X-Men Profesora X se zřejmě v New Mutants dočkáme a Lucas Till mluví o smrti své postavy

Profesora X se zřejmě v New Mutants dočkáme a Lucas Till mluví o smrti své postavy

Profesora X se zřejmě v New Mutants dočkáme a Lucas Till mluví o smrti své postavy

V budoucnu se dočkáme filmu New Mutants, o partičce mutantů, která se vydává na své vlastní mise. Dle posledních zpráv by se ve filmu měl objevit jejich mentor Charles Xavier v podání Jamese McAvoye. Lucas Till promluvil o smrti Havoka. Je možné, že bratra Scotta Summerse ještě někdy uvidíme?


15 0
18.1.2017

Nedávno jsme vám přinesli článek, ve kterém jsme psali, že hlavní hvězdy série Michael Fassbender, Jennifer Lawrence a James McAvoy budou o nových kontraktech vyjednávat pouze společně. Pochopitelně nemáme všechny informace, ale zdá se, že se studio Fox už možná domluvilo s Jamesem McAvoyem, který v X-Menech hraje Charlese Xaviera.

O trojici herců se mluvilo především v souvislosti s hlavní sérií. O té zatím žádné zprávy nemáme. Je možné, že se nakonec ani jeden z herců už v hlavním X-Men filmu neobjeví. Řeč je nyní o projektu New Mutants, o kterém studio často mluví. Dle posledních zpráv by se měl McAvoy skutečně ve filmu objevit, ale mělo by jít pouze o maličkou roli. Film by neměl stát na jeho bedrech jako v případě minulých filmů.


A odkud tato zpráva přišla? Herečka Anya Taylor-Joy, která si s McAvoyem zahrála už ve filmu Rozpolcený, byla zvídavými novináři optána, zda by si s McAvoyem ráda nezahrála například i v New Mutants, se kterým je Anya spojována. Taylor-Joy pohotově odpověděla, že James už je dávno na palubě. Zprávu si samozřejmě můžeme vyložit jakkoliv.

(Lucas se objevil celkem ve třech X-Men filmech. Foto: Fox)

Anya mohla říct první věc, co jí napadla, nebo zkrátka ani neví, že McAvoyovi vypršela s Foxem smlouva. Ta nejlepší varianta by ale byla, kdyby Anya skutečně věděla, že se James ve filmu objeví. Podle posledních novinářských zvěstí by tomu tak skutečně mělo být. Sama role Taylor-Joy potvrzena nebyla, ale spekuluje se, že by si mohla zahrát mutantku Magik.

Nyní trochu odbočíme. Lucas Till si v První třídě, Budoucí minulosti a Apocalypse zahrál Havoka, bratra Cyclopse. V posledním jmenovaném dílu jsme se s postavou Havoka rozloučili, protože zemřel. A co si o smrti své postavy Lucas myslí? Vrátí se ještě jeho postava? Till na tyto otázky novinářům odpověděl takto:

Když moje postava zemřela, pomohlo to ději ve filmu. Lidi za mnou po premiéře chodili a říkali mi, že jsou to přece X-Meni a že se vždycky můžu vrátit, ale já jim říkal, že jsem rád, že moje postava zemřela. Mělo to smysl. Tvůrci byli tak trošku nervózní, když mi to říkali, ale já to vzal v pohodě. Navíc jsou to X-Meni a upřímně mě nikdo ve filmu neviděl umřít. Když dokážu vytvořit na své hrudi obrovské množství energie, která vyzařuje ohromné teplo a jsem toto schopný přežít, tak bych možná mohl přežít i ten výbuch. Nevím.

Jak by se vám líbil návrat Havoka do série? A jste rádi, že James McAvoy je nejspíš na palubě filmu New Mutants?

Diskuze /1

Ratemus

Havok je celkem zajímavá postava, ale ve filmu nevyužitej asi stejně jako Iceman v klasické trilogii…pokud by měl opět hrát asi páté housle, tak snad radši ne…ale na Magic jsem zvědavej…a také jestli v téhle nové serii uvidíme další mladé známé mutanty, jako Iceman, Colossus, Kitty, Rogue, nebo konečně v akci také Jubilee a Armor.....

18.1.2017 | 21:56:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Lupu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Logan

Název snímku: Logan
Premiéra: 2. 3. 2017
Režie: James Mangold
Hudba: Marco Beltrami
Scénář: Michael Green, Scott Frank, James Mangold
Žánr: Akční

Hrají: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Dafne Keen, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez, Doris Morgado, Reynaldo Gallegos, Dave Davis, Lauren Gros, Mark Ashworth, James Moses Black, Han Soto, David Kallaway.
Stopáž: 137 minut 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Filmy