X-Men Famke Janssen si myslí, že už si Jean nezahraje. Stahuje se opona nad starými X-Meny?

Famke Janssen si myslí, že už si Jean nezahraje. Stahuje se opona nad starými X-Meny?

Famke Janssen si myslí, že už si Jean nezahraje. Stahuje se opona nad starými X-Meny?

Vše, co jednou začalo, musí i skončit. Hugh Jackman dlouho odkládal svůj odchod od X-Men série. Své adamantiové drápy finálně odložil letos s filmem Logan. Přidal se k němu i kolega Patrick Stewart. Famke Janssen se sice rozloučení asi nedočká, ale tak nějak cítí, že už si Jean nezahraje.


6 3
24.8.2017

Famke Janssen ztvárnila Jean Grey rovnou v pěti filmech (X-Men, X-Men 2: Sjednocení, X-Men: Poslední vzdor, Wolverine a Budoucí minulost). V posledním jmenovaném šlo o malé cameo a dá se říci rozloučení s touto rolí. Letos dal sérii sbohem Hugh Jackman a Patrick Stewart ve filmu Logan. Zdá se, že Janssen je další na řadě.

(Famke v prvních X-Menech. Foto: Fox)


Jelikož se chystá nový film Dark Phoenix, kde hlavní úlohu bude hrát právě Jean v čele se Sophie Turner, nezdá se příliš pravděpodobné, že by si Janssen svou roli někdy v budoucnu zopakovala. Pomyslný černý oblak visí i nad Jamesem Marsdenem (Cyclops) a Annou Paquin (Rogue), kteří jsou už také tak napůl odepsaní. Janssen k celé X-Men sérii řekla:

Hraní Jean bylo tak skvělé. Nikdy jsem netušila, že náš první film bude tak úspěšný a že série bude existovat i po patnácti letech. Vždycky jsem věděla, že by se z Jean mohla stát Dark Phoenix, ve filmu, kde toto téma nakousli, mě zabili, ale já se vrátila. Vlastně se mě nemůžou zbavit. Jsem nesmírně vděčná, že jsem mohla hrát Jean. V komiksech je skvělá. Tímto děkuji všem tvůrcům a hercům, které jsem na natáčení poznala.

Následně se Janssen svěřila, že se nejspíše do role nevrátí:

Nějak cítím, že má práce s X-Meny je hotová. Tu sérii miluji, Jean Grey je mou součástí. Ráda bych se vrátila do série. Když mě požádají, vrátím se. Ale nemyslím si, že se to stane.

Myslíte si, že intuice Famke Janssen je správná? Viděli byste rádi například film X-Men 4 se starou gardou?

Diskuze /5

Lex Luthor

Spíš bych propojil Dark Pheonix aby si Jean zahráli obě herečky, jedna v budoucnosti druhá v minulosti budoucí Jean by mohla své minulé já nějak varovat před nebezpečím Dark Pheonix

#2 pikaia
24.8.2017 | 19:36:47
pikaia

#1 Lex Luthor: Dobrý nápad jak to udělat. Zároveň by se mohla rozloučit s rolí Jean a předat štafetu další.

24.8.2017 | 20:58:07
Cermb0

Určitě by to rozloučení chtělo, to samé by si zasloužil starý Magneto…

24.8.2017 | 21:49:13
Fifipek

Loučení si rozhodně zaslouží všechny postavy

24.8.2017 | 23:17:30
league

Jako kdyby X-meni dál pokračovali tak Wolverina nahradí Deadpool a bylo by po problému. Dokonce v X-men poslední vzdor tam jsme viděli jak tam snima bojoval i ten stříbrný z deadpoola.

27.8.2017 | 0:08:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Logan

Název snímku: Logan
Premiéra: 2. 3. 2017
Režie: James Mangold
Hudba: Marco Beltrami
Scénář: Michael Green, Scott Frank, James Mangold
Žánr: Akční

Hrají: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Dafne Keen, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez, Doris Morgado, Reynaldo Gallegos, Dave Davis, Lauren Gros, Mark Ashworth, James Moses Black, Han Soto, David Kallaway.
Stopáž: 137 minut 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Filmy