X-Men Logan: Novináři film viděli, jaký podle nich je?

Logan: Novináři film viděli, jaký podle nich je?

Logan: Novináři film viděli, jaký podle nich je?

Do premiéry filmu Logan zbývají zhruba tři měsíce a novináři už nyní měli možnost vidět prvních 40 minut filmu. I když recenze jsou zakázané, redaktoři sdíleli s ostatními fanoušky pár dojmů na sociálních sítích. Jaký tedy snímek je? A jaké hezké gesto udělal Jackman kvůli natáčení?


25 0
28.12.2016

Film má sice premiéru 2. března, ale pár novinářů už nyní mělo štěstí a film vidělo. Nebo alespoň jeho část. Režisér James Mangold pustil novinářům 40 minut filmu. Použil tedy stejnou strategii jako například Gareth Edwards u Rogue One: Star Wars Story. Ten novinářům dopřál sestříhaných 20 minut svého snímku.

A jaké jsou reakce na film Logan? Dle prvních ohlasů vůbec ne špatné. Jedná se o zajímavý film plný emocí, smutku, ale zároveň i brutálnosti a akce. Co ovšem novináře zarazilo, bylo to, že film vůbec nevypadá komiksově. Stejně tak není podobný žádnému jinému filmu o Wolverinovi či jakémukoliv filmu z X-Men série. Spíše se jedná o akční western, který jde svou vlastní cestou.


(Ve filmu nás údajně čeká povedená akce. Foto: Fox)

Deprese je z filmu údajně cítit na každém kroku. Logan vypadá opravdu znaveně, podobně je tomu i u Charlese Xaviera. Nová ženská postava v podání Dafne Keen je prý skvělá, divák si ji lehce zamiluje a ztotožní se s ní. Nejdůležitější na celém promítání je ovšem skutečnost, že film se novinářům líbil. Fanoušci by se tak s Loganem mohli rozloučit důstojně a se ctí. Navíc se proslýchá, že se bude jednat o poslední film z x-menovské série před velkým restartem, o kterém jsme před nějakým časem psali.

Hugh Jackman se chce s rolí patřičně rozloučit. Všichni víme, že mu na natáčení velice záleží, ale James Mangold na novinářské projekci všem sdělil, jak vlastně moc. Jelikož Mangold a Jackman stáli o Rkový film plný násilí, studio se okamžitě začalo cukat, protože by do kina nemohli jít i ti nejmladší fanoušci Wolverina. Rkové filmy mají většinou menší rozpočty, ale jak to zvládnout u Wolverina?

Hugh Jackman přišel se skvělým řešením. Údajně přistoupil na nižší honorář, aby se ulehčilo rozpočtu. Dle posledních zpráv měl celý film rozpočet 127 milionů dolarů. Jackmanovi na snímku skutečně záleží a chce se svou rolí, kterou hraje už od roku 2000, patřičně rozloučit.

Jak vnímáte toto gesto od Hugha Jackmana? Těšíte se na film?

Diskuze /6

Sexymeda.com

Za mne jedině palec nahoru. R-kový film o Wolverinovi, který si jde svou cestou, je plný emocí i brutality, zajímavé hlavní postavy. To je něco, na co spousta fanoušků dlouho čekala. A já jsem mezi nimi. :)

#2 Beranir
28.12.2016 | 18:29:45
Beranir

#1 Sexymeda.com: je to vlastně celkem dost smutný že nejspíše nejlepší díl wolverina, ten díl na kterej všichni čekají bude vlastní i poslední nebo aspon poslední pro Hugh Jackmana a narovinu toho nikdo nenahradí, jsou role které se prostě nahradit nedají a pokud se nahradí tak to není ono.

#5 Alchymista #6 Revoemag
28.12.2016 | 19:00:45
Ratemus

SPOJLER SPOJLER

ve filmu se má objevit Deadpool, ale nejspíš uplně na konci nebo v potitulkové scéně

28.12.2016 | 22:53:32
Ratemus

http://www.fandimefilmu.cz/…jednom-filmu tak nic je to kachna, neberte to vážně.....

jinak souhlasím je škoda že film, ve kterém se objeví konečně ten pravý Wolverine je zároven i jeho poslední…velká ško­da

28.12.2016 | 22:55:26
Alchymista

#2 Beranir: Pravda .

30.12.2016 | 16:25:36
Revoemag

#2 Beranir: Třeba jako Robert alá iron-man. A už mě nikdo nenapadá :-D

3.1.2017 | 13:17:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Logan

Název snímku: Logan
Premiéra: 2. 3. 2017
Režie: James Mangold
Hudba: Marco Beltrami
Scénář: Michael Green, Scott Frank, James Mangold
Žánr: Akční

Hrají: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Dafne Keen, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez, Doris Morgado, Reynaldo Gallegos, Dave Davis, Lauren Gros, Mark Ashworth, James Moses Black, Han Soto, David Kallaway.
Stopáž: 137 minut 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Filmy