X-Men Jak to bude s Fantastickou čtyřkou? Fox se jí nehodlá vzdát

Jak to bude s Fantastickou čtyřkou? Fox se jí nehodlá vzdát

Jak to bude s Fantastickou čtyřkou? Fox se jí nehodlá vzdát

Už jsou to dva roky od poslední návštěvy Fantastické čtyřky v kinech. Film pod Joshem Trankem nezabodoval a pokračování bylo vesměs vyloučené. Studio Fox ale musí kvůli časově omezeným právům natáčet nové filmy, jinak se série vrátí do rukou Marvel Studios. O čem by měl pojednávat nový příběh?


1 14
17.8.2017

Studio Fox má práva na dvě silné marvelovské značky – mutanty a Fantastickou čtyřku. Zatímco X-Menům se již několik let v kinech daří, Fantastická čtyřka nikdy pořádně nezabodovala. Ta poslední pod taktovkou Joshe Tranka se roku 2015 dočkala mizerných tržeb a navíc k tomu schytala nepěknou nálož kritiky od fanoušků a také novinářů.

Chvilku se dokonce mluvilo o pokračování Trankova filmu, ale tyto zprávy nebral nikdo moc vážně. Simon Kinberg má nyní plné ruce práce s propojováním svého světa X-Menů, ale rád by i do tohoto univerza zapojil hrdiny z Fantastické čtyřky. Ostatně studio Fox se už musí s novým filmem co nejdříve rozhoupat. Pakliže nenatočí v blízké době žádný snímek spojený s Fantastickou čtyřkou, práva propadnou zpět Marvelu.


(Film vyhořel všude, kde jen mohl. Foto: Fox)

To by si mnozí fanoušci jistě přáli, ale Fox se nechce vzdát potenciální (a výdělečné) série. Proto již údajně začaly na filmu první přípravy. Čeká nás tedy další restart série a budeme sledovat origin Fantastické čtyřky již poněkolikáté? Zřejmě ne. Studio aktuálně hledá novou cestu, ve které by dokázalo představit hrdiny, aniž by se muselo zaobírat všemi známými příběhy původu. Chtějí se tedy vydat podobným směrem, jako to letos udělalo Sony se Spider-manem.

Dokonce by v dalším filmu nemusela hrát hlavní roli proslulá čtveřice. Fox může natočit film o komkoliv, kdo je spojený se světem Fantastické čtyřky. Pakliže budou chtít udělat film o Galactusovi či Victoru Doomovi, klidně můžou. Studio se chce údajně soustředit na děti Reeda Richardse a Sue Storm, takže by měl celý příběh pojednávat o nich.

Co na novinku říkáte? Prolomí Fox konečně smůlu nad Fantastickou čtyřkou?

Diskuze /2

frozen

Vravelo sa ze fil o Doomovi uz chystaju a ze to ma vacsiu pravdepodobnost vzniku ako ten film s ich detmi

17.8.2017 | 18:55:01
Ratemus

bral bych inspiraci komiksem 1602 kde Doom celou dobu věznil Čtyřku v jeskyních …takto by je mohl věznit ve svém hradu a pak by se dostali ven a čuměli by kam se to probudili, mohl by je tam věznit třeba 10 let..

17.8.2017 | 18:58:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Logan

Název snímku: Logan
Premiéra: 2. 3. 2017
Režie: James Mangold
Hudba: Marco Beltrami
Scénář: Michael Green, Scott Frank, James Mangold
Žánr: Akční

Hrají: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Dafne Keen, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez, Doris Morgado, Reynaldo Gallegos, Dave Davis, Lauren Gros, Mark Ashworth, James Moses Black, Han Soto, David Kallaway.
Stopáž: 137 minut 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Filmy