X-Men Hugh Jackman se loučí s X-Meny

Hugh Jackman se loučí s X-Meny

Hugh Jackman se loučí s X-Meny

Natáčení Woverina skončilo a Hugh Jackman se loučí se svou rolí. A jak jinak se ceremoniálně oddělit od Logana, než oholením jeho typických vousů?


20 3
30.8.2016

Bohužel je tomu tak, natáčení třetího Wolverina skončilo a Jackman se oficiálně loučí s X-Menovským univerzem. Na svém twitteru pak zveřejnil video, kde se zbavuje vousů a říká, že jeho žena bude mít radost. Jackman hrál Wolverina od roku 1999, kdy se natáčelo. Poprvé jsme jej viděli o rok později. Zatím jsme jej měli tu čest spatřit v osmi filmech a svým způsobem i v Deadpoolovi, kde byla použita jeho fotografie. Loganův devátý a tedy poslední film uvidíme příští rok v březnu.

Thumbnail Play icon

Doufejme tedy, že se Logan dočká důstojného konce a nahradí jej stejně skvělý hrdina. Univerzum by měl zatím dále držet v existenci druhý Deadpool a brzy by se k němu měli připojit The New Mutants, Gambit a jednou možná i X-Force. Tvůrci pak dále oznámili, že další X-Men film by se měl zřejmě odehrávat v devadesátých letech a patrně bude opět adaptovat zrod Dark Phoenix.

Diskuze /6

Zdenek123

Lidi můžete mi říct zda se objeví ve W3 i jeho bratr z drápy jak b\l v X-men Origins ? Docela by bylo na houby kdyby ne to by se nedozvěděl že se jmenuje Jimmy a prostě nebylo by to ono doufám že tam bude a nevíte někdo když už skončilo natáčení kdy vyjde trailer ??? :)

#2 Blackhand47XD #4 Ratemus
30.8.2016 | 15:16:26
Blackhand47XD

#1 Zdenek123: S trailerem bych počítal tak v říjnu/listopadu, když film vychází v březnu.

webmaster
30.8.2016 | 16:59:30
Jackob32

Doufám, že v nových X-menech umře

Ne vážně, člověk, je tak nějak zvyklej na to, že hlavní hrdina nemůže umřít, protože by se jim pak blbě točilo pokračování, to je taky důvod proč hra o trůny a mnohé filmy podle předloh jsou tak sledované, protože mohou umřít i hlavní postavy. Takže ted mají šanci na dobře provedenou smrt.

#4 Ratemus
30.8.2016 | 18:17:42
Ratemus

#1 Zdenek123: je dotočeno a žádnou novnku o účasti Shreibera jsem neviděl, upřímně mě to sere protože Shreiber v Originu Jackmana zastínil a byl mnohem lepší.....
#3 Jackob32: taky douám že zemře a nebudou ho přeobsazovat, mohli by použít zabití z komiksu Death of Wolverine kde mu virus vzal regeneraci a nakonec ho zalili tekutim adamantiem…su­per konec

2.9.2016 | 18:01:03
league

Co myslíte kdo zabije Wolverina ? Napadá mě jen jedna možnost Deadpool. Nebo napište kdo má komiks old man logan.

3.9.2016 | 15:52:57
Ratemus

já mám ten komiks 3X, takže kdybys chtěl prodat :-D, tam on ale neumřel, vlastně v Marvelu je Wolverine mrtvý (Death of Wolverine) a Old man Logan právě z alternativní reality kde se odehrává ten příběh komiksu, tak ten žije…v komiksu nezemřel, vychoval nového Hulka a zachránil svět…prostě ho bud zalijou do adamantia, nebo mu useknou hlavu nebo mu udělají něco jiného, Wolverine není nesmrtelný

3.9.2016 | 21:38:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Logan

Název snímku: Logan
Premiéra: 2. 3. 2017
Režie: James Mangold
Hudba: Marco Beltrami
Scénář: Michael Green, Scott Frank, James Mangold
Žánr: Akční

Hrají: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Dafne Keen, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez, Doris Morgado, Reynaldo Gallegos, Dave Davis, Lauren Gros, Mark Ashworth, James Moses Black, Han Soto, David Kallaway.
Stopáž: 137 minut 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Filmy