X-Men Máme stále čekat film s Gambitem? Dle studia údajně ano

Máme stále čekat film s Gambitem? Dle studia údajně ano

Máme stále čekat film s Gambitem? Dle studia údajně ano

X-Menovská sága nyní tak trošku tápe ve tmě a studio se ohlíží doleva doprava a hledá, kudy z problémů ven. Novým spasitelem série by se mohl stát Gambit v podání Channinga Tatuma. Jak to zatím vypadá s přípravami filmu a kdo aktuálně za projektem stojí?


16 0
8.2.2017

Deadpool 2 a New Mutants jsou zatím dva potvrzené filmy, které se chystají. Údajně se pracuje i na nových X-Menech, ale tam se to nepohne dál, dokud se Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult a James McAvoy nerozhoupou s podepsáním nové smlouvy. Zatímco okolo Fantastické čtyřky 2 studio zcela pochopitelně mlčí, Fox se vyjádřil o případném filmu s Gambitem.

Fox už delší dobu uvažuje nad produkcí samostatných filmů s hrdiny. Zatím se to úspěšně podařilo pouze Wolverineovi a Deadpoolovi. Dalším na řadě by měl být Gambit, kterého jsme poprvé viděli v X-Men Origins: Wolverine, kde Gambita zvárnil Taylor Kitsch. Ten se do role už nevrátí, i když dle vyjádření samotného Taylora by měl herec zájem. Studio ovšem zájem nemá, nemyslí si, že by Kitsch dokázal utáhnout film na svých bedrech (když se o jeho obsazení před dvěma lety rozhodovalo, Taylor měl za sebou neúspěšný snímek John Carter: Mezi dvěma světy).


(Taylor Kisch se už do role Gambita nevrátí, i když by rád. Foto: Fox)

Do role Gambita byl zvažován Channing Tatum (Let's Dance, 21 Jump Street), který by mohl po spoustě úspěšných filmech přilákat do kina více fanoušků. Dle posledních zpráv je Tatum stále ve hře a studio s ním počítá. Scénář se ale už znovu přepisuje a na aktuální verzi pracuje Frank Darabont. Problém je zatím ten, že film nemá režiséra. Gambit měl už dva (Ruperta Wyatta a Douga Limana), ale oba časem od projektu ustoupili.

Natáčení se málem rozběhlo už před více jak rokem, ale nakonec první klapka nikdy nepadla. Spekuluje se, že by se režisérem filmu mohl stát sám scenárista Darabont, ale Fox to zatím oficiálně nepotvrdil. Studio stále počítá, že film jednou vznikne. Mělo by se natáčet v New Orleans, jak se původně plánovalo. Jelikož Fox ví, že ani X-Meni s posledním dílem Apocalypse nevydělali tolik, jak se původně očekávalo, Gambit by měl dostat menší rozpočet. Na druhou stranu to nemusí být ke škodě, co myslíte?

Diskuze /1

scottt1

Kym sa zacne Gambit natacat, tak Tatumovy bude uz 50 rokov.

9.2.2017 | 18:20:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Logan

Název snímku: Logan
Premiéra: 2. 3. 2017
Režie: James Mangold
Hudba: Marco Beltrami
Scénář: Michael Green, Scott Frank, James Mangold
Žánr: Akční

Hrají: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Dafne Keen, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez, Doris Morgado, Reynaldo Gallegos, Dave Davis, Lauren Gros, Mark Ashworth, James Moses Black, Han Soto, David Kallaway.
Stopáž: 137 minut 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Filmy