadák?

Film Dark Phoenix se již několikrát přetáčel a proběhly minimálně tři testovací projekce. Zprávy z nich nevěstí nic dobrého, čeká nás vůbec důstojné zakončení série nebo bude snímek dalším z řady komiksových propadáků?

9 5
10.2.2019

Obvykle, když se film několikrát přetáčí, je to už znamení finančního neúspěchu, jelikož s větším rozpočtem stoupá také hranice toho, kolik musí film vydělat, aby se to studiu vyplatilo. Kinberg si se svým prvním režijním počinem ale věří a do přetáček se pustil hned několikrát. Film samozřejmě po přestříhání vždycky pustil testovacímu publiku a zjišťoval jejich reakce.

Letos v lednu proběhla již třetí testovací projekce, která už snad musela být úspěšná. Kinberg přeci lidem pozorně naslouchal a film několikrát předělával, aby s ním konečně byli spokojeni. Bohužel nebyla. Podle všeho bude Dark Phoenix (spolu s New Mutants) posledním hřebíkem do rakve X-Menů. Všemi oblíbená série, která odstartovala éru komiksových filmů, tedy skončí v nejhorším.


(Dark Phoenix sérii důstojný konec zřejmě nepřinese. Foto: 20th Century Fox)

Pokud máme věřit Skyleru Shulerovi, tak ten na svém Twitteru tvrdí, že mluvil s celkem šesti lidmi, kteří byli na třech různých promítáních, a všechny prý byly příšerné. Na internetu se dokonce mluví o vážné scéně, která tak vlastně ani nepůsobí a celý sál u ní propukl v smích. Ke všemi už nás od začátku bombardují zprávy o neustálých odkladech, špatných scénářích a hercích, kteří chtějí opustit sérii. To rozhodně nevěstí nic dobrého.

Co od filmu čekáte vy? Myslíte, že série měla skončit dříve?

Zdroj: ScreenGeek

Diskuze /12

CoRnDuCK

Prý testovací projekce u druhého Deadpoola taky dopadli příšerně, ale nakonec se film povedl, takže tomu nějak moc nevěřím, ale trochu se obávám..

#4 Pumppish- 69
10.2.2019 | 12:57:15
Fifipek

No asi dobře, že půjdou X-Meni pod Kevina Feigeho, když už nic, tak tomu sežene slušného režiséra…

10.2.2019 | 13:22:02
Lex Luthor

Vždycky se najdou kritici, kteří hejtí film.

10.2.2019 | 13:24:12
Pumppish- 69

#1 CoRnDuCK:Nedopadly špatně ale lidé chteli víc Cabla a Domino.

10.2.2019 | 13:32:56
m.dak

Když se to začalo natáčet, spousta lidí co hejtujou Last stand, se rozplývala, že to konečně bude natočeno správně, takže bych shledal maximálně ironickým, pokud by to nakonec byl horší film než Last stand.

10.2.2019 | 13:39:09
pikaia

Na to jím kašlu kritikům i testerům. Až film uvidím tak si na to názor udělám sám. Co od filmu čekáte vy? Půdu na to (a doufám, že i na New Mutants) a těším se. Krom slabších The Last Stand a Wolverine jsem byl z ostatními filmy spokojen a první díl je pro mě jeden z nejlepších komiksových filmů. Myslíte, že série měla skončit dříve? Ne neměli skončit dříve měly by pokračovat dál s projekty které měli v plánu.

10.2.2019 | 17:22:05
Golradir

Stejně na to půjdu do kina, X-menovskou tématiku mám rád. Vždycky jsem u nich oceňoval hlavně to, že nekopírujou MCU a předvádí diverzitu. Fox a jejich X-meni jsou poslední, kdo se nesnaží opisovat od MCU, škoda že je Disney odkoupil a za pár let budeme dostávat typické MCU jistoty, akorát s jinýma kulisama a postavama. Ačkoliv mám MCU rád, tak mi prostě ta různorodost X-menů bude chybět.

10.2.2019 | 22:30:45
barahir
  1. nejsem si vůbec jistej, že Sophie Turner je dobrá herečka. Ve GoT mi rozhodně přijde nejslabší ze sestavy.
  2. Testovací projekce je cesta do pekel, režisér snad věří svojí vizi a nepotřebuje, aby mu do toho kecali amatéři, ne? Ale já vím, točíme komiksy…
#9 Railbot #11 Skarbax
redaktor
10.2.2019 | 23:58:41
Railbot

#8 barahir: 2. režisér třeba jo, ale studio počítá prachy a je jim u prdele čemu režisér věří. Musí se to líbit na první dobrou.

11.2.2019 | 1:04:27
Ulrička

Hodnotit to budu až to uvidím. Řešit testovací projekce nemá moc cenu.

11.2.2019 | 10:24:33
Skarbax

#8 barahir: sophie Turner je hlavně totální dřevochlapice. První Jean se na tu roli hodila 10× víc a byla mnohem hezčí. Ale co se dá dělat, musíme vzít to co máme…

11.2.2019 | 19:01:51
DC Expert

Disney studio jim do toho furt kecá protože to koupili tak čekejte pohádku.

17.2.2019 | 13:58:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

X-Men: Dark Phoenix

Název: Dark Phoenix
Premiéra: 6. 6. 2019
Režie: Simon Kinberg
Hudba: Hans Zimmer
Scénář: Simon Kinberg
Žánr: Akční
Stopáž: 114 minut

Hrají: Sophie Turner, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Jessica Chastain, Nicholas Hoult, Evan Peters, Tye Sheridan, Olivia Munn, Alexandra Shipp, Kodi Smit-McPhee, Andrew Stehlin, Ato Essandoh, Scott Shepherd, Summer Fontana, Kota Eberhardt, Lamar Johnson, Julian Bailey a další 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy

Zajímavosti

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Studio Fox se sice musí se svými komiksovými filmy rozloučit, ale alespoň může být pyšné na Deadpoola, který se tak povedl, že ho chce zachovat i studio Disney. Existuje tedy malá šance, že se dočkáme i týmovky X-Force. A nyní s novou dohodou se šance ještě zvětšují.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Filmy

 

Nejlepší postavy

Narozeniny herců