X-Men New Mutants se dočkáme v roce 2018, Jennifer Lawrence chce Mystique ve Strážcích galaxie

New Mutants se dočkáme v roce 2018, Jennifer Lawrence chce Mystique ve Strážcích galaxie

New Mutants se dočkáme v roce 2018, Jennifer Lawrence chce Mystique ve Strážcích galaxie

V posledních týdnech bylo okolo party mutantů ticho. Studio nevědělo, jakou další cestou se má v příběhu ubírat. Příští rok se už ale začne natáčet film New Mutants, který nám může představit nové a zajímavé hrdiny. Jennifer Lawrence také konečně kápla božskou o roli Mystique.


19 0
22.12.2016

Zatímco o hlavní x-menovské linii se nemluví, prostor si pro sebe nenápadně krade film Logan a Deadpool 2. Na pozadí těchto snímků se ovšem rýsuje další zajímavý projekt ze světa mutantů. Je jím New Mutants, který má dle posledních zpráv na starosti Josh Boone a scenárista Knate Gwaltney.

New Mutants by se měli natáčet hned z kraje roku 2017, aby stihli premiéru v roce 2018. V roce 2018 bychom se tak měli dočkat dvou filmů od studia Fox – New Mutants a Deadpool 2. Zatím stále nebylo potvrzeno, zda se ve filmu objeví nějaká známá postava ze série. Charles Xavier v mladším podání by se nabízel, ale McAvoy stále nemá podepsanou novou smlouvu.


Thumbnail Play icon

(Jennifer Lawrence ve videu zmíní, že by si Mystique mnohem radši zahrála ve Strážcích galaxie než v dalším X-Men filmu.)

Nyní trošku odbočíme. 21. prosince má v USA premiéru film Pasažéři v hlavní roli s Jennifer Lawrence a Chrisem Prattem. Oba nyní snímek propagují, jak se jen dá. Občas ale dostanou zvídavé otázky ohledně další spolupráce se značkou Marvel. Zatímco Chris je nadšený, protože mu Strážci galaxie skvěle nastartovali kariéru, Jennifer se na druhou stranu, jak je u ní známo, do role Mystique vrátit už nechce.

Chris Pratt si během návštěvy BBC Radio 1 úmyslně rýpl do Jennifer a řekl jí: „jaký je to asi pocit hrát v tom nejblbějším Marvel filmu?“. Pratt pochopitelně odkazoval na snímek X-Men: Apocalypse, který si sice odnesl spíše pozitivní ohlasy, ale nejednalo se o žádný šlágr. Chris Pratt je nad věcí. Už jsme zmínili, že Jennifer se nerada vrací do role Mystique, ale dle posledního rozhovoru u filmu Pasažéři vše vypadá jinak.

Jennifer Lawrence si možná sama lže do kapsy. V rozhovoru ve videu výše se můžete přesvědčit, že Jennifer řekla, že by se do role Mystique klidně vrátila, kdyby postava vystoupila ve Strážcích galaxie. Ne v dalším X-Men filmu. Problém zřejmě bude někde jinde než u neustálého tlachání o časové náročnosti nanášení make-upu (i když to pochopitelně může být také jeden z důvodů, proč se do role nevrátit). Jennifer si je asi vědoma, že filmy ze stáje Fox nemají tak dobré ohlasy jako ty od Marvel Studios. A Jennifer si pochopitelně na své kariéře zakládá. Nedávno ale bylo potvrzeno, že studio Fox a Marvel nechystají žádnou spolupráci, proto se Jennifer bude muset znovu rozhodnout – chce se do role modré mutantky vrátit?

Jak na celou kauzu ohledně Jennifer zareaguje Fox? Bude s ní chtít vůbec novou smlouvu podepsat?

Diskuze /7

Ratemus

pokud jí to vyjde, tak si asi holčička nebude moct diktovat že nechce být celý film nalíčená, pokud by hrála někoho z barevných emzáků…viděl bych jí na Moondragon nebo Medusu

22.12.2016 | 16:19:12
Monkeyskunk

Pinda beztak chce prachy. Holčička trochu zpychla, to tak někdy bývá. Za mě nic extra a za nějaký extra honorář by mi vážně nestála.

#3 Billy the Kid
22.12.2016 | 19:36:23
Billy the Kid

#2 Monkeyskunk: no tak je to oscarová herečka, a ty asi za darmo nedělají, ale spíše bych se obaval propojení dvou linii, ale taky by mohla seknout s mystique a začit jako třeba šlapka od chrise ve strážcich :)

#7 Monkeyskunk
24.12.2016 | 8:43:45
Ratemus

oskarová herečka je i Marie Paquin (nebo jak se jmenuje) ta co hraje v X-mench Rogue, a je uplně v pohodě, nediktuje si…ale abych řekl pravdu, docela rád bych viděl Jennifer v MCU…

24.12.2016 | 11:42:03
Captain Deadpool

Mystique do Strážců nepasuje, leda že by fakt hrála nějákou jinou postavu.

#6 Ratemus
24.12.2016 | 12:23:26
Ratemus

#5 Captain Deadpool: ty jsi to moc nepochopil že? ona by nehrála Mystique, na tu mají právo Fox, hrála by jinou postavu, jde jí o to přejít od Foxů (kde jí skončila smlouva) k MCU kde by hrála někoho v Guardians of galaxy (nejspíš ve třetím díle třeba)

24.12.2016 | 23:15:26
Monkeyskunk

#3 Billy the Kid: To je možný, já na tyhle ceny moc nedávám. Ono Gott má taky miliardu slavíků a pro mě to žádnej pán král není. Samozřejmě je to asi hodně subjektivní, ale Leošek si podle mě toho panáka zasloužil mnohem dřív, než pro mě krajně nazáživným Revenantem. A třeba Interstellar se ani nedostal mezi nominace na scénář, režii ani jako celek, přitom tyhle věci měli fakt bravurně zvládnuté, narozdíl od Americkýho snipera, kterej se tam dostal, podlě mě jen protože Amerika. Ale je to subjektivní, neříkám že takovej názor musí sdílet každý. Jen tady ty ceny pro mě nejsou to hlavní, kor za nějakej romantickej cajdák kterých je přehršel :-D

25.12.2016 | 12:59:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Logan

Název snímku: Logan
Premiéra: 2. 3. 2017
Režie: James Mangold
Hudba: Marco Beltrami
Scénář: Michael Green, Scott Frank, James Mangold
Žánr: Akční

Hrají: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Dafne Keen, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez, Doris Morgado, Reynaldo Gallegos, Dave Davis, Lauren Gros, Mark Ashworth, James Moses Black, Han Soto, David Kallaway.
Stopáž: 137 minut 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Filmy