X-Men Potvrzeno: Profesor X v podání Jamese McAvoye se nakonec v New Mutants neukáže

Potvrzeno: Profesor X v podání Jamese McAvoye se nakonec v New Mutants neukáže

Potvrzeno: Profesor X v podání Jamese McAvoye se nakonec v New Mutants neukáže

O Charlesu Xavierovi se mluvilo hned na začátku, když byl oficiálně ohlášen film New Mutants. Dokonce několik zdrojů potvrdilo, že se Profesora X ve filmu dočkáme a do role se vrátí James McAvoy. Nakonec je všechno jinak a Xavier se ve filmu o mladých mutantech neukáže.


4 21
17.5.2017

V předchozích měsících jsme především psali o chystaných filmech New Mutants a Dark Phoenix. Pokud tyto dva filmy měly společného jmenovatele, byl to crossover a postava Charlese Xaviera. Tu měl opět ztvárnit James McAvoy, kterému se dle posledních informací skutečně podařilo se studiem Fox podepsat smlouvu, aniž by se vázal na své kolegy (řeč je především o Michaelu Fassbenderovi a Jennifer Lawrence, kteří stále neví, zda se chtějí do série vrátit).

(Mladí mutanti to budou muset zvládnout bez svého mentora. Foto: Fox)


Najednou je ale vše jinak. James McAvoy se v New Mutants neobjeví. Zákulisní informace, které jsme měli k dispozici, říkali přesný opak. Dokonce i producent filmu Simon Kinberg naznačil, že McAvoye ve filmu máme očekávat. Asi pro všechny fanoušky je to velké překvapení, protože se předpokládalo, že příběh New Mutants se právě bude soustředit na dění v Xavierově škole. Jak to ovšem v ní půjde bez ředitele? To si zatím nedokážeme představit.

Zatím by mělo stále platit, že na McAvoye se můžeme těšit alespoň ve filmu X-Men: Dark Phoenix, kde by už určitě chybět neměl. Ve filmu New Mutants a Dark Phoenix se máme dočkat poměrně zajímavého crossoveru, který lépe propojí X-Menovský vesmír. Nyní je jasné, že tímto mostem mezi světy nebude Xavier. O dalších zprávách ohledně New Mutants vás budeme informovat.

Mrzí vás, že se James McAvoy neobjeví ve filmu? Byl to podle vás původní plán, nebo se zkrátka studio nepodařilo McAvoye získat a na poslední chvíli se přepisoval scénář?

Diskuze /2

PecaCZE

Nikomu se nelíbil Apocalypse, takže pro McAvoye jedině dobře.

17.5.2017 | 17:23:14
Golradir

Nebyl „velitelem“ v komiksech New Mutants Cable? Mohli by to zasadit do budoucnosti, když se to jmenuje New Mutants, třeba rok poté, co skončil Logan. Nějaká dětská parta by se dostala do problému, ze kterého by je Cable vysekal a na konci by tu partičku z nějakého dobrého důvodu vzal do minulosti. Mezi těma dětma by mohla být navíc i Hope Summersová a doufejme že i Loganova Laura. No a právě Hope by byla právě tím propojením s Dark Phoenix

17.5.2017 | 17:23:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Logan

Název snímku: Logan
Premiéra: 2. 3. 2017
Režie: James Mangold
Hudba: Marco Beltrami
Scénář: Michael Green, Scott Frank, James Mangold
Žánr: Akční

Hrají: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Dafne Keen, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez, Doris Morgado, Reynaldo Gallegos, Dave Davis, Lauren Gros, Mark Ashworth, James Moses Black, Han Soto, David Kallaway.
Stopáž: 137 minut 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Filmy