X-Men Logan vlétl do kin více než dobře

Logan vlétl do kin více než dobře

Logan vlétl do kin více než dobře

Závěrečná kapitola o Wolverinovi si odbyla svou premiéru v kinech a my se dnes podíváme, jak v prvních pár dnech adamantiový rosomák válel. Kolik zatím Logan celosvětově vydělal? A je reálné, aby v tržbách překonal svá dvě předchozí dobrodružství?


23 0
7.3.2017

Film Logan si po necelém prvním týdnu odnáší z kin velice krásných 237 milionů dolarů. Z toho je 85 milionů dolarů z domácí Ameriky a zbývajících 152 milionů dolarů ze zbytku světa. Připomínáme, že film Logan je Rkový film (mládeži nepřístupný) a jeho rozpočet činil 97 milionů dolarů. Wolverine tedy v prvních dnech v kinech velice zabodoval.

Hovoří se o tom, že Hugh Jackman se vzdal určitého obnosu svého honoráře, aby tolik nezatěžoval rozpočet, který musel být pro Rkový film snížen (obecně platí, že mládeži nepřístupné filmy mají menší rozpočty). Rozpočet u filmu Wolverine se vyšplhal na 120 milionů dolarů a snímek celosvětově vydělal 414 milionů dolarů. První dobrodružství adamantiového zvířete vydělalo 373 milionů dolarů při rozpočtu 150 milionů dolarů.


Pokud Logan zázračně neztratí v příštích dnech dech, měl by bez problému svá první dvě dobrodružství překonat. Loganovi navíc hrají do karet příznivé recenze, na které Američani dávají. Wolverine se tak bude v kinech určitě loučit se ctí. Uvidíme, jaké příčky nakonec film atakuje. Fox podruhé vsadil na Rkový film a podruhé mu to vyšlo. Myslíte si, že překoná tržby Deadpoola (783 milionů dolarů)?

Diskuze /5

Ratemus

podle mě nepřekoná a to z několika důvodů, tento týden začíná Kong a další týden Kráska a zvíře, potom Ghost in the Shell a Volání netvora…prostě tolik očekávaných filmů za sebou, nevim nevim, to by mohlo Loganovi ublížit si myslim.....ale přeju mu to, nejvíce vydělávající filmy XCU nakonec budou mládeži nepřístupné :-D

7.3.2017 | 18:48:47
McAwesome

Čím nižší rozpočet, tím vyšší tržby!? Zajímavé…

7.3.2017 | 19:16:08
Ratemus

a tím větší výdělky samozřejmě

7.3.2017 | 19:20:56
Bitlord

Nejdřív Deadpool a teď Logan. Oba s nízkým rozpočtem a přesto drtí kina :) Snad to nastartuje více R-kových filmů

7.3.2017 | 20:03:21
Ratemus

třeba Loba, z toho bych se asi posral, jinak včera bylo potvrzeno že bude film Spawn a má být drsnější než Logan a Deadpool…u mě dobrý

7.3.2017 | 20:21:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Logan

Název snímku: Logan
Premiéra: 2. 3. 2017
Režie: James Mangold
Hudba: Marco Beltrami
Scénář: Michael Green, Scott Frank, James Mangold
Žánr: Akční

Hrají: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Dafne Keen, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez, Doris Morgado, Reynaldo Gallegos, Dave Davis, Lauren Gros, Mark Ashworth, James Moses Black, Han Soto, David Kallaway.
Stopáž: 137 minut 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Filmy