X-Men Fox chce dohnat Marvel. Má v plánu do roku 2021 uvést do kin až devět filmů

Fox chce dohnat Marvel. Má v plánu do roku 2021 uvést do kin až devět filmů

Fox chce dohnat Marvel. Má v plánu do roku 2021 uvést do kin až devět filmů

Kdo by to byl řekl. Před pár měsíci jsme se báli o X-Menovský vesmír, nad kterém se vznášel jeden velký otazník. Nyní se ale podařilo podepsat klíčové herce, studio má kreativní nápady a nebojí se riskovat. Jakých filmů se tedy do konce roku 2021 nejspíše dočkáme?

19 2
6.7.2017

Rok 2018 bude ve znamení mutantů. Do kin se vrátí úspěšný Deadpool, hlavní sáda bude pokračovat v čele s Jean Grey ve Phoenix sáze, a dočkáme se také hororové partičky mutantů pod názvem New Mutants. Studio Fox pod dohledem výkonného producenta Simona Kinberga si aktuálně rezervovalo dalších šest termínů, kdy chce vždy uvést nový film do kin. Tady termíny máme:

7. června 2019
22. listopadu 2019
13. března 2020
26. června 2020
2. října 2020
5. března 2021


(Vratí se Deadpool i potřetí? Foto: Fox)

Zatím přesně nevíme, jaké filmy nás čekají, ale ono není nikterak těžké si vše patřičně domyslet. Důležité je to, že nás každý rok čekají minimálně dva filmy z mutantího světa. Deadpool 2 připravuje půdu na týmovku X-Force, takže určitě jeden z uvedených termínů si zamluví tato nekompromisní skupinka mutantů. V dohledné době nás určitě čeká i pokračování hlavní ságy, takže na X-Meny Charlese Xaviera se rozhodně také můžeme těšit.

Pak tu máme další čtyři volné termíny. Pakliže Deadpool 2 zaznemená znovu pěkné tržby (o tom snad ani nikdo nepochybuje), rozhodně bude jeden volný termín jeho. Není vyloučeno, že nás již brzy čeká i pokračování New Mutants. A kdo nový by se mohl představit? Nesmíme zapomínat na sólovku s Gambitem, o které se stále mluví, a také o dalším filmu s hrdiny Fantastické čtyřky.

Zdá se, že Fox má s mutanty velké plány. Myslíte si, že jsme si právě tipli filmy, které půjdou kin?

Diskuze /7

Ratemus

hlavně X-force.....

6.7.2017 | 23:08:13
CaptainDeadpool

Další FF? To snad né!!!

7.7.2017 | 7:32:05
pikaia

FF, ale ať se pro tentokrát snaží. Gambit no to jo, pořad o tom mluví, ale kuloví z toho, už několik let, aby si ho vůbec Channing Tatum zahrál, aby mu nebylo dřív 50, než začnou natáčet. Řekl bych, že XCU teď potáhne hlavně Deadpool a formující se X-Force, než hlavní sága s omladinou (když nepočítam McAvoye s Fassbenderem), od toho mají New mutants.

7.7.2017 | 13:46:01
Blackfyre

Spíš chce dohnat Disney ne?

#5 tom99
8.7.2017 | 11:55:50
tom99

#4 Blackfyre: Ano, ale někteří fanoušci by mohli být zmatení…

webmaster
10.7.2017 | 0:11:23
league

Můžu se zeptat má studio Fox právo na Sinistra nebo na Dráculu protože deadpool bojuje se Sinistrem nebo v komiksu draculova výzva jde po něm.

11.7.2017 | 18:13:08
Ratemus

v komiksu Drákulova výzva ano ale to je komiks kde se jen vyskytuje, stejně jako komiks Deadpool vs Thanos.. nebo Deadpool and Spiderman.....na Draculu nemá protože ten se vztahuje do světa Blada a na toho má právo MCU…Fox má Sinistera protože to je protivník X-menů,

11.7.2017 | 19:16:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

X-Men: Dark Phoenix

Název: Dark Phoenix
Premiéra: 6. 6. 2019
Režie: Simon Kinberg
Hudba: Hans Zimmer
Scénář: Simon Kinberg
Žánr: Akční
Stopáž: 114 minut

Hrají: Sophie Turner, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Jessica Chastain, Nicholas Hoult, Evan Peters, Tye Sheridan, Olivia Munn, Alexandra Shipp, Kodi Smit-McPhee, Andrew Stehlin, Ato Essandoh, Scott Shepherd, Summer Fontana, Kota Eberhardt, Lamar Johnson, Julian Bailey a další 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy

Zajímavosti

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Studio Fox se sice musí se svými komiksovými filmy rozloučit, ale alespoň může být pyšné na Deadpoola, který se tak povedl, že ho chce zachovat i studio Disney. Existuje tedy malá šance, že se dočkáme i týmovky X-Force. A nyní s novou dohodou se šance ještě zvětšují.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Filmy

 

Nejlepší postavy

Narozeniny herců