X-Men Film New Mutants R-kový nebude, takový byl ostatně plán studia již od počátku

Film New Mutants R-kový nebude, takový byl ostatně plán studia již od počátku

Film New Mutants R-kový nebude, takový byl ostatně plán studia již od počátku

Studio Fox v minulosti ukázalo, že se nebojí jít na trh s filmem, který je mládeži nepřístupný. S Deadpoolem slavilo úspěch, nyní přichází řada na New Mutants, film, který sice vznikal za vedení Foxu, ale půjde do kin již pod Disneym. A bude mládeži přístupný.

2 8
22.1.2020

Nedávno jsme viděli druhý trailer na film New Mutants. Snímek také dostal oficiální rating PG-13, takže se nebude jednat o mládeži nepřístupný film. Někteří fanoušci na internetu se ihned začali rozčilovat, že Disney zasáhl do díla Foxu a upravil několik scén, aby mohli do kina i ti nejmenší (je obecně známo, že Disney nechce vyrábět nepřístupné filmy).

I když samozřejmě zásahy studia nejsou vyloučeny, tvůrci filmu potvrdili, že nikdy nebylo v plánu, že New Mutants bude R-kovým filmem. Ani za vedení Foxu. Film lze udělat strašidelně a tajemně, aniž by obsahoval drastické či sprosté scény. A přesně takový film natočil režisér Josh Boone, který na svých sociálních sítích fanoušky uklidňoval, že to byl plán od začátku.


(Jak by film asi vypadal, kdyby ho vydalo studio Fox? To se asi nikdy nedozvíme. Foto: Fox)

Již při psaní scénáře nemyslel na nějaké drastické scény. Vždyť ne každý horor je automaticky R-kový (i když je pravda, že většinou to tak bývá). Zároveň prý Josh Boone natočil přesně takový film, jaký chtěl. Přetáčky a dotáčky šly jako po másle a nemluví se o až tak velkém zásahu studia Disney. To samozřejmě platí nyní před premiérou.

Situace může být zcela jiná po premiéře filmu. Vždy závisí na komerčním úspěchu snímku a přijetí širokou veřejností. Pokud se film líbit nebude, určitě se najde celá řada filmových zpravodajů, kteří najednou budou přicházet s informacemi, jak se film lepil na poslední chvíli a spousta scén byla přetočena na popud studia Disney. Za pár týdnů již budeme moudřejší.

Je dobře, že film bude mládeži přístupný?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /1

mrmally

Vuci trailer ktery jsem videl, tak by to byla si myslim bomba. Myslel jsem si ze to bude neco temneho jako John Wick, vse v tmavem,tuna krve, zbesilost a zurivost vsech. Ted ctu ze se defakto budu divat na Disney predelavku Thundercats ktere jsem sledoval jako dite. Vsak heej DC Comics filmy nemaji nic moc, za to kreslene maji jak SAW 85paty dil a to mi prijde ze dle comics by se mneli drzet vsichni. I ti nejmensi jednou dozijou toho veku aby si koupily dvd nebo sli na kino nebo si to koupily na bluraj :). A jakkoliv se studio rozhodne tak po tydnu to bude nelegalne na internetu

23.1.2020 | 0:18:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

X-Men: Dark Phoenix

Název: Dark Phoenix
Premiéra: 6. 6. 2019
Režie: Simon Kinberg
Hudba: Hans Zimmer
Scénář: Simon Kinberg
Žánr: Akční
Stopáž: 114 minut

Hrají: Sophie Turner, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Jessica Chastain, Nicholas Hoult, Evan Peters, Tye Sheridan, Olivia Munn, Alexandra Shipp, Kodi Smit-McPhee, Andrew Stehlin, Ato Essandoh, Scott Shepherd, Summer Fontana, Kota Eberhardt, Lamar Johnson, Julian Bailey a další 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy

Zajímavosti

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Studio Fox se sice musí se svými komiksovými filmy rozloučit, ale alespoň může být pyšné na Deadpoola, který se tak povedl, že ho chce zachovat i studio Disney. Existuje tedy malá šance, že se dočkáme i týmovky X-Force. A nyní s novou dohodou se šance ještě zvětšují.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Filmy

 

Nejlepší postavy

Narozeniny herců