X-Men Novinky o Deadpoolovi a Loganovi

Novinky o Deadpoolovi a Loganovi

Novinky o Deadpoolovi a Loganovi

Po krátkém sporu našel Deadpool konečně nového režiséra a tvůrci mluví o pojetí filmu Logan. Bude opravdu tak rodinný a komorní, jak tvrdí, nebo se dočkáme něčeho úplně jiného?


20 0
6.12.2016

Před nedávnem jsme psali, že Deadpool přišel o režiséra a také kteří by připadali v úvahu. Nakonec je to opravdu jeden z nich. Režii dostal na starost David Leitch, který stvořil Johna Wicka. Místo prý dostal kvůli násilnému tónu, který filmu může dát, a kromě Deadpoola tak může vymyslet i skvělé akční scény pro jeho parťáka Cablea.

Režisér pro třetí díl se zatím vybírá, režii si klidně ale může zopakovat i Leitch. Trojka má údajně na filmová plátna přivést tým X-Force, a tak se máme na co těšit. Těžko ale říct, jak moc se budou moci režiséři projevit. Podle nedávných rozhovorů to vypadá, že režiséři budou sloužit primárně k převedení scénáře na plátno a do pojetí postav nebudou moci skoro mluvit. Postavy bude mít na starost hlavně Reynolds, a pokud se mu nebude něco líbit, okamžitě o tom dá tvůrcům vědět.


Jackman i Mangold nedávno promluvili o Loganově posledním dobrodružství a slibují nejvážnější a nejkomornější superhrdinský film vůbec. Film má užívat co nejméně zeleného pozadí a má být menší a více lidský. Jackman údajně podává nejlepší výkon své kariéry a představuje muže, který se potýká s vlastní smrtelností a přemýšlí o svém odkazu. Zároveň se snaží ochránit svého mentora Xaviera a malou dívku Lauru.

Ve světě, ve kterém se Logan odehrává, se již přes dvě desetiletí nenarodil žádný mutant a Logan se živí jako řidič limuzíny. Laura má být novou nadějí pro mutanty a její představitelka Dafne Keen je prý podle Patricka Stewarda tak dobrá, že zastiňuje i tak vychvalovaného Jackmana.

FOTO: Marvel

Diskuze /7

Revoemag

A já myslel, že Laura bude Loganova dcera, podle traileru.

#2 Blackhand47XD
6.12.2016 | 16:25:42
Blackhand47XD

#1 Revoemag: V komiksech jde o klona, takže to je de facto dcera. Těžko ale říct, co si Foxové vymysleli.

webmaster
6.12.2016 | 17:39:52
papaya

no mě by se líbla ta dcera, jako že si prostě někde užil a ejhle :-)

6.12.2016 | 19:08:42
league

Kdyby Cableho Hrál Lugren to by byl pořádný žážitek. Jinak se těšim až si to deadpool rozdá s drákulou. Ten komiks vlastním.

#5 Debustrol #6 Blackhand47XD
6.12.2016 | 23:19:44
Debustrol

#4 league: Není to Lugren, ale Lundgren, to zaprvé. A zadruhé se mi chce zvracet při takový představě. Pokud by měl někdo hrát Cabla tak Stephen Lang, ovšem s tím, že by nabral trocha tý svalový hmoty…ale Lundgren? Ne..díky…ten ať zůstane u Expendables, Rudýho škorpiona, apod.

7.12.2016 | 9:26:06
Blackhand47XD

#4 league: To neznamená, že když bojoval s Drákulou v komiksu, tak se s ním utká i ve filmu. Hlavním problémem jsou navíc práva.

webmaster
7.12.2016 | 18:10:36
Ratemus

na Draculu nemusí mít práva Fox a Dracula je hlavně spojený s Bladem, ten komiks mám taky a není to tak jednoduchý ten komiks udělat do filmu......film se odehrává rok po DoFP to znamená 2024 a to normálně přece v roce 2023 (konec DoFP) škola fungovala a student normálně chodili do školi (Xavierovo) a to se jako 20 let nenarodil mutant? no snad to vysvětlí, protože mi to nejde do hlavy.....Cable jedině Lang, ten je pro to zrozený

9.12.2016 | 19:04:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Logan

Název snímku: Logan
Premiéra: 2. 3. 2017
Režie: James Mangold
Hudba: Marco Beltrami
Scénář: Michael Green, Scott Frank, James Mangold
Žánr: Akční

Hrají: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Dafne Keen, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez, Doris Morgado, Reynaldo Gallegos, Dave Davis, Lauren Gros, Mark Ashworth, James Moses Black, Han Soto, David Kallaway.
Stopáž: 137 minut 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Filmy