X-Men New Mutants bude nejkratším filmem ze všech komiksových filmů od Foxu

New Mutants bude nejkratším filmem ze všech komiksových filmů od Foxu

New Mutants bude nejkratším filmem ze všech komiksových filmů od Foxu

Skoro to i vypadá, že studio Disney chce mít tento film z krku. Již od začátku byly s projektem spojené problémy, posuny premiér, nerealizované přetáčky a mnoho dalšího. O výsledku se snad někdy přesvědčíme, nicméně teď alespoň víme to, jak dlouhý film New Mutants bude.

2 9
20.4.2020

Zatím nemá cenu moc spekulovat, kdy film New Mutants uvidíme. Vždyť na pevné datum premiéry čekáme již dobré tři roky. Studio Disney ovšem nyní oznámilo, že film Artemis Fowl, který má rozpočet větší než 100 milionů dolarů, půjde rovnou na streamovací stanici Disney+, což je příjemným překvapením pro všechny fanoušky. Nedorazí tedy vůbec do kin. Nabízí se tak otázka, zda utrpení s New Mutants již neukončit a nedat ho taktéž rovnou na streamovací stanici.

(Psal se rok 2003 a do kin šel film X-Men 2, mnohými považovaný za nejlepší v celé sérii. Foto: Fox)


Zdá se ale, že se nakonec film podívá do kinosálů, jakmile budou otevřeny. Tak alespoň zněla poslední zpráva a dohoda mezi Disneym a starým vedením Foxu. Nyní taktéž bylo odhaleno, jak dlouhý film bude. Bude to pouze 94 minut, což z něj dělá naprosto nejkratší komiksový film z celé série o mutantech. Hodina a půl opravdu není moc, nicméně pojďme si udělat krátké porovnání, jak dlouhé byly první filmy ze série.

Tak například první film s jednoduchým názvem X-Men trval 104 minut, druhý film už byl o něco delší a nabídl stopáž o 134 minutách. Poslední vzdor se vrátil zpět na 104 minut. A třeba poslední snímek Dark Phoenix měl celkem 114 minut. New Mutants tak bude skutečně nejkratším filmem. Jelikož ale poslední dobrodružství ze světa X-Menů nedopadlo dobře, stopáž filmu bude asi tím nejmenším problémem nadcházejícího snímku.

Jste spokojeni s délkou filmu? A nebylo by moudřejší film uvolnit na Disney+?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /2

Oveckoun

Já věřím, že v Americe se narodil druhej Klusák nebo Remunda a tohle celé není nic jinýho, než jejich verze Českého snu. Prostě ne. Ten film neexistuje. Nikdy nebyl, nikdy nebude a tohle celé je jen obří sociální experiment. Ustup Schrödingerova kočko, vystřídají tě Foxí mutanti.

20.4.2020 | 19:37:28
DC Expert

a zapomněli říct i nejhorším filmem všech dob. protože to patří už disney.

1.5.2020 | 9:16:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

X-Men: Dark Phoenix

Název: Dark Phoenix
Premiéra: 6. 6. 2019
Režie: Simon Kinberg
Hudba: Hans Zimmer
Scénář: Simon Kinberg
Žánr: Akční
Stopáž: 114 minut

Hrají: Sophie Turner, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Jessica Chastain, Nicholas Hoult, Evan Peters, Tye Sheridan, Olivia Munn, Alexandra Shipp, Kodi Smit-McPhee, Andrew Stehlin, Ato Essandoh, Scott Shepherd, Summer Fontana, Kota Eberhardt, Lamar Johnson, Julian Bailey a další 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy

Zajímavosti

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Studio Fox se sice musí se svými komiksovými filmy rozloučit, ale alespoň může být pyšné na Deadpoola, který se tak povedl, že ho chce zachovat i studio Disney. Existuje tedy malá šance, že se dočkáme i týmovky X-Force. A nyní s novou dohodou se šance ještě zvětšují.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Filmy

 

Nejlepší postavy

Narozeniny herců