X-Men Disney překvapivě oznámilo, že film New Mutants bude součástí MCU, následně zprávu stáhlo

Disney překvapivě oznámilo, že film New Mutants bude součástí MCU, následně zprávu stáhlo

Disney překvapivě oznámilo, že film New Mutants bude součástí MCU, následně zprávu stáhlo

Hororový snímek New Mutants to nakonec dotáhne do kin. Jelikož se jedná o opravdu originální projekt s neznámým obsazením a bez vazby na svět MCU, jeho zapojení do sdíleného komiksového světa by fungovalo. A na chvilku tu existovala naděje, že se něčeho takového dočkáme.

7 1
16.1.2020

Projekt New Mutants měl v průběhu minulých let a měsíců hned několik problémů. Studio Disney se netajilo tím, že film ani nechtělo poslat do kin. Jednalo se o snímek připravovaný ještě studiem Fox, ke kterému Disney po odkoupení části Foxu přišlo jak slepý k houslím. Jenže poslední trailer nevypadal vůbec špatně, a tak se fanoušci začali na hororový snímek poměrně těšit.

O to víc byla překvapující zpráva v ohlašovacím newsletteru, kde studio prohlásilo, že snímek New Mutants bude součástí Marvel Cinematic Universe. Tato nečekaná novinka se hned roznesla po internetu, studio ale zřejmě udělalo chybu, a tak byl následně newsletter rychle upraven. Fanoušci ale byli překvapení, už to totiž vypadalo, že příchod mutantů do světa MCU bude rychlejší, než se na první pohled mohlo zdát.


(Maisie Williams je jedním z dalších lákadel filmu. Foto: Disney/Fox)

Jednalo se opravdu pouze o chybu studia? Udělalo by Disney tak závratně velkou chybu? Možné to je. Je tu ale také možnost, že studio jednoduše testovalo reakci diváků. Rozhodně by to nebylo poprvé. Vzpomeňme si na letní kauzu se Spider-Manem, kdy se přela studia Sony a Disney, zda Spidey setrvá po boku Iron-Mana a ostatních hrdinů. Celé léto se neřešilo nic jiného, než zapojení pavoučího muže do MCU.

Následně se celá krize zametla pod kobereček. Spider-Man se rychle vrátil do MCU bez větších obstrukcí a bolestí. Je tak klidně možné, že tyto ojedinělé chyby jsou pouze testem fanoušků, jak na ně budou reagovat. Na druhou stranu studio Disney nemůže popřít, že se v posledních měsících snažilo film New Mutants co nejvíce sabotovat. Jeho zapojení do MCU by tak bylo více než překvapivé.

Chtěli byste, aby byl snímek New Mutants součástí světa MCU?

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Diskuze /1

Emiel

Možno si najskôr počkajú, či to bude úspech alebo prepadák, a podľa toho sa rozhodnú to zapojiť. Ja by som bol rád, keby to vyšlo.

16.1.2020 | 22:01:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

X-Men: Dark Phoenix

Název: Dark Phoenix
Premiéra: 6. 6. 2019
Režie: Simon Kinberg
Hudba: Hans Zimmer
Scénář: Simon Kinberg
Žánr: Akční
Stopáž: 114 minut

Hrají: Sophie Turner, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Jessica Chastain, Nicholas Hoult, Evan Peters, Tye Sheridan, Olivia Munn, Alexandra Shipp, Kodi Smit-McPhee, Andrew Stehlin, Ato Essandoh, Scott Shepherd, Summer Fontana, Kota Eberhardt, Lamar Johnson, Julian Bailey a další 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy

Zajímavosti

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Studio Fox se sice musí se svými komiksovými filmy rozloučit, ale alespoň může být pyšné na Deadpoola, který se tak povedl, že ho chce zachovat i studio Disney. Existuje tedy malá šance, že se dočkáme i týmovky X-Force. A nyní s novou dohodou se šance ještě zvětšují.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Filmy

 

Nejlepší postavy

Narozeniny herců