X-Men Film Dark Phoenix v kinech naprosto pohořel, jedná se o nejméně výdělečný film ze série

Film Dark Phoenix v kinech naprosto pohořel, jedná se o nejméně výdělečný film ze série

Film Dark Phoenix v kinech naprosto pohořel, jedná se o nejméně výdělečný film ze série

Trápení mutantů pokračuje. Film se bohužel nevzchopil, a tak brzy opustí kina s naprosto fatálními výsledky. Doma snímek nikoho nezajímá a stejné je to bohužel i v zahraničí, což je možná největší šok. Hraní na city, že se jedná o poslední film z dlouholeté série, nepomohlo.

7 13
17.7.2019

O neúspěchu filmu X-Men: Dark Phoenix jsme psali již několikrát. Bohužel recenze film naprosto potopily, diváci se do kin neřítí a nekonečné přetáčky projektu vůbec nepomohly. O neúspěchu se vědělo ještě před uvedením do kin, ale nikdo asi nečekal, že situace bude nakonec tak katastrofická, že se bude jednat o nejméně výdělečný film z celé série.

(Ani Jessica Chastain filmu nepomohla. Foto: Fox)


Vždyť doma X-Meni vydělali pouze 65 milionů dolarů, což je opravdu špatné číslo. Bohužel ani ve světě se partě mutantů nedaří, odtamtud si odnesli 186 milionů dolarů, celkově jsme tak na nějakých 251 milionech dolarů po šestatřiceti dnech. To je ale špatný výsledek, že? Ať už jde o tržby celosvětové, zahraniční, či domácí, ve všech kategoriích film prohrává a je za svými druhy z X-Menovské série.

Horší už je snad jen Fantastická čtyřka Joshe Tranka, která celosvětově vydělala 167 milionů dolarů. Tam to tehdy v roce 2015 také bylo příšerné, recenze film nešetřily, diváky snímek vůbec nezajímal. Fantastická čtyřka měla mít původně crossover právě s X-Meny, ale kvůli nízkým tržbám k realizaci nikdy nedošlo. Nyní bohužel přenesla smůlu i na X-Meny, kteří se loučí posledním filmem v naprosto červených číslech.

Proč diváci do kina nechodí? Co je tou největší příčinou?

Zdroj: BoxOfficeMojo.com

Diskuze /3

Naolec

Vůbec se nedivím. Ten film byl přinejlepším hodně podprůměrný.

17.7.2019 | 17:58:33
ArchAngel

mizerný film = mizerný výsledek … žádné výmluvy nepomohou.

17.7.2019 | 18:34:22
Ratemus

A třeba mně se to celkem líbilo…ale jasně nejlepší X-Meni to nejsou

18.7.2019 | 10:44:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

X-Men: Dark Phoenix

Název: Dark Phoenix
Premiéra: 6. 6. 2019
Režie: Simon Kinberg
Hudba: Hans Zimmer
Scénář: Simon Kinberg
Žánr: Akční
Stopáž: 114 minut

Hrají: Sophie Turner, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Jessica Chastain, Nicholas Hoult, Evan Peters, Tye Sheridan, Olivia Munn, Alexandra Shipp, Kodi Smit-McPhee, Andrew Stehlin, Ato Essandoh, Scott Shepherd, Summer Fontana, Kota Eberhardt, Lamar Johnson, Julian Bailey a další 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy

Zajímavosti

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Studio Fox se sice musí se svými komiksovými filmy rozloučit, ale alespoň může být pyšné na Deadpoola, který se tak povedl, že ho chce zachovat i studio Disney. Existuje tedy malá šance, že se dočkáme i týmovky X-Force. A nyní s novou dohodou se šance ještě zvětšují.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Filmy

 

Nejlepší postavy

Narozeniny herců