X-Men Logan: Původně bylo ve filmu místo pro Sabretootha, proč se tam nakonec nedostal?

Logan: Původně bylo ve filmu místo pro Sabretootha, proč se tam nakonec nedostal?

Logan: Původně bylo ve filmu místo pro Sabretootha, proč se tam nakonec nedostal?

Ve filmu X-Men: Origins – Wolverine jsme poznali Loganova bratra Victora. Následně se po něm slehla zem. Nicméně James Mangold plánoval jeho návrat ve filmu Logan, ale ačkoliv měl Schreiber zájem vrátit se do série, přesto to nevyšlo. Proč jsme se nakonec Sabretootha nedočkali?


0 0
21.4.2017

Sabretootha jsme v viděli v X-Menovských filmech hned dvakrát. Poprvé v prvním filmu o X-Menech, kde byl jedním z hlavních záporáků a členem Magneta bratrstva mutantů. Podruhé jsem se se Sabretoothem setkali v prvním sólovém filmu o Wolverinovi, kde jsme byli svědky vzájemné dynamiky mezi Loganem a Victorem.

V obou filmech nedopadl Sabretooth moc dobře, ale díky jeho regeneračním schopnostem zřejmě nikdo z nás nepředpokládal, že by zemřel. Když James Mangold plánoval svůj poslední film o Wolverinovi, v původním scénáři byl zakomponován i Sabretooth. Do role se měl vrátit opět Liev Schreiber. K jednání dokonce došlo. Z obou stran byl cítit zájem a Fox si málem se Schreiberem plácl. V čem tedy byl problém?


(Schreiber se tak objevil zatím pouze v jednom filmu. Foto: Fox)

Liev měl v době natáčení Logana plný rozvrh. Hraní ve filmu nešlo skloubit s natáčením Raye Donovana, kde Schreiber hraje hlavní roli. Bohužel se nepodařilo Lieva získat ani na pár dní, a tak Mangold byl nucený Sabretootha ze scénáře vyškrtnout. Údajně se měl definitivně uzavřít bratrský příběh mezi Loganem a Victorem. Těžko říci, zda měl ve filmu zemřít i Victor.

A jaké místo měl mít Sabretooth v příběhu? Údajně ho měl potkat na své cestě Wolverine, když cestoval s Charlesem Xavierem a Laurou napříč Spojenými státy. Victor se měl na nějaký čas přidat k Loganovi a pomoci mu dopravit Lauru do bezpečí. Příběh by tak trochu více připomněl komiks Old Man Logan, kde Wolverine taktéž potká na své cestě staré známé ze své minulosti.

Mrzí vás, že si Liev nakonec neudělal čas na natáčení, i když chtěl, a neobjevil se v Loganovi?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Logan

Název snímku: Logan
Premiéra: 2. 3. 2017
Režie: James Mangold
Hudba: Marco Beltrami
Scénář: Michael Green, Scott Frank, James Mangold
Žánr: Akční

Hrají: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Dafne Keen, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez, Doris Morgado, Reynaldo Gallegos, Dave Davis, Lauren Gros, Mark Ashworth, James Moses Black, Han Soto, David Kallaway.
Stopáž: 137 minut 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Filmy