X-Men
89/100 - 48×

X-Men

X-Meni jsou jedním z posledních komiksů tzv. Stříbrné éry komiksu. Jednu z nejznámějších týmovek světa vytvořil tehdy editor a spisovatel Stan Lee a kreslíř Jack Kirby. Na filmovém plátně se objevili v roce 2000 pod režisérským vedením Bryana Singera.

USA | | Ukončeno
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Ed Skrein (Ajax), Ben Foster (Angel), Zoë Kravitz (Angel Salvadore), Oscar Isaac (Apocalypse), Jason Flemyng (Azazel), Terry Crews (Bedlam), Nicholas Hoult (Beast), Kevin Durand (Blob), Peter Dinklage (Bolivar Trask), Dominic Monaghan (Bolt), Josh Brolin (Cable), Stephen Merchant (Caliban), Dania Ramirez (Callisto), Daniel Cudmore (Colossus), James Marsden (Cyclops)

Deadpool 3 nás má vzít na cestu mnohovesmírem, údajně nemá chybět ani Fantastická čtyřka

Deadpool 3 nás má vzít na cestu mnohovesmírem, údajně nemá chybět ani Fantastická čtyřka

Čekali jste nějaký komorní příběh Deadpoola a jeho parťáka Wolverina? Na to zřejmě můžeme zapomenout. Deadpool se nějakým způsobem musí dostat do našeho vesmíru a cestou by to mohl vzít i přes vesmíry jiných. Ve hře je tak stará Fantastická čtyřka z roku 2005.

14 2
17.11.2022

V listopadu 2024 se dočkáme třetího dílu Deadpoola, který se podle všeho nebude jednoduše jmenovat Deadpool 3. Alespoň s takovým názvem by údajně nebyl spokojený Hugh Jackman. O příběhu jako takovém bychom neměli nic vědět, ale posledních pár týdnů vyplývá napovrch spoustu zajímavých informací, o kterých se s vámi musíme podělit.

Hned narovinu ale musíme říci, že se nejedná o oficiální informace. Všechny pochází z úplně ne nejspolehlivějšího zdroje, tudíž je berte s rezervou. V případném třetím dílu se nevyhneme mnohovesmíru. Jelikož se ve filmu poznáme (zřejmě s jinou) verzí Wolverina, toto se dalo očekávat. Ryan Reynolds nás má ale údajně vzít na mnohem větší a širší výpravu napříč mnohovesmírem.

(Tohle snad nemůže vyjít, nebo ano? Foto: Disney)

Údajně již mluvil s Kevinem Feigem a snaží se do filmu propašovat co nejvíce postav z Fox-universa X-Menů. Reynolds ale údajně nepřišel s prosítkem jen na postavy mutantů, ale stojí i o původní Fantastickou čtyřku z roku 2005 (připomínáme, že jednu z hlavních rolí ztvárnil i Chris Evans, což by byl vtipný návrat herce zpět do MCU pozn. red.), což je poněkud překvapivé.

Ve filmu bychom se ale neměli dočkat jen velkých návratů starých postav, ale do hry by se měl zapojit i Mobius M. Mobius v podání skvělého Owena Wilsona. Toho všichni známe ze seriálu Loki. Do filmového dění by tak mohla být zapojena celá organizace TVA, čímž by se snad vysvětlilo to náhlé cestování mnohovesmírem. Nesmíme taktéž zapomínat, že Deadpool se zatím nedostal do našeho vesmíru, takže tento příchod nás také teprve čeká.

Přáli byste si vidět takovýto film?

Zdroj: CBR.com

Diskuze /3

Majkyii

Raději bych viděl ten Deadpool/Wolverine road movie než další multiverse slátaninu. Nefungovalo to v MoM, ve Spider-Manovi to bylo taky docela na sílu a ještě se ti staří Peterové chovali dost divně. Marvel se snaží všechno překombinoval, aby tam toho nacpali co nejvíc a přitom by stačil jednoduchý příběh se zajímavým zpracováním, nepřehnanou akcí a co nejméně CGI bordelu.

17.11.2022 | 17:24:05
Lex Luthor

Multivesmír je teď velmi populární, jak u DC tak u Marvelu tak uvidíme co z toho vznikne ano Chris Evans hrál Johnyho Storma a Kapitána Ameriku jeho návrat by byl povedený.

17.11.2022 | 18:43:27
Basim

Tyhle lidé s fantastické čtyřky jsem fakt miloval! Čekal jsem pořád na pokračování až udělají trojku pak přišla nová fantastická čtyřka a já je tak nenáviděl tam byla každá postava debilní i ten doctor doom. A nekoukatelný a příběh strašné kliše a nuda.

17.11.2022 | 20:33:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktuální film

New Mutants

Název: New Mutants
Premiéra: 26. 8. 2020
Režie: Josh Boone
Hudba: Mark Snow
Scénář: Josh Boone
Žánr: Horor
Kamera: Peter Deming
Hrají: Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton, Blu Hunt, Alice Braga, Henry Zaga, Colbi Gannett, Happy Anderson a další 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU – Již brzy
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy

Reklama

Zajímavosti

Tvůrci vysvětlují, proč u New Mutants nevyšel crossover a jedno malé cameo z Deadpoola

Tvůrci vysvětlují, proč u New Mutants nevyšel crossover a jedno malé cameo z Deadpoola

Již za pár dní bychom měli mít možnost vidět film New Mutants. Těsně před premiérou se dozvídáme ještě o potenciálních plánech studia, kde se samozřejmě nezapomínalo na velký crossover. A malého pomrknutí jsme se mohli dočkat hned v prvním filmu, proč k němu nakonec nedošlo?

Momentka

Momentka

Filmy

 

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama