X-Men Dark Phoenix: Ve filmu zbyde místo i na Toada a další známé mutanty

Dark Phoenix: Ve filmu zbyde místo i na Toada a další známé mutanty

Dark Phoenix: Ve filmu zbyde místo i na Toada a další známé mutanty

Natáčení filmu X-Men: Dark Phoenix je v plném proudu, a tak se postupem času objevují nové zprávy, kdo se přidá k již známému obsazení. Po Jessice Chastain se můžeme těšit i na Evana Jonigkeita, Toada z Budoucí minulosti, člena Bratrstva mutantů, které jsme poznali už v prvním filmu.


8 0
14.8.2017

Film X-Men: Dark Phoenix se aktuálně natáčí a zatím se můžeme těšit na opravdu silné obsazení. Kromě starých známých z předchozích dílů se nyní můžeme těšit i na Toada, kterého jsme naposledy viděli ve filmu Budoucí minulost. Tam si ho zahrál Evan Jonigkeit. Vůbec ten první Toad se objevil už v prvním filmu, kde si ho zahrál Ray Park.

Toad se objevil v Budoucí minulosti pouze v pár scénách, především šlo o scény na vojenské základně. S ním se vrátí i mutant Ink, který se právě s Toadem mihl na scéně na vojenské základně s Williamem Strykerem. Inka bude opět hrát Gregg Lowe. Zatím se neví, v jaké souvislosti se mutanti vrátí, ale zřejmě půjde opět o menší role. Návrat Toada v nás vzbuzuje naději, že by Magneto konečně mohl založit své Bratrstvo mutantů.


(Toad v podání Ray Parka. Foto: Fox)

Svou roli ve filmu dostane i Scott Shepherd, který si zahraje otce Jean Grey ve flashbackové scéně, která nás určitě čeká. Dále se k obsazení přidává Kota Eberhardt. Zatím se neví, koho přesně bude hrát. Její postava je popisována jako krásná žena, které bude něco málo přes 20 let. Má být intenzivní, má z ní vyzařovat pocit síly. Kódové označení postavy je Luna, ale nejspíše se charakter bude ve finále jmenovat úplně jinak.

Připomínáme, že režie se uchopil Simon Kinberg, u nějž se jedná vůbec o první režii celovečerního filmu. Kinberg doposud u Foxu působil jako scenárista X-Menů a koordinátor, který dohlížel na svět mutantů. Premiéra filmu je stanovena na 2. 11. 2018. V tom samém roce ještě uvidíme filmy Deadpool 2 a New Mutants, takže příští rok nebude o X-Meny opravdu nouze.

Diskuze /1

league

Největší chyba X-menů Starker ve dvojce zemřel tak co dělá ve trojce!

18.8.2017 | 13:33:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Logan

Název snímku: Logan
Premiéra: 2. 3. 2017
Režie: James Mangold
Hudba: Marco Beltrami
Scénář: Michael Green, Scott Frank, James Mangold
Žánr: Akční

Hrají: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Dafne Keen, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez, Doris Morgado, Reynaldo Gallegos, Dave Davis, Lauren Gros, Mark Ashworth, James Moses Black, Han Soto, David Kallaway.
Stopáž: 137 minut 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Filmy