X-Men
89/100 - 48×

X-Men

X-Meni jsou jedním z posledních komiksů tzv. Stříbrné éry komiksu. Jednu z nejznámějších týmovek světa vytvořil tehdy editor a spisovatel Stan Lee a kreslíř Jack Kirby. Na filmovém plátně se objevili v roce 2000 pod režisérským vedením Bryana Singera.

USA | | Ukončeno
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Ed Skrein (Ajax), Ben Foster (Angel), Zoë Kravitz (Angel Salvadore), Oscar Isaac (Apocalypse), Jason Flemyng (Azazel), Terry Crews (Bedlam), Nicholas Hoult (Beast), Kevin Durand (Blob), Peter Dinklage (Bolivar Trask), Dominic Monaghan (Bolt), Josh Brolin (Cable), Stephen Merchant (Caliban), Dania Ramirez (Callisto), Daniel Cudmore (Colossus), James Marsden (Cyclops)

Hugh Jackman nenechal na sebe dlouho čekat a i on zdraví z posilovny

Hugh Jackman nenechal na sebe dlouho čekat a i on zdraví z posilovny

Když jeden jde do posilovny, ten druhý musí o to víc. Rivalita mezi Reynoldsem a Jackmanem je všudypřítomná a jeden hecuje druhého. Snad se to samozřejmě zúročí i ve výsledném filmu, kde se zkrátka musíme dočkat jejich vzájemné bitky. A kdo další se možná vrátí?

16 0
12.2.2023

Ta přátelská rivalita mezi Hughem Jackmanem a Ryanem Reynoldsem je zkrátka úžasná. Důležitý aspekt jejich neustálého pošťuchování je také vzájemná vytrvalost celého sporu. Hoši do sebe nešijí jen kvůli aktuálně připravovanému Deadpoolovi, oni do sebe jeli už posledních pár let, proto jejich rivalita je o to krásnější a uvěřitelnější.

(Hugh Jackman nenechal na sebe dlouho čekat a i on zdraví z posilovny. Foto: Disney)

Ryan Reynolds zahájil svalovou přípravu na svého Deadpoola a poslal v minulém týdnu vzkaz z posilovny. I my jsme tipovali, že Jackman se stoprocentně nenechá zahanbit a něco brzy vymyslí. A taky že jo. Jackman sdílel na svých sociálních sítích fotku z gymu. Samozřejmě si do Reynoldse popíchl, že Ryanovi je pouze šestačtyřicet, zatímco Jackmanovi už to jde hůř, neboť mu bylo již čtyřiapadesát.

Fanoušci jejich vzájemné pozdravy milují. Třetí film Deadpoola má tak obrovský hype a rozhodně by byla škoda ho ve snímku nějakým způsobem nezúročit. Doufejme, že bude stát za to. Navíc se v poslední době proslýchá, že by se ve filmu mohl mihnout i Patrick Stewart jako Profesor X. Prý má rozkaz od Kevina Feige zůstat v pohotovosti, kdyby náhodou.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktuální film

New Mutants

Název: New Mutants
Premiéra: 26. 8. 2020
Režie: Josh Boone
Hudba: Mark Snow
Scénář: Josh Boone
Žánr: Horor
Kamera: Peter Deming
Hrají: Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton, Blu Hunt, Alice Braga, Henry Zaga, Colbi Gannett, Happy Anderson a další 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU – Již brzy
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy

Reklama

Zajímavosti

Tvůrci vysvětlují, proč u New Mutants nevyšel crossover a jedno malé cameo z Deadpoola

Tvůrci vysvětlují, proč u New Mutants nevyšel crossover a jedno malé cameo z Deadpoola

Již za pár dní bychom měli mít možnost vidět film New Mutants. Těsně před premiérou se dozvídáme ještě o potenciálních plánech studia, kde se samozřejmě nezapomínalo na velký crossover. A malého pomrknutí jsme se mohli dočkat hned v prvním filmu, proč k němu nakonec nedošlo?

Momentka

Momentka

Filmy

 

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama