X-Men Morena Baccarin je ráda, že bylo několik sexuálních scén vystřiženo

Morena Baccarin je ráda, že bylo několik sexuálních scén vystřiženo

Morena Baccarin je ráda, že bylo několik sexuálních scén vystřiženo

Sestřih milostných scén z Deadpoola si pamatují snad všichni. Během pár minut nám byl sexem shrnut celý rok a dočkali jsme netradičního pohledu na jednotlivé svátky. Morena Baccarin se nedávno svěřila, jak probíhalo natáčení a kolik toho bylo vystřiženo.


14 0
30.7.2017

Loňský Deadpool splnil veškerá fanouškovská očekávání. Film byl Rkový, obsahoval kupu násilí, sprostých slov a také pár nahotinek. Tvůrci se dokonce nebáli dopodrobna popsat sexuální život Wada Wilsona a jeho přítelkyně Vanessy, kterou si právě Baccarin zahrála.

V show Conana O’Briena se přiznala, že je ráda, že se několik scén do milostného sestřihu nedostalo. Scény prý natáčeli dva dny, což se zdá jako moc, ale vezměte si, kolikrát se musela měnit výzdoba a jejich kostýmy. Svátků prý natočili opravdu hodně a většina skončila ve střižně. Na jeden film tam prý bylo sexu dost a nikdo nepotřebuje vidět víc, než jsme měli možnost vidět. Rozhovor byl doplněn komickým klipem, který začíná přibližně v čase 1:20.


Thumbnail Play icon

Zatím nebylo řečeno, jakých morálně závadných činností se dočkáme ve druhém dílu, ale tvůrci si pro nás jistě opět vymysleli něco speciálního. Film se má začít natáčet koncem tohoto jara a ve filmu uvidíme Cabla, Domino a také několik tváří z předešlého filmu.

FOTO: Comicbook.com

Diskuze /2

svina

Tak to já zas rád nejsem :(

30.7.2017 | 12:12:36
PecaCZE

Ty vole takovou dobu se líbali :D

30.7.2017 | 12:41:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Logan

Název snímku: Logan
Premiéra: 2. 3. 2017
Režie: James Mangold
Hudba: Marco Beltrami
Scénář: Michael Green, Scott Frank, James Mangold
Žánr: Akční

Hrají: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Dafne Keen, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez, Doris Morgado, Reynaldo Gallegos, Dave Davis, Lauren Gros, Mark Ashworth, James Moses Black, Han Soto, David Kallaway.
Stopáž: 137 minut 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Filmy