X-Men Disney konečně chystá Deadpoola 3 a mohlo by dojít i na R-rating

Disney konečně chystá Deadpoola 3 a mohlo by dojít i na R-rating

Disney konečně chystá Deadpoola 3 a mohlo by dojít i na R-rating

Dnešní den je pro komiksové fanoušky rozhodně plodný. Nyní už víme, že se dočkáme snímku Black Panther 2, teď můžeme počítat i s Deadpoolem 3. Se zprávou přišel server Deadline, který je obecně považován za jeden s nejspolehli­vějších. Tak co vše zatím víme?

31 1
21.11.2020

Fanoušci Marvel Studios dnes mohou bouchat šampaňské. Po oznámení Black Panthera 2 se dočkáme i Deadpoola 3. Do role se opět vrátí Ryan Reynolds, který film bude i produkovat. Obecně se šušká ještě o tom, že Reynolds v posledních týdnech podepsal s Marvelem doslova obří kontrakt, který se měl týkat právě Deadpoola.

Konkrétní informace ohledně smlouvy nejsou známy. Lze ale předpokládat, že Reynolds si vydělá slušné jmění a objeví se v hodně filmech. Snad brzy budeme vědět víc. Co ale třetí díl Deadpoola? Podle všeho se o scénář postarají sestry Wendy Molyneaux a Lizzie Molyneaux-Loeglin. Sestry se v minulosti především vyznamenaly animovaným seriálem Bob's Burgers, na kterém pracovaly přes sedm let.


(Jo, toto se vážně chystá. A pod taktovkou studia Disney. Foto: Disney)

Jejich dalším novým hitem by mohl být seriál The Great North, který si odbude premiéru v roce 2021. Sestry rozhodně mají smysl pro černý humor, co přesně pasuje na přisprostlého Deadpoola. Obecně se počítá, že studio Disney nakonec udělalo ústupek, a film Deadpool 3 by měl být mládeži nepřístupný. Deadpool by tak měl být stejně přisprostlý jako v prvních dvou dílech.

Údajně se ovšem u Deadpoola 3 využije trochu jiná strategie, než jsme u klasických myšákovských filmů zvyklí. Film nebude začínat typickým logem Disneyho s pohledem na Disneyovský hrad, naopak bychom se měli dočkat klasického foxáckého intra, na kterém první dva Deadpoolovy filmy začínaly. Snad se tímto ústupkem a strategií zavře pusa všem morálním uplakánkům, kteří si myslí, že Deadpool 3 pod Disneym nemůže vzniknout.

Zatím máme potvrzeno, že se filmu (přinejmenším) dočkáme. Kdy se začne natáčet a jak a kde by mohla proběhnout premiéra, to nevíme. Také zatím nevíme, zda Deadpool bude vystupovat v ryze samostatných projektech, nebo bude následně přidán do MCU. Zatím se počítá, že se do role vrátí pouze Ryan Reynolds. Přeživší postavy z předchozích dílů se zřejmě nechají u ledu, jak se v minulosti již spekulovalo.

Potěšila vás tato novinka? Je dobře, že se dočkáme pana Poola?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /11

Ratemus

Přesně jak jsem před týdny psal

#2 Poolverine
21.11.2020 | 20:10:21
Poolverine

#1 Ratemus: Nemusel si nič písať. Bolo snáď samozrejmé, že druhou časťou to nekončí. V box office sa mu celkom darilo.

21.11.2020 | 21:13:29
Ratemus

Jde o to že jsem říkal a psal o tom že se deadpool v mcu blíží, že bude sólo R a v tymovkach Pg 13, navíc je velká šance že se objeví už v Doctor Strange 2 a v nějakém sólo Spidermanovi… Většinou mi lidi píšou ať nepíšu blbosti a nějaké nepotvrzené věci které nejsou pravda a nejsou schopni pochopit že se jedná o zákulisní drby z duverxhodneho zdroje.. A ejhle, je to tu

#4 DC Expert #6 Poolverine
21.11.2020 | 23:30:55
DC Expert

Uvítal bych kdyby vrátili i Cableho a kdo bude hlavní záporák, doufám že Drakula.
#3 Ratemus: Jinak ta tvoje She hulk byla vážně drb, že bude ve spidermanovi.

22.11.2020 | 8:24:57
Ratemus

Dc expert hele jsou to všechno zákulisní věci které jsou pohyblivé. V případě spidermana 3 byly asi tři verze které závisely na mnoha věcech a nejspíš z toho vznikne spletenec od každého kus.. Jinak hlavní zaporak první solovky Deadpoola v mcu má být Taskmaster, tak uvidíme co je zase na tomto pravdy..

22.11.2020 | 8:35:14
Poolverine

#3 Ratemus: Marvel Deadpoola už vlastní, takže sa čakalo, že sa blíži. Taktiež aj Fantastic Four. Uvidíme. Dúfam, že Fáza 5 bude mať rovnaký počet filmov ako fáza 3 (11). Zatiaľ potvrdenými sú Black Panther 2 a Captain Marvel 2, ale z nepotvrdených tam bude asi aj určite Ant-Man 3, GOTG 3, Deadpool 3, Blade, Fantastic Four a možno ešte pár projektov, ktoré v budúcnosti oznámia.

22.11.2020 | 9:52:14
Ratemus

Mám za to že antman 3 je již oznámen, dokonce je už i obsazení některých nových postav.. Ano po tom co disney koupil Fox se dalo čekat že přijde F4 a mutanti. Ale bylo několikrát řečeno že pro Deadpoola mcu není připraveno, že mcu nebude dělat R filmy a že a deadpoolem nejsou plány a přitom to vše tajně připravovali a já na to zde upozornoval. V ideálním stavu je plán uvést vždy 4 filmy a 4 miniserie ročně… Jinak dle drbů v Cpt marvel 2 bude mít cameo Nova který poté dostane vlastní sérii. Na to se těším a samozřejmě očekávám i Deadpoola se spidermanem

#8 Poolverine
22.11.2020 | 9:57:59
Poolverine

#7 Ratemus: Ja som zase písal, že Deadpool určite bude, keďže sa mu darilo v box office a PG13 rating neuspel. Lenže Deadpool 3 nebude aj tak skoro. Najkôr v roku 2023 alebo 2024. Pre rok 2022 už máme dva filmy z Fázy 4 a z Fázy 5 sa tam zmestia už len dva, ktoré sú skôr pripravené než Deadpool 3. (Ak bude Marvel vydávať 4 filmy za rok). Black Panther 2 asi zmení dátum, lebo produkcia sa za menej než rok nestihne, a Ant-man 3 má skorší dátum na natáčanie než Captain Marvel 2. Uvidíme, ktorý film z trojky bude premierovať v roku 2023. Jeden film z predstavených im vychádza na rok 2024. Žeby Blade? O ňom nepadla žiadna reč.

22.11.2020 | 10:11:38
DC Expert

Hele on byl nějaký trailer že měl být Spiderman vs deadpol spiderman 4 se to mělo jmenovat hned po trojce a měl ho hrát Tobey Maguire. Ale pak to zrušili a přišel Amazing spiderman!

22.11.2020 | 13:02:45
Ratemus

Trailer byl jistě fan Made, protože v té době ještě snad ní nebylo mcu nebo bylo v počátcích, xmeni byli u foxu a spiderman u Sony… Raimiho série měla skutečně pokračovat čtvrtým dílem ale kvůli zásahům Sony do jeho práce a nízkým trzbam trojky Raimi odešel a Sony přišel s smaž

22.11.2020 | 16:18:03
Ratemus

Nechtěně jsem to odeslal, a Sony přišel s amazing sérií tam mělo být

22.11.2020 | 16:18:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

New Mutants

Název: New Mutants
Premiéra: 26. 8. 2020
Režie: Josh Boone
Hudba: Mark Snow
Scénář: Josh Boone
Žánr: Horor
Kamera: Peter Deming
Hrají: Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton, Blu Hunt, Alice Braga, Henry Zaga, Colbi Gannett, Happy Anderson a další 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU – Již brzy
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy

Zajímavosti

Tvůrci vysvětlují, proč u New Mutants nevyšel crossover a jedno malé cameo z Deadpoola

Tvůrci vysvětlují, proč u New Mutants nevyšel crossover a jedno malé cameo z Deadpoola

Již za pár dní bychom měli mít možnost vidět film New Mutants. Těsně před premiérou se dozvídáme ještě o potenciálních plánech studia, kde se samozřejmě nezapomínalo na velký crossover. A malého pomrknutí jsme se mohli dočkat hned v prvním filmu, proč k němu nakonec nedošlo?

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Filmy

 

Nejlepší postavy

Narozeniny herců