X-Men Film New Mutants má opět nejistou budoucnost, nikdo neví, kdy ho uvidíme a kde

Film New Mutants má opět nejistou budoucnost, nikdo neví, kdy ho uvidíme a kde

Film New Mutants má opět nejistou budoucnost, nikdo neví, kdy ho uvidíme a kde

Počítá někdo z vás, kolik premiér film New Mutants již nestihl? Pravda je taková, že se v tom začínáme ztrácet i my. Aktuálně se opět neví, kdy ho uvidíme. A zda to nakonec bude v kinech, jak staré vedení Foxu slibovalo. Ve hře jsou opět streamovací stanice. Jak to tedy bude?

1 10
6.4.2020

Film New Mutants je snad prokletý. Nedávno jsme vám přinesli článek, ve kterém jsme rozebírali všechny oznámené premiéry, které film nestihl a studio ho muselo, ať už z jakéhokoliv důvodu, opět posunout. Právě nyní v dubnu 2020 jsme se ho konečně měli dočkat v kinech, ale tentokrát kvůli koronaviru se to opět nepodaří. Kdy to tedy vyjde?

To je samozřejmě dobrá otázka, na kterou ale nikdo v tuto chvíli nezná odpověď. Studio Disney aktuálně řeší mnohem naléhavější problémy, nedávno zrovna zveřejnilo nové premiéry svých filmů MCU. Je tedy jasné, že nějaký pozůstatek studia Fox půjde až v druhé či třetí vlně. A znovu se tedy debatuje, kdy film uvidíme a kde. Obecně se nyní provádí průzkumy, které tvrdí, že diváci se i po skončení pandemie koronaviru budou bát chodit do kina.


(Jaký rok máte v kalendáři zakroužkovaný vy? Foto: Disney)

Od New Mutants se asi žádný zázrak nečeká, přesto by aktuální pandemie mohla filmu ještě více ublížit. Studio Disney se i tak zdráhalo a původně nechtělo snímek pouštět do kin. Dokonce se jednalo o tom, že půjde rovnou na streamovací stanici Hulu či Disney+. Nakonec staré vedení Foxu na Disneyho zatlačilo, Myšák polevil a dal New Mutants premiéru v kinech.

Teď ale vše může být úplně jinak. Pokud studio nevěřilo filmu již před půl rokem, ještě těžší to bude nyní s takovými statistikami, které má Disney k dispozici. Zatím tedy o budoucnosti filmu nebylo rozhodnuto, ale na internetu si z něj fanoušci již dělají legraci, zda vůbec film uvidíme. Skvěle to vystihuje níže přiložený obrázek. Doufejme, že to skutečně takto nedopadne.

Těšíte se vy na film New Mutants, nebo je vám to po tolika odkladech již jedno?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuální film

X-Men: Dark Phoenix

Název: Dark Phoenix
Premiéra: 6. 6. 2019
Režie: Simon Kinberg
Hudba: Hans Zimmer
Scénář: Simon Kinberg
Žánr: Akční
Stopáž: 114 minut

Hrají: Sophie Turner, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Jessica Chastain, Nicholas Hoult, Evan Peters, Tye Sheridan, Olivia Munn, Alexandra Shipp, Kodi Smit-McPhee, Andrew Stehlin, Ato Essandoh, Scott Shepherd, Summer Fontana, Kota Eberhardt, Lamar Johnson, Julian Bailey a další 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy

Zajímavosti

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Studio Fox se sice musí se svými komiksovými filmy rozloučit, ale alespoň může být pyšné na Deadpoola, který se tak povedl, že ho chce zachovat i studio Disney. Existuje tedy malá šance, že se dočkáme i týmovky X-Force. A nyní s novou dohodou se šance ještě zvětšují.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Filmy

 

Nejlepší postavy

Narozeniny herců