X-Men Gambit a další projekty jsou kvůli prodeji Foxu smeteny ze stolu

Gambit a další projekty jsou kvůli prodeji Foxu smeteny ze stolu

Gambit a další projekty jsou kvůli prodeji Foxu smeteny ze stolu

Vypadá to tak, že Dark Phoenix a New Mutants budou posledními filmy z univerza mutantů, jelikož byla práce na ostatních projektech pozastavena. Za vše může samozřejmě prodej studia Fox, jehož finalizace proběhne do pár měsíců. O které projekty jsme tedy přišli?

14 14
15.1.2019

I když se o prodeji studia Fox mluvilo delší dobu, studiu to v ničem nebránilo, aby plánovalo další řadu filmů z univerza o mutantech. Nyní, když už je ale dohoda téměř u konce, byla práce na projektech zrušena a nových snímků se již nedočkáme. Dark Phoenix do kin samozřejmě zavítá a několikrát přetáčený film New Mutants se mezi lidi v nějaké podobě s největší pravděpodobností taktéž dostane, ale ostatní projekty mají utrum.

Tatumův Gambit, na kterém se mělo pracovat již letos, tedy nevznikne a stejně tak neuvidíme ani filmy o Kitty Pryde, Multiple Manovi, X-Force, Doctoru Doomovi ani Silver Surferovi. I když posledního jmenovaného použije Disney zřejmě hned, jak dostane příležitost. Samozřejmě se může stát, že Disney napadne natočit filmy i o dalších z těchto postav, ale první se určitě pustí do těch známějších.


(Dalších filmů z XCU se kromě těch hotových již nedočkáme. Foto: 20th Century Fox)

U kterého z projektů vás zrušení mrzí nejvíce? Jaké postavy podle vás Disney využije jako první?

Zdroj: ComicBookMovie

Diskuze /3

Zilwicky

Ja som osobne rád – posledný dobrý xmen film bol X-men 2. Ak to Disney zapracuje do MCU tak z toho dokonca možno ešte aj bude niečo normálne. Možno…

#2 Radim98
16.1.2019 | 11:12:34
Radim98

#1 Zilwicky: Vlastně jsem asi taky rád, protože poslední X-Menovské filmy od FOXu jsou tragédie, navíc Tatum jako Gambit je šílená volba a F4 a jeho část universa už FOX stihnul podělat několikrát, takže další pokus netřeba. Nicméně nad prodejem zrovna k Disneymu taky nejásám, protože tím šance na jakýkoli solidní budoucí X-Menovský film ve stylu X-Men 2, X-Men First class nebo Logan vzaly za své, Disneyho verze budou zase jen další přebarevné infantilní sebeparodické srajdy jaké teď letí. Jediný, kdo z toho může asi trochu vytěžit je právě Fantastic4, jejíž vesmír takový přebarevný a infantilní trochu je sám o sobě a to Disney udělat umí.

#3 Zilwicky
16.1.2019 | 14:39:41
Zilwicky

#2 Radim98: Pravda.. preto som napisal „mozno“ :) Fantastic 4 – to silno dúfam ze nechajú napokoji, ako si sám povedal, uz to posrali moc vela krát.

18.1.2019 | 21:11:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

X-Men: Dark Phoenix

Název: Dark Phoenix
Premiéra: 6. 6. 2019
Režie: Simon Kinberg
Hudba: Hans Zimmer
Scénář: Simon Kinberg
Žánr: Akční
Stopáž: 114 minut

Hrají: Sophie Turner, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Jessica Chastain, Nicholas Hoult, Evan Peters, Tye Sheridan, Olivia Munn, Alexandra Shipp, Kodi Smit-McPhee, Andrew Stehlin, Ato Essandoh, Scott Shepherd, Summer Fontana, Kota Eberhardt, Lamar Johnson, Julian Bailey a další 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy

Zajímavosti

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Studio Fox se sice musí se svými komiksovými filmy rozloučit, ale alespoň může být pyšné na Deadpoola, který se tak povedl, že ho chce zachovat i studio Disney. Existuje tedy malá šance, že se dočkáme i týmovky X-Force. A nyní s novou dohodou se šance ještě zvětšují.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Filmy

 

Nejlepší postavy

Narozeniny herců