X-Men Prokletý film New Mutants zmešká další premiéru, kolik jich už vůbec nestihl?

Prokletý film New Mutants zmešká další premiéru, kolik jich už vůbec nestihl?

Prokletý film New Mutants zmešká další premiéru, kolik jich už vůbec nestihl?

Pokud máte začátek dubna zakroužkovaný jako návštěvu kina a (ne)očekávaného filmu New Mutants, už nyní to můžete ze svého kalendáře vyškrtnout. Film se opět odkládá, tentokrát to ovšem není kvůli tomu, že by nebyl hotový, ale kvůli aktuálnímu dění ve světě.

6 7
16.3.2020

Film New Mutants má za sebou opravdu velice zajímavou historii. Hned s prvním trailerem v létě 2017 přišlo oznámení, že se filmu dočkáme v dubnu 2018. Jenže následně se premiéra přesunula až na únor 2019, protože všechny přetáčky nebyly hotové a studio chtělo filmu dodat mnohem větší hororovou atmosféru a možná pozměnit zápletku.

Navíc se musely udělat změny kvůli neúspěšnému filmu X-Men: Apocalypse, který dal studiu velikou facku, když nedokázal v kinech vydělat pořádný balík. Následně se snímek z února 2019 přesunul na duben 2019, ale samozřejmě ani toto datum premiéry se nestihlo. Posléze se řešilo odkoupení studia Fox Disneym a nikdo moc nevěděl, co se s filmem bude dít.


(Film se opět opozdí. Foto: Disney)

Téměř čtyři roky starý film stále nebyl dotočen, čekal na své přetáčky a nyní ho mělo na starosti studio, které s ním nechtělo mít nic společného. Nakonec se studio Disney rozhodlo, že film skutečně uvidíme v kinech, a to v dubnu 2020. Tentokrát to mělo skutečně klapnout, ale kvůli aktuálnímu dění ve světě s koronavirem se ani toto bohužel neuskuteční.

Jaké je tedy další datum premiéry? To nikdo neví. Nikdo neví, jak dlouho budou kina zavřená a kdy se většina z nich opět otevře. Datum premiéry tak může být klidně v létě 2020, ale možná i někdy později. Tvůrci, herci a fanoušci tomu už sami nevěří a skutečně začínají být přesvědčeni o tom, že film New Mutants je doopravdy prokletý, protože takovou smůlu v historii kinematografie mělo jen málo děl.

Uvidíme vůbec někdy film New Mutants? Neztrácíte naději?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuální film

X-Men: Dark Phoenix

Název: Dark Phoenix
Premiéra: 6. 6. 2019
Režie: Simon Kinberg
Hudba: Hans Zimmer
Scénář: Simon Kinberg
Žánr: Akční
Stopáž: 114 minut

Hrají: Sophie Turner, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Jessica Chastain, Nicholas Hoult, Evan Peters, Tye Sheridan, Olivia Munn, Alexandra Shipp, Kodi Smit-McPhee, Andrew Stehlin, Ato Essandoh, Scott Shepherd, Summer Fontana, Kota Eberhardt, Lamar Johnson, Julian Bailey a další 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy

Zajímavosti

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Má projekt X-Force i pod dohledem Disneyho stále šanci na realizaci?

Studio Fox se sice musí se svými komiksovými filmy rozloučit, ale alespoň může být pyšné na Deadpoola, který se tak povedl, že ho chce zachovat i studio Disney. Existuje tedy malá šance, že se dočkáme i týmovky X-Force. A nyní s novou dohodou se šance ještě zvětšují.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Filmy

 

Nejlepší postavy

Narozeniny herců